bugün

bulaşılmaması gereken üç harfli bir yaratık.
insanda ne zeka bırakır ne de bir derinlik.
m.nedim hazar ın son yazısı.*
http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=912724
bazen söylemeden önce 3e kadar sayarız ve insanlar susar(yani en azından çocukken susardık).
(bkz: çocukları eğitmek için yapılan saçmalıklar)
altına imzamı atacağım nedim hazar yazısı. abim benim ya ne çakmış ama.
işi gücü bırakıp ürtiker gibi 2500 yıllık bir hastalığa tedavi bulması gereken bilim dalıdır.
çok güzel yazılmış m.nedim hazar yazısı.
türkiye ırkçılar partisi.
bölümüm. adamın imanını gevrer, ancak para veriyolarmış mezun olunca çok. ben söyleyenlerin yalancısıyım.
hayatı okumaya ve çalışmaya adamaktır.okul bitince de rahata ulaşmak zordur,yaş kemale erince belki.
tıp dünyası kelliğe kesin çözümde (halen) tıpppları oynuyolar ya; işte ben buna yanıyorum. aman ne komik
(bkz: 1 2 3 tıp)
isminin okunması en kolay, şahsen okuması en zor olan bölümüdür.
kimileri için bir rüya, kimileri için ulaşılamayan hedef ve benim için kariyerimin ilk adımını atacağım fakulte.
amaçsız olan her sayılsalcının dilinde olan bölüm. asıl tıp ı kazananlar söylemezler bile, çünkü onları böyle muhabbette göremezsin.
okuması kolay, girmesi zor olan bölümdür.
bir aşktır, gerçekten isteyerek okunuyorsa tabii. insan için, insanlığa hizmet için bu yola çıkılmışsa. zira para kaygısı taşıyorsa pek te işe yaramaz, onca sene çöpe gider.
okuyanlarin götünün ikinci senede kalktigi bölümdür. sonra niye doktorlari sevmiyonuz demeyin.
Hayatını insanlara sunmaktır.
belki de gördüğüm imkansızlar arasındadır. (bkz: benim için)

belki de ihtimali vardır.

(bkz: umut dünyası)
girmeden önce hele bi girelim sonrası allah kerim denilen girdikten sonra bi kurtulalım başka iş mi yok diye dert yanılan ortam. (bkz: uzun ince bir yoldayım)
bu yıl başladığım ve daha bize henüz sadece başını göstermiş bölüm. beni ilk komiteden ürküten bölüm.
şimdilik tek hedefimin "6 yılda bitirmek" olmasına sebep olan bölüm.
tabi toplum içindeki değeri hala gözle görülebilir düzeyde olan bölüm. yeter mi ? (bkz: yeter)
biz tıp deyince susmayı öğrendik... 1 2 3 tıp ve sessizlik şimdi okurken anlıyorum o sessizlik doktorlara adanan bir matem acıma vs. gibi bir şey demekmiş, okunacak gibi degilmiş 6 sene dişimimizi sıkalım dedik kırıldı dişler yaz okuluna kaldı dersler
uçsuz bucaksız bir dünya.
Devamli yeni bilgiler ogrenilmesi gereken meslek.
okunması zor olan bölüm.