bugün

Aksi iddia edilemeyecek gercektir.
3 hak din hakkında, 3 hak dinin savunucularından daha çok sey bildikleri kesindir.
Bilgili olmanın dinle veya dinsizlikle bir alakası olmadığını düşündüğümden dolayı katılmadığım önermedir.

(bkz: mevlana)

(bkz: tebrizli şems)
kesin konusulmamasi gereken durumdur. bilgisiz bi cok ateist taniyorum.
boş bilgiler olmasaydı doğru denilecek tespitti.
en süper din bizimki diğer herkes yanlışta diyen kafadan ayrı oldukları kesindir.
aslında uydurma olan önerme olduğu gerçeğidir. ya bırakın bu işleri yok efendim ateistim bilgiliyim yok az uyuyorum dehayım bunlar boş boş laflar.
grupiçi ve grupdışı etkisi. insanlar kendi gruplarına dahil olarak gördükleri insanları daha düzgün daha zeki ve daha çekici görme eğilimdeler. çünkü aynı gruba mensup olduğu insanı nasıl görürse kendisinin de öyle olacağını sanmaktadrlar
su götürmez bir gerçek. inanmış olsalardı ne iyi olurdu. kimi müftü olurdu şehire, kimi adalet dağıtan yönetici.
richard dawkins kafidir.
eski ateistlerin katılmayacağı önermedir. ateizmi ve birazcık felsefe bilen hiçbir kimse buna katılmaz. çünkü ateizm, felsefe septiklikten beslenir. dolayısıyla tüm ateistlerin bilgili olduğunu iddia etmek dogmatik bir görüştür. dogmatizm ise ateizm ile çelişir. ateizm, felsefik bir düşünce akımıdır. felsefik olan bir şey düşünceden, fikirden beslenir; inançtan değil. bu önermeye inanmak olası tüm ihtimalleri reddedip, "inanç " ya da "kesin bilgi " temelli bir dogmaya bağlanmak demektir. ateizmin böyle bir iddiası var mı? olamaz, çünkü ateizm bir din değildir.
not: müslümanım.
sözlükteki ateistlerin ateist olduğundan şüpheliyim, özentilikle ateist olunmaz. bu kadar az bilgiyle ateist olmak tutarsız sonuçlar doğurur.
SaÇma sapan bilgiler ne zamandan beri gerÇek diye kakalanıuor bu sözlükte diye bir Çıkış yapmaya iten önerme.
o değil de profesörlerin çoğu ateist oluyor. çok ateist profesör tanıdıklarım var ordan biliyorum.