bugün

çok mutlu çok gaza gelmiş insanın yapacağı hareketlerden biridir.kendi kendine konuşmakla yetinmez belli bi süre sonra aynaya sarmaya başlar tehdit bile eder seni dev aynasına çeviririm nahahahha diye.
(bkz: narsisizm)
(bkz: bu işte bir yalnızlık var)
(bkz: sarhos)
(bkz: sarhosken aynayla konusmak)
sabahları ağrıyan bi başla yapılabilecek alternatif felsefik bakış.
(bkz: polyannacılık oynamak)
kendisiyle aşırı barışık insan tribidir.bunların aynaya rujla seni seviyorum yazıp her baktığında yazıyı görüp mutlu olanları da mevcuttur.şimdiden geçmişler ola..
yalnızlık belirtisi.insanın kendi gölgesiyle konuşmasından bir farkı yoktur.
yalnızlıgın tavan yaptıgı,depresif hallerin zaman ötesinde gezdiginin kanıtıdır.allah yardım etsindir.
melankoli ye çeyrek kaldığının habercisi
(bkz: gunaydin guzel adam)
(bkz: are you talkin to me)
(bkz: taxi driver)
kemı kımsesı olmayan ınsandır.yalnızlık oylesıne koymustur ki artık sudakı yansımasıyla dertlesmektedır.
şizofrenik durum.
güne güzel başlamak için iyi bir seçim. kendi gülümsemen bile olsa, gülen bir surat görmek; hoş bir etki yaratabilir bünyemizde.
dişmacunu reklamı havası taşıyan harekettir.
narsizmin ayna icat olduktan sonraki boyutudur.
yalnızlığa işaret olan,insana farkına varınca en çok koyan hareketlerdendir.veya tam tersi de olabilir.kişi kendini çok beğendiğinden dolayı sabah kalkar kalkmaz ilk olarak aynanın karşısına geçip kendini seyredip bir günaydın demek istiyor da olabilir.
karşı tarafta size merhaba diyor ise anlayın ki işler vahim durumdadır.
60 saniyede moral depolama metodunun kurallarındandır.
kızsanız güzel, erkekseniz yakışıklı olduğunuzun kanıtıdır. nitekim çirkin birinin günün erken saatlerinde aynaya bakacak tahammülü yoktur. kaldı ki günaydın diyip işkence süresini uzatsın.
not: evet evet kendimden biliyorum.
uyanır uyanmaz sağ eli öpüp, "günaydın elizabet" demekle aynıdır.
yalnızlıktır. ama iyimseverlik vardır. kendinle barışıklığın hayatın her şeye rağmen yaşanmaya değer olması demektir.
diyecek kimsemiz yok bari kendime diyim.