bugün

barışarockta yakupla akustik performans sergileyecek olan şarkıcı.
sempatik bir kişilik.
bir çocuk sevdim adlı unutulmaz şarkıya, yıllar sonra onno tunç şarkıları adlı albümde yeniden hayat vermiş. güzel de olmuş.
severek dinledigim dünya tatlısı roçk sanatcısıdır. kendine has stili vardır günler geçtikce değişmiştir ve kendine bir tayfa bulmuştur.
* şu sıralar yiğit özgürle birlikte olan bayan.
madde adlı şarkısı çok eğlenceli olan lise günlerine geri döndüren klibi de bir o kadar güzel olan rock sanatcısı.
bu gece dream tvde yayınlanan bi programda şu lafları eden.:

"küçükken dedikoducu teyzeleri ayıplardık. şimdi birileri çıkıp hiç gocunmadan bu işten para kazandıklarını söylüyorlar."

bu manalı cümlelerine rağmen kişisel görüşüm çok karamsar ve umursamaz ve ukala bir bayan olduğu yönünde. ayrıca hayattaki asıl rolü şarkı sözü yazarlığıymış, şarkı söylemek değil. hatta ona göre herkes şarkı söyleyebilir ve bir noktada etkileyici olabilirmiş. neyse artık sustum, hatırladıkça yazıyorum.
ha bir de nasıl bir erkek arıyorsun sorusuna "bilmem" dedi.

tıp.
şarkıları çok matah olmasa da, kendisi şahane bir şarkıcı. *
itü ve istanbul üniversitesi şenliklerinde şu sıralar boy gösteren kişi.
7 mayıs tarihinde istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde bahar şenliğine katılan, bna göre dünyanın rock yapan en güzel bayanlarından bir tanesi.
cumhuriyet üniversitesi şenliklerinde sahneye iki saat geç çıkmış şarkıcı. iki buçuk saat makyaj yapıp beyaz türk olana kadar * yağmur altında insanları sırılsıklam halde bekletmiş bencil.
sesi, yorumu ve tarzıyla alkışlanacak bir ablamızdır.
güldünya ve 4 gün 4 gece gibi süper şarkılara imzasını atmış güzellikten ölen bir şahıstır kendisi.
4 ekim 2008 rem istanbul konseri'nde yeni saçlarıyla anıra anıra gülerken görülen şarkıcı hanım kızımız.
cnn turk'te yanında şevval sam ile çıktığı programda görüldüğü üzere güzelliğin dibine vurmuş ablamız. hafif kilo alıp saçları da siyaha boyatınca olmuş sana bir melek, olmuş sana bir sanat eseri.
nilüfer'in karar verdim şarkısını baştan yaratmış, o yorumuyla insanı depresyona sokan şarkıcı.
özürdiliyoruz.com sitesinde kayıtlı olarak ismini gördügüm zaat.
son zamanlarda piyasanın hiç ihtiyacı olmadı bir şarkıcıdır. gereksiz tripler içerisine girmiş "ek bir sözlüğe gerek yok ben kendimi biliyorum." dedirtip sözlüklere de kendince bok atmıştır *.

yoksa gerek girip okuma ne ciddiye alıyorsun ki şarkının içinde ayben'e söyletiyorsun. * millet pohpohlasa yapardın bi şekil ama.
ermenilerden özür dileyip dilemediği bilinmeyen şarkıcı. nereden belli ki başka birinin aylin aslım yerine imza atmadığı? kaldı ki türkiye'de tek aylin aslım o mu? ya da imza atsa bizi alakadar eder mi? fransa'ya ifade özgürlüğü dersi verip kendi ülkemizde tek tip düşünce yaratma sevdamızdan vazgeçmeliyiz belki de artık.
ermenilerden özür dilediğinden, cnn türk onu kampanyaya neden imza attığını sormak için aradığında haberdar olan şarkıcı. listeden adını sildirmek için de bir hafta boyunca uğraşmıştır.
yapmaz o öyle şey insanı.
taksimde miniden de mini eteğiyle görünce felç geçirdiğim güzel şahsiyet..
sokak insanları adlı şarkısı mükemmel olan dişi şarkıcıdır.
teomandan rol çalan sanatçı kızımız . (bkz: bazı yalanlar)*
gülyabaniyim ben
çok yabaniyim ben
girerim rüyalara
hepinizi yerim ben .