bugün

entry'ler (376)

stockholm de evli bir kadını baştan çıkarmak

(bkz: alkolün kana karışması)

yıldönümünde sevgilisine yüzük alan kız

yıl dönümümü hediyesi olarak erkek arkadaşına yüzük hediye eden kızdır.

fenerbahçe nin uefa kupasını alacağı gerçeği

14 yıllık geriden gelişi kabul etmiş geç gelişen takım zihniyeti

hüseyin nihal atsız

(bkz: atsız ata)
diye de anılan milliyetçi Türkolog.

gol demek yerine söylenebilecek alternatif söz

(bkz: hassktr)

khz

Sivas'ta öğrenciler tarafından kurulmuş müzik grubu.
(bkz: (vid #68024))

yiğit insan

cumhuriyet üniversitesinde okuyan gitarist. Gelecek için iyi.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=p3tTV3XzxKw)

doğru namazın yolu doğru seksten geçer

Akşam Gazetesi’nden Sibel Ateş Yengin’e konuşan Sibel Üresin, çok tartışılan ‘Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir’ açıklamalarına yeni bir boyut kazandırdı. Üresin’e göre, doğru namazın yolu doğru cinsel birleşmeden geçiyor.

Yaptığı açıklamalarla çoğu kadının nefretini kazanan, soyadı üzerinden ‘Üremesin’ esprileri türetilen, ‘Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir’ diyen yaşam koçu Sibel Üresin’e, Ali Rıza Demircan’ın ‘Sevişmek ibadetle aynıdır’ açıklamaları üzerine yaptığı ‘Cinsel ilişki namazdan bile önemlidir’ açıklaması hatırlatıldı. “Namaz yerine cinsel ilişkiyi mi koyuyorsunuz?” sorusuna Sibel Üresin şu cevabı verdi:

“Birinin yerine diğerini koymuyorum. Doğru namaz kılmanın yolu doğru cinsel birleşmeden geçiyor. Kıyaslamak yanlış. Cinsellik bir ibadettir. Cinsellik o kadar tabu ki konuşmak bile insanları rahatsız ediyor, edepsizlik olarak algılanıyor. Konuşulmadığı için sıkıntı var. Helalinden bir cinsel ilişkiden doğan çocukla, haramla girilen cinsel ilişkiden doğan çocuğun yaradılışları aynı mı? Doğru namaz kılmak iyi abdest almaktan geçiyorsa, Allah’a iyi kul olmanın koşulu da sağlıklı döllenmektir. Bu yüzden önceliklidir. “

dincilerin saçma inanışları

(bkz: saygı)

alkış ve zılgıt sesleriyle yapılan cenaze töreni

(bkz: potansiyel kürt)

pkk yı komünist sanmak

pkk yapısal olarak emperyalizmin tutsağıdır. bu oluşumda komünizmden tutun radikal islama ve hatta ırkçı siyonist bir yapıya kadar temellendirilebilen bir çok farklı grubu kapsar içerisinde biribirine açıkça ters olan gruplar dahi vardır, ki bu onların eylemci yaylımada kullandıkları gruplardır.kimi zaman bir cuma hutbesinde kimi zaman da işçi eylemlerinde ön safta dururlar amaç kendilerini ispat edebilmekdir. Komünistyapıda olan bir yapının zararlarını bir dincinin nefreti bir ırkçının saldırganlığı ile tamamlar. Aslında hepsinden biraz biraz vardır. ayırt etmek o kadar da kolay değildir. Sonuç olarak kimliği ve kişiliği belli olmayan çoğunluğu kürt, yayılmacı bir topluluktur.

terk edilen kızın 3 gün sonra geri gelirsin demesi

kıza fazla kıymet vermenin yol açtığı doğal sonuçtur. Daha doğrusu verdiğin kıymeti fazlasıyla gösterirsen kendisine olabilecek en iyi sonuç budur. Uzun süreli bir ilişkiyse ve kişi karşısındakiyle fazla yüz göz olmuşsa bu olayın telefisi zinhar mümkün değildir.
(bkz: yüz göz olmak)

yaran sınav cevapları

*:öldürücü doz (Ld50)nedir?
-: öldürücü olan 50 gram ld dir.

uludağ sözlük yeni tasarım

facebook benzeri tasarım

hastası olunan sözler

iyi geceler canım derdin. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde.

dindarların sakat doğum olayını açıklayamaması

kendi durumuna cevap arayan yazarın sorunsalı

milliyetci degil uluscu

adı güzel yazar

okul öncesi öğretmenliği

bölüm öğrencilerinin * gördüğü derslerin etkisinde kalarak geri kalan zamanlarını geçirmelerine sebep olan bölüm. eğlenceli çocuksu bölüm.
(bkz: dil çıkartma)

yazarların 2013 e giriş şekilleri

masanın başındaydım evet evet tam masanın başında sonra baktım saat 23,58 hemen koştum bilgisayar başına ve ardından ilk entryi giren olmak istedim ama onu bile beceremedim sanırım böyle birseydi...

yazarların 2013 yılından beklentileri

ölüm...