bugün

aydinoglu, efsane yazar serisinin yeni modelidir.
+18 içerige sahiptir.

Kanalima abone olup takip etmeyi unutmayin.
süper lakap.
4-5 sene önce hayal meyal hatırlıyorum, aydınoğlu 1-2 gibi ,hep aklıma yalova girişi aydın-1 ,2 siteleri gelir.
Ne yazık ki geri dönmüş. Donuza eklemekten başka çare yok. Mutlu ama uzak olsun. Uzun soluklu bir trolldür. Bazen çok yorar.
SAyın hocner donuzlama derneği genel başkanı ..

o yamuğu olmayan bir şahsiyettir, donuza almamanız hararetle tavsiye edilir .
ayrıca fittingsçi şahap büyüğüm gibi süper takıcı olup mı8 ajanı olabilir.

seri halde bombalar ben çok eskiden tanırım.

bu arada sözlük çıtırlarına sarkabilir ama kalbi temizdir.

iki kere d varank'ı donuzla daha sevaba girer.

amen.
kalbimin efendisi olur kendisi.
her nickiyle donuz listemin değişmezi olan aydinoglu troll serisinin son nicki. bana da donuza eklemek düşer. mutlu ama uzak olsun.
Kedi dostu bir yazardir.
Kediler benim kirmizi cizgimdir.

Kedilere zarar veren adamin, amina korum. Kediye zarar veren bir insana rast gelirsem, benim icin, acik bir cinayet nedenidir. O anda onun insan minsan olduguna bakmam, dograrim her yerini serefsizim.
hatalı olduğu konularda da savunulması ya da yanıt vermesi pek de doğru olmayan troll kişisi. mutlu ama uzak olsun.
bir sürü iyi ve dolu dolu yazan yazar gitmişken hala sözlükte bulunması üzüntü veren bir nickin 2024 versiyonu. üzülüyorum.
acil masturbasyon yapması gereken yazar. bu şekilde sözlüğü silkmemiş olur.
önce ismet şimdi de Aydınoğlu, sonumuz hayrola...
çaylak olmuş yazar.
Üç beş gün full takılsın kalan online 60 yazarın yarısını da bu paket eder. Uçurulana kadar otuz kişi kalırız. Bir sözlüğe ha atom bombası atmışsın ha aydınoğlu bilmemne gelmiş etkisi aynıdır. Bu arada hakkında şöyle böyle olduğuna dair bir dedikodu mevcut. Ben söyleyenlerin yalancısıyım.