bugün

türk kızını sevgilisine vermiştir diye yaftalayan şahıslardan daha haysiyetli bir kızdır. Tebrik edilesi ve evlenilesidir.
allahına gurban olunası kızdır. askere gitmek üzere olan bünyeleri, varlığıyla rahatlatan kızdır. bacımızdır. canımızdır. yarimiz böyle olsundur.
yoktur öyle bir kız.

hele okumuş etmiş tiplerde arasan da bulunmaz.*
o 15 ay içerisinde erkek arkadaşını defalarca boynuzlayan kızdır.
değil 15 ay 15 gün bile beklemeyecek olan kızdır..
varsa fanuslarda tutulması gereken onurlu kızdır.
Gerçekten aşık kız.
gelince evlenecek olan kızdır.
sevilesidir, candır can.
şüphesiz ki ona sonsuz mükafatlar vardır.
normal karşılanması gerekirken artık günümüzde kızlara bir ayrıcalık katan durumdur...seven insan aşık olan insan bekler...sayılı gün de çabuk geçer ayrıca...bu garip değil normal birşeydir.
helal olsun denecek olan kızdır. takdirliktir. sevgilisi doğuda olup telefon açarak "benden buraya kadar" diyecek kadar yüzsüz olan kızdan bin kat daha şerefli olan kızdır.
Realist olursak sayıları çok çok az olan kızlardır.
daha şanslıları için; kısa dönem askerlik
günümüzde ancak köylerde kalmış, al yazmalı kızlardır. çünkü bir sürü tabela üniversitesi açıldığı için her lise okuyan üniversiteye de girdiği için ancak benim gariban köylüm askerliği 15 yapıyor.
normal olanı yapan kızdır aşıktır.
o kadar bekledikten sonra terkedilmemesini umduğum kızdır.
yapılması gerekeni yapan kızdır.

ne olacaktı ki başka?

bu bir erdem değil ki.
askerden gelindiği gibi evlenilmesi gereken kızdır. daha iyisini arıyorsan çok ararsın.
15 ay sonra aynı insanla karşılaşma ümidiyle bekleyen kızdır.
lakin, döndüğünde hiç bir erkek aynı değildir.
sonra boşuna beklediğini anlar hatun kişisi.
beklediği halde kıymeti bilinmeyen kız olma ihtimali çok yüksek.
Şu an evli olduğum hayatımın tek manası olan insandır.Seni çok seviyorum rahimem..Seninde beni çok sevdiğini biliyorum.Bebeğim benim...
fedakar ve gerçekten seven sadik kizdir.
çoğu zaman beklediği sevgilisi değil, kendi geleceğidir.
zordur ama başardıysa helal olsun kızımıza.