bugün

kaldırın lan adımı kullanarak açtığınız saçma sapan başlıkları.
Recepi getirin banaaaa.
"dönmek" fiili , empati yapma tarafından alınırsa ,
şunu söyleyebilirdi ,

"atatükçülük ne , atatürk ilkeleri ne , kim icad etti bunları ?"
"ben size aklı ve bilimi miras bırakmıştım ,siz beni putlaştırıp , mutkallaştırmışsınız "
"demokrasi yerine hala bizim iptidai cumhuriyetimize sarılıyorsunuz".

"yatımı getirin bana". (mühürlü olduğunu bilse !)
" Atam Atam, sen kalk ben yatam" diyordunuz ya, yatın ulan!
ötv ne lan?
ben yoruldum, başkası kurtarsın.
sanmayın ki öyle bok atardı bizlere. karıştırmayalım kimseyle ulu önderi. Gelirdi yine tüm asilliği ile adam ederdi bizleri. sizlerin aklını başına getirirdi görevi yapar giderdi yine asilliği ile.
-bugün saygı duruşunda seni göremedim
-atam şey..o esnada metro gitmek üzereydi fırsat bu fırsat herkez saygı duruşundayken boş koltuklara oturayım dedim.
-anladım evlat!
-ama söz birdahaki severe 5 dk duracam.
-gerek yok...
dağılın ulan! ülkeye bak ne hale gelmiş a.q.
selamünaleyküm*.

edit: yeterince eksilenirse atatürk ün son sözü değiştirilecek sanki...
savaş var dediler geldik.
"vatanın bölünmez bütünlüğü ve türk milletinin bağımsızlığı tehlikededir. derhal gereken yapılmalıdır." derdi ve yeni türkiye'yi inşaa için çalışmalara başlardı diye düşünüyorum.
- ulan savaronada karı satılıyormuş ?
- evet atam
- millet açlıktan sürünürken dünyanın en lüks yatını devletin kasayı boşaltıp almışım ben. kerhane yapılsın diye mi saçtık lan milletin parasını ?
- çok yanlızım be atam
- chpnin başına da dersimlinin biri geçmiş ?
- evet atam gandi kemal , tayyipi indircek , o geçicek başa , çav bella çav
- ulan bu dersimi uçakla bombalatmıştım yine mi hortladı bunlar ya.
- evet atam gandi gelecek tayyip gidecek , çıııktık açııık alınlaaaaa
- kes lan , bu ismet denen elemanı ben başbakanlıktan kovmuştum , ben ölünce reis-i cumhur yapmış kendini , bir de paralardan beni şutlayıp kendi resmini koydurmuş ?
- evet atam ama şeriatçi celal bayar ve menderes şeriati getirecekti. celali hapse attık , başbakanı menderesi de astık , milli şef olmasa yapamazdık bunu. çııııktık açıııık alınlaaan...
- sus lan densiz , ismet kovup celal bayarı ben başbakan yapmıştım ne şeriati ? sıçmışınız memleketin içine.
- atam izindeyiz
- bu mason zibidilerini kovmuştum , benden sonra eski ittihatçılarla örgüt kurup gladio olmuşlar , şimdi de ulusalcı takılıp ergenekon mergenekon benim adımı kullanıyorlarmış ?
- yok atam size yanlış bilgi verilmiş , ergenekon yokmuş , ben kesin öğrendim yani. tayyipin yalanları bunlar.
- offf ki ne offff , savaronayı getirin lan duramıycam burada , venezuellaya gidiyorum , orada kadınlar çok güzelmiş , kesin Türk'tür hepsi.
- atam savaronanın günlüğü 50bin dolarmış
- işbankası genel müdürünü çağırın o zaman zirzoplar.
e-5 te frene basan salak nerede?
Onun için döndüm.
şu sözcü gazetesinin 10 kasım 2010 günü ilk sayfasını hazırlayan zırtapozu buraya getirin.
http://www.t24.com.tr/bas...10/kupurler/sozcu_big.jpg
bu mudur beklentiniz ?
suçu hiçbir zaman halkına atmayacak kadar zeki bir adamdı. onun vereceği cevabı buraya yazabilecek yetinin sözlük yazarlarında olmadığına inanıyorum.
Bana yaktığınız ağıtlar kadar bu vatan için, cumhuriyet için bir şeyler yapsaydınız, geri gelmek zorunda kalmazdım der ve giderdi, bilir çünkü Türk milletinin her türlü aynı yere varacağını.
-adriana limaya şükürler olsun.
hala oturmuş bana 10 kasımlarda ağlıyorsunuz.
uyanın artık diyorum, uyanın, uyanın!
hala bıraktığım yerde mi otluyorsunuz?
Siz benim sözlerim dururken okyanus ötesinde ağlayanlara kulak verdiniz,dünya devleti olmak yerine amerikan köpeği olmayı tercih ettiniz ama ben yine olsa yine kurtarırım bu vatanı derdi...
mantık bilimi çerçevesinde düşünürsek, bilemeyeceğimiz sözlerdir.

önce formata uygun bi tanım yapmış olayım da...

ya utandım... çok kez utanıyorum sözlüklerde ama bu kadar utandığım azdır. şu rezilliği görmeyeydim iyiydi. başlık kalitelidir değildir o tartışılır ama entryler... inanılmaz. ekseriyetle espriler yapılmaya kalkılmış ama geri zeka bu kadar belli edilmez ya!

yok "bursa maçı kaç kaç?" dermiş, yok "yaraklara yan bastınız" dermiş, yok "siktirin gidin" , "recebi getirin sikem" dermiş... olm neyin maymunluğunu yapıyorsunuz? neyle dalga geçiyorsunuz? ne yapıyorsunuz kardeşim ne yapıyorsunuz!!? Lan bu adam gerçekti... bu adam gerçek şeyler yaptı. katılırsın katılmazsın yaptıklarına ama o Atatürk'tü... masal kahramanı değil! film kahramanı değil! kahve arkadaşınızı mı seslendiriyorsunuz lan!?!

devam etmeyeceğim. yeter!

(edit: hem de 10 Kasım'da... Yediğiniz ekmekten, içtiğiniz sudan, gezdiğiniz ülkeden utanın! reziller)
tayyibi getirin bana!
ülkeyi düzeltmek için beni mi beklediniz bu ne?