bugün

Onur gurur şeref namus gibi kavramlardan haberi olmayan ahlaksız terbiyesiz hatta şerefsiz bir tiptir. Evet.
Helal olsundur. Bu ne hız... afferin kız sana. Hızlısın hani ehehe. Ee kimin bacısı.

Erkek olsa muhtemelen bunun eril versiyonu söylenirdi.
Ayrıldıktan bir iki saat sonra sevgili yapan erkek ?
Yine üzmüşler birilerini *

Kalitesiz kızdır.
gariptir, 5 6 yıllık ilişkisi biten kızlar 3 5 ay sonra hanzonun biriyle evleniyor.
Demekki cuzdan kenarinda bulunan prezervatif gibi bi kenarda birilerini bekletiyormus.
yedekte bekleyenleri sahaya süren kızdır.
ilişkinin daha önceden bittiğini gösterir.
zamanı gelince ceptekileri çıkaran kızdır, korkulur.
Yani trasferin bi süre görüşme aşaması olduğunu da düşünürsek, kap açıklamasından bir iki hafta önce başlasalar, vah vahh.
Çok yoruma gerek yok ama, asaletten, güzel bir beyinden ve hoş bir karakterden yoksun kadın eylemi. Basitlikte sınır tanımıyorsun firuze.
Aynı şey erkekler için de geçerli.
Yedekli çalışan kızdır.
zaten farkında olursunuz. en son ilişkimde uzun ilişkiden çıkmış birisiyle beraberdim, çocuğun adı geçince, ki oldukça geçmemesi için uğraşmıştım, sadece gözlerinden özlediği belli oluyordu. 2 aylik bi birliktelikten sonra ayrıldıktan iki hafta sonra barışmışlardı ve hic şaşırmadım ve üzülmedim de. ama uzun bi ilişkiden sonra olmuşsa koyar ve iyi ki bitmiştir o ilişki o kişiden hiçbir zaman hayır gelmiyecektir zaten.
Gelen gideni unutturur. Ne yapsın gidenin arkasından mı ağlasın yanii
Helal olsun kızıdır.
Sevgilisi varken yedekte olan var olduğunu gösteririr.
Ayrılmak için zaten bahane aramış olan kızdır.
vurgu her ne kadar "kız" sıfatında olsa da; ayrıldıktan bir hafta sonra sevgili yapan her cinsiyeti kapsayan garipliktir.

garipliktir diyorum çünkü bir hafta içerisinde başka birine seni seviyorum diyebilmek, demesen bile sevebilmek bu kadar basit olmamalı. bence yani sanırsam herhalde...
görsel

- valla mehtap kapıdan çıkar çıkmaz peşine adamları takıyor.

- yapacak bi şey yok,

- mecburen paylaşıyoruz.
ilişkiyi çoktan kafasında bitirmiş, yeni sevgilisiyle muhtemelen sizinle birlikteyken tanışmış, flört etmiştir.
1 hafta beklememiştir.Ayrılmanın sebebi o kişidir zaten. Çoğunlukla böyle olur.
Ayrıca 6 senelik sevgiliyken ayrılıp 2 hafta sonra başkasıyla nişanlananları biliyoruz.
Eski kız arkadaşımdır. Ama asıl sorun kızda değildir. O kızı kabul edebilen erkektedir.
Kızların hemen hemen hepsi uzun ilişkilerde ayrılma kararını almadan birini bulurlar , duygusal bütünlüğü sağlamak için . Şimdi hanım kızlarımız eksiliycek ama işin aslı budur .
Kızlar daha iyisini bulmadan elindekini sepetlemez.
Net olarak kaşardır. Evet.