bugün

Amerikan müzik dünyasının yeni Justin Bieber'i. Sesi fena değil. Umarız ki orijinin izinden gitmez. Ama hepsi aynı sap, aynı saman bunların be.

Fazlasına lüzum yok.

(ilk ben yazayım dediydim.)
flo rida ile düet yapmış. bu da demek oluyor ki yeni justin için çoktan karar verilmiş.. ben çükünü merak ediyom.*
yeni ünlü bebe.
(bkz: buralar hep entry dolacak)
What About Love şarkısı güzeldir.
yazarken bile garipsiyorum ama öyle. yeni nesil justin bieber kendisi. şaka gibi. justin dediğimiz adam daha 20 olmamış yaşı ama onun bile yeni versiyonu türüyor. ama yiğidi öldür hakkını yeme diye bir laf vardır. pazarlama harikası gibi olsa da ilk iki şarkısı tempolu ve dinlenebilir. what about love ve Say You're Just A Friend. neyse ön yargılarından sıyrılıp dinlemek isteyen dinler zaten, bana ne lan.
yüzü çok güzel bir bayan şarkıcı. yeni miley cyrus diyorlar.bakalım.
sözde yeni castinmiş. castinden daha iyi olacak lan bu çocuk.
(bkz: alexander mahone)
justin bieber'in kız kardeşidir.
justin bieber 2.0 sürümü.

ama boynuz kulağı geçecek gibi duruyor benden söylemesi.
radyoda what about love adlı parçasını duyduğum şarkıcı. piçin sesi güzelmiş lan harbiden. ortalıkta castin biberini duyacağıma bunu dinlemek isterim açıkçası.
ilk kez 17 yaşında kaydettiği demoları internete atarak ünlü olan şarkıcıdır. what about love şarkısının temposu mütiştir.
henüz 4 yaşındayken babasını kaybetmiştir. justin bieber' in yolundan giderek ün kazanmıştır. bir cafede taylor swift ile karşılaşmışlar ve arkadaş olmuşlar. taylor' un yardımıyla herkes tarafından tanınmıştır. gözleri açık yeşildir.
what about love klibinde ki muhteşem dansıyla justin bebesine taşşak atmış yeni bebe.
2. Justin Bieber vakasıdır, şimdiden genç kızların gözdesi olmuş durumda lise zamanlarımdan tanıdığım bir kız bu köse bebenin hayranı olmuş durumda, facebook ana sayfasında sürekli bu bebe ile ilgili paylaşımlarda bulunuyor.

Örnek olarak: http://i.hizliresim.com/lYMGyl.png

Allah akıl fikir versin ne diyelim, kızın yaşı da küçük değil, beyni küçük kalmış.
Dirty work şarkısı sarmıştır.
bieber ı geçecek diyenlere cevaben piyasadan düşmüştür.
(d. 4 Nisan, 1996; San Antonio, Teksas) 2011 yılında internete yüklediği coverları ile ünlü olan Amerikan pop şarkıcıdır. Mahone'un ilk Single’ı "11:11" 14 Şubat, 2012’de piyasaya çıktı. ikinci Single’ı "Say Somethin" ise 30 Ağustos, 2012’da piyasaya sürüldü. Mahone ilk albümü olan The Secret (EP)'ı 27 Mayıs 2014'te piyasaya sürdü.

Mahone, Taylor Swift'in dördüncü albümü Red'i tanıtmak için çıktığı Red Tour'un açılış sanatçısı seçilmiştir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Austin_Mahone