bugün

Bu coğrafyada yaşayan her anne bu alandaki isabet oranlarında dünyaya kesinlikle meydan okuyacak yetenektedir.
unutulmamasi gereken nokta ayaktaki terlik sayisidir.onlar olmadi annenin elindeki kumandadir, evet.
aslında hedefi vurma yeteneği yüksek ama an itibariyle sinir katsayısı yüksek olduğu için hedefi sasıran anne kişisidir.**
(bkz: anneni kızdırma yawrum)
atılan terliğin güdümlü olma ihtimalini göz önün de bulundurarak erken sevinilmemesi gereken durum.

-haha vuramadı ki vuramadı ki ahhhggg noluyo lan
+acme 2003 güdümlü terliklerim sağolsun. bunların 2007 siver modelini çıkarmışlar oğlum çok güzel artık onu da anneler günün de alırsın bana.
bilerek hedefi tutturmayan annedir, aslında hedefi tutturmuştur, hedef; hedefi tutturmamak, yani anne aslında başarılıdır. çocuğunu vurmak istemediği yerinden vuramamıştır, yapılan hareket korkutma amaçlıdır, yoksa terlik yere doğru fırlatılmazdı, gövdeye nişan alıp uç kısmından kavranıp atılırdı, ben denedim başarılı oldum.

(bkz: kardeşe işkence etme yolları)
aslında anne bunu yaparken merhameti öfkesinin önüne geçer ve çocuğunun canını acıtmaya kıyamaz.
artık hangi şeytanlıkları yaptıysa çocuk, annenin asabiyet sınırlarını zorlamaktadır. zaten bu tip durumlarda ana yüreği devreye girer, bilerek biraz öteye fırlatılır terlik.
el-göz koordinasyonu zayıf olan annedir.
(bkz: üvey anne)
buyuk olasilikla attigi terlige falsoyu cok vermis annedir.
(bkz: gudumlu anne terligi)
Doğru nişan esasları istasyonunda geri beslemeye alınması gereken anne türüdür.
oturup bir düşünmesi gereken annedir. sen ki terliği attı mı kafadan vurabilen, yeri geldiğinde terliğe falso verdirebilen bir neslin çoçuğusun titre ve kendine gel.*
(bkz: anneler için terlik atış talimleri kursu)
(bkz: kardeş indirimi vardır)
şaşı olabilecek annedir.
"iti öldüreceğine tırsıt" taktiği uygulamıştır. yoksa eğer isterse; şaşmaz.
annenin fırlattığı terliği geri istemesiyle nihayete varacak olan eylem. ikincisinde hedefi tutturamama ihtimali düşüktür.

(bkz: güdümlü anne terliği)
hedefin * hareketli olması durumunda rastlanan moral bozucu harekettir. anne bu moral bozukluğunu akşama kadar taşır. o gün ne yaptığı yemek yenir ne de çayı içilir.

fakat moral bozmaya gerek yoktur. bunun için biraz relativite teorisini okuması yeterlidir.
pratik bir bilgi olarak, terliği hedefin kaçma yönünün bir miktar ilerisine atması tavsiye edilir. hedef, yeterince aptalsa terliğin varacağı yere doğru koşacak ve görev tamamlanmış olacaktır.
yeni anne oLmuş biridir.. tecrübe kazanaraktan her atışını 12'den vuracaktır.. ama içindeki anaç tavır iLe iLk vuruşta da 12'den vurabiLir.. tecrübesizLiğine verip anne'nin eLLerinden öpüyorum..
benim annemin de aralarında bul.. ah!! kafam yarıldı.

edit : annem gizli gizli atış dersi alıyormuş. anam anam güzel anam.
fotoğraf çekmeyen japon'un hanımıdır. (bkz: hanım)
antreman eksiği olan annedir. kondisyoner ve çocuklara dayak atmada deneyimli çocuk yuvası personellerinin teknik desteğiyle, aşılması pek kolay olan bir problemdir.
artik annelikten emekli olup annenelik yahut babanelik payesine gecmesi gereken annelerdir de... şimdi kim ugrasacak nikah sekeriydi, burma bileziği ile falan ...?
akabinde komsu annelerle birlikte atis klubunu kuracak olan anne modeli.kadin kisi...
'yüzüne tükürsen yagmur sanır' cinsten densiz bir cocugu olabilecek anne. sorun sadece anneyi akla getirmemelidir zira.
yanlış hedefleri vurduğunda (vazo, biblo vs.) diğer terliği 12'den vuracak olan anne