bugün

Ay yine mi gelmiş bu ultra abazan. Şunu bilsin ki, hiç hoşgelmemiş..
keşke başlıklarını engelle imkanı olsaydı da tamamen unutup rahatlasaydık... sürekli cinsel başlıklar açıp diğer yazarlara tepeden bakarak yorucu olan bir troll. cidden bıktım artık.
Ooo gelmiş iki gözümün çiçeği
Nerelerdeydin hacı, özlettin kendini
Biz var iken kimse olmaz,
arsız iti baglasan da durmaz,
Aydinoglu nun oldugu yerde,
itler ûrür kervan yürür,
Susuz dereden su taşmaz,
Aydinoglu nun namini kimse yerde koyamaz.
Yürü be koçum kim tutar seni. Bi ara avukatım diye geziyordun. Vasıfsız amele olduğun ortaya çıktı. Şimdi mafya mı oldun. Dikkat et bir gün birinin elinde kalırsın.
Meyve veren agac taslanir keresteler. Simdi de gay oldugum yonunde iftiralar atiliyo. Haddinizi bilin kekolar.
Erkekligimizin namini burda bilen cok kiz var. Burda nicklerini yazacak degiliz. Ifsa ile isimiz olmaz elbette. Tam 3 kizla sevismisim burdan. Siz eminim hala eliniz seyinizde kendinizi s....yosunuzdur. ahaha ahaha.

Aydinoglu bazen trollugune saka yapar. Sen oyle biseye denk gelmissin yegenim.
Isteyene her turlu erkekligimizi ispat ederiz.
zavallı ve aciz bir velet tarafından patlak prezervatif gibi havası söndürülmüş boomer.
Sen askerlik mi yaptın yumşak. Ben seni pembe teskere aldın diye biliyorum. Bundan bayağı bir zaman önce aydınoğlu bilmem kaç numarayken yazarın birine beni Bi bafilesene diye mesaj atmıştın. Adamda seni ifşalamıştı. Ne oldu o işler. Hala vurduruyor musun.
bu trollün farklı nicklerle yazıp durması ve bir sürü iyi yazarın sözlükten ayrılması bir şeylerin fena halde ters gittiğini gösteriyor.
bir çeşit yorucu troll işte.
Zall in benim asker arkadasim oldugunu bilmeyen yeni yetmelere bak Hele.
Zall benim kardesimdir.
Zall Ben ne dersem onu yapar.

Bre cahil gafiller. Bu gercekten habersizsiniz daha.
Tutmayın küçük enişteyi.
--spoiler--
bana lan diye hitap etmek, hic bir insan evladi olamaz.
bir reis olarak kamos isimli yazari yazarliktan azlettim. hadi kumda oyna evladim sen.

ve bi cumle herkese bir ultimatom. aydinoglu ile oyun olmaz. oyun oynayanin bi tarafini oyarim. haber ola beri gele kelesler.
--spoiler--
Burada tek bir reis var.
O da Zall.
Bana lan diye hitap etmek, hic bir insan evladi olamaz.
Bir reis olarak kamos isimli yazari yazarliktan azlettim. Hadi kumda oyna evladim sen.

Ve bi cumle herkese bir ultimatom. Aydinoglu ile oyun olmaz. Oyun oynayanin bi tarafini Oyarim. Haber ola beri gele kelesler.
--spoiler--
dunku bebelere bak hele. ulan ben senelerdir 2009 dan beri bu sozlukteyim. buranin sahibi sayilirim veletler.
adam olun. kimin mekaninda kime sekil yapiyosunuz. adam olun. oyarim.
--spoiler--

Çok konuşma lan moruk.
Abuzer Kömürcü değilsin.
Pala değilsin.
Millete racon keseceğine önce kendine bak.
Bir bu bir de olan adam. Sözlüğün kanser hücreleri.
Nişanlısı noldu merak ediyor insan.
Dunku bebelere bak Hele. Ulan Ben senelerdir 2009 Dan beri bu sozlukteyim. Buranin sahibi sayilirim veletler.
Adam olun. Kimin mekaninda kime sekil yapiyosunuz. Adam olun. Oyarim.
yine gelmiş sözlüğün kadrolu abazanı. birinden kurtuluyoruz diğeri yırtık dondan çıkar gibi çıkıyor. bak birader, zerre komik değilsin. çok azıyorsan osbir çekmeden girme şu sözlüğe. sol frame'ye eziyet etmek için mi varsın amk? sözlükte kişi sayısı azaldı dedik, yine abuk subuk kişiler musallat oluyor. tez zamanda çaylak olman dileği ile.
Sözlüğün kımıl zararlısı. Topyekün mücadele şart. Yoksa ne tarla bırakır ne ürün.
Bilgisayar oyunu oynayanlara it diyen Narsist yazar.
Üç beş gün full takılsın kalan online 60 yazarın yarısını da bu paket eder. Uçurulana kadar otuz kişi kalırız. Bir sözlüğe ha atom bombası atmışsın ha aydınoğlu bilmemne gelmiş etkisi aynıdır. Bu arada hakkında şöyle böyle olduğuna dair bir dedikodu mevcut. Ben söyleyenlerin yalancısıyım.
çaylak olmuş yazar.
önce ismet şimdi de Aydınoğlu, sonumuz hayrola...
acil masturbasyon yapması gereken yazar. bu şekilde sözlüğü silkmemiş olur.
bir sürü iyi ve dolu dolu yazan yazar gitmişken hala sözlükte bulunması üzüntü veren bir nickin 2024 versiyonu. üzülüyorum.