bugün

ateist'im madem öyle gideyim de hemen bir fuckbuddy bulayım!, demeyen naif ve inançlarına saygısı ile yaşayan kızdır.
müslüman olduğu halde, her önüne gelenin altına yatan türbanlıdan daha namuslu müslüman bir kızdır.
her ateist kızın kaşar olduğunu zanneden bozuk zihinli insanlara kapak yapmış kızdır.
bir yaratıcının olup olmaması değildir sevişmek için bahanesi.
düşüncede sevişiyordur belki.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı zilliler) *
gizli müslümandır. bu ne lan?!.. görsel
müslüman olduğu halde namaz kılmayan kızdan çok daha dürüsttür.
belki de sadece -bazı müslüman geçinenlerin oldukça aksine- sevişmenin sadece giriş-çıkış muhabbeti değil, özel biriyle, doğru zaman geldiğinde, gerçekten mutlu olmak ve sevdiğiyle bir bütün gibi hissedebilmek için yaşanması gereken bir şey olduğunu düşünüyordur. olamaz mı? bence olabilir.
sevişmekle din arasındaki baglantıyı düşünmemi saglayan baslıktır. ya arkadas sanki sevisen kız nasıl olsa tanrı yok bana bisey yapmaz deyip te mi sevisiyor? sevismeyen kız da tanrı kızar diye mi sevismiyor. insanların üstünde bu tür baskılar kurarak ve bunu dinin de desteklediğini öne sürerek biliçaltlarına kalıplasmıs,yasaklanmıs,bastırılmıs seyler yerlestiriyorsunuz. sonrada diyorsunuzki vay efendim türkiyede cok abaza var,vay efendim medeniyetsizlik.hangi din sevismeyi yasaklıyor ki? götünüzden element uydurup insanları birer hayvana dönüştürüyorsunuz.
Ataissen neden sevismezsin ki?
belki firijittir.
Ateistlerle sevişmenin ilgisi olmadığını düşünen kızdır. Ayrıca sevişmenin dini olmaz sevişmek sanattır.
Ahlak ile din kavramının ayrı olduğunu bilen kızdır.
namuslu kızdır ve bunu asla unutma evlad bir din ne sana namusu getirebilir nede senden namusunu alabilir.
kendine göre ilkeleri olan kızdır.
bulunamamaktadır.
sirf sevisebilmek icin ateist degildir belki.
allah'ını seven bunu açıklasın

- hassktir kontra espri yaptım lan!
- gülmedi.
ateist olunca sevişmesi gerek diye bir zorunluluk olduğu gibi saçma bir mantığın çerçevesine girmemiş kızdır.
tercihlerin dinle alakalı olmadığını anlatmak isteyen ateist kızımız.
dinsel tercihlerin, özel hayatla paralellik gösterdiğini zannedenlerin zırvası.
sorunludur.Dini olanlar bile evlendikten sonra o işi yapar.
işemekten başka bi işe yaramıyodur hamı..
Her ateist kızı orospu zanneden saçma zihniyetin, saçma tespitidir. şunlardan daha namuslu olduğu kesindir.

görsel

görsel

görsel

görsel
dinle sevişme işini karıştır.. rerere rörörö yok o değilde buldum sebebini şişko ve çirkin kızdır. *
aseksüel olma ihtimali yüksektir. hep böyle devam etmesini istediğim, takdir ettiğim kız.