bugün

acilarla dolu gecirdigimiz bu karanlik gunler icin için maalesef öyle, aksini iddia eden buyursun, bu hukumetin dusman konsepti 6 ayda bir değiştiği için, su an dusmanim dedigine 6 ay sonra dostum diyebiliyor, orneklerini defalarca gorduk zaten, su anki askerler vatan icin degil tayyip icin savasiyor, bu kirli duzen icinde tayyip hdp ile anlasip ozerkligi sivayacak ta bir kac ay sonra el altindan pazarlik yaparak baskan olacak diye kahpe duzenin yigit cocuklari bir bir mezara gidiyor,

dini, diyaneti kullanarak milyonlari uyutup cukkalari cebine indirip, atakoylerde viskisini yudumlayan ak itlerde evinde sicak yataginda rahatca uyumaya devam etsin, lanet olsun boyle sisteme, binlerce kez lanet olsun..
siyasi emeller için ölüyor, bunu inkar edenler kör beyinlilierdir.
Ölmesinler abi. allah insana akıl vermiş, kullansınlar diye. Herkes biraz da olsa aklını çalıştırırsa, kimse birilerinin siyasi emelleri için ölmez. Yani burada hırsız var ama sadece hırsızın da suçu yok.
Sozde analar ağlamasın diye çözüm süreci yapıldı ama asil amaç akp ye oy kazandirilmasiydi fakat bu süreçte pkk güçlerini toparlayıp hergun Şehid vermemize neden oldular bunun sorumluluğunu kim aldı kimse! Devletin yapması gereken birşey daha var oda hdp li milletvekillerinin hepsini vatandaşlıktan çıkarması şarttır. Ben şahsen benden alınan verginin afedersiniz o or*spu çocuklarına maaş olarak verilmesini istemiyorum.
http://www.mynet.com/habe...topraga-verildi-2292153-1

Cenazede baba, ''Bugün Diyanet işleri Başkanı zırhlı araca biniyorsa polisimiz ve askerimiz de binecek. Allah hepinizi korusun'' diye isyan etti.
30 Ocak 2016 15:34
Afedersiniz ama bunu diyen insana ben siktir git asker de benim polis de benim siktiğimin teröristi derim.

Tasviye edelim bi de isterseniz askerleri orospu çocukları?
keskin nişancı atışı ile vurulan ve hakkın rahmetine kavuşan güvenlik güçlerimiz var. Biz sivil insanlara zarar gelmesin istediğimiz için uçaklarla bombalamıyoruz. Savaş eğer yerleşim yerlerinde değil açık alanda yapılsaydı er ryan'ı kurtarmak filminde klisenin çan kulesinden alman askerlerini vuran amerikali askeri sonunda tank topu ile vuran almanlar gibi bizim güvenlik güçlerimize keskin nişancı ile zaiyat veren tarafa tank ile mukabelede bulunurduk. Evet bu insani değil ama gerekli. Bu savaş. Bir ülke içinde bir bölgeyi bütünden silahla ayırmak isteyen bir takım silahlı güçler varsa bu güçlerle mücadele etmemek diye bir şey mümkün olamaz. Bu mücadele içinde ölen askerler vatanı müdafaa ederken ölüyor.

Bu savaş 1984 den beri devam eden bir savaş. Aralarda kesinti olsa da aslında hiç bitmedi. Bırakalım da ışid ile savaşsınlar diyenler var aramızda. Suriye savaşı elbet bir gün bitecek ve Kürtler Rusya ile ABD desteğiyle ışıdi yenip tüm muhalifler tasviye olduğunda ne olacak.
Pkkli propagandasi buyudunuz de psikolojik harbi de mi ogrendiniz hewaller asker ve polislerimiz vatan icin sehit oluyor sizin pkkli teroristler ise b..k yoluna gidiyor .
bravo recep tayyip erdoğan zihniyetine sahip pkk'lıların komik iddiası.
devlet kavramının ne olduğundan, tarihten haberi olmayan ot kafa beyanıdır.
senin deden 1915'de yunanlarla ingilizlerle savaştı ama sen bugün ingiltere'ye erasmusa gidiyor, londra'da kıç atıyorsun diye çanakkale harbi boşa mı gitmiş oluyor?
devletlerin gelenekleri, kendilerini koruma mekanizmaları ve konjonktürel siyasetleri vardır, uzun vadeli stratejileri vardır. ölenlerin falan filan şahıs için öldüğünü iddia etmek büyük bir saygısızlıktır.
Bilgi notu: en güzel ölüm ise allah ve tevhid yolunda, ilayı kelimetullah ardında olan şehidliktir.
Olayları tersten düşünelim. Diyelim ki hükümet ile pkk masaya oturdu ve anlaştı. Yeni anayasa yapıldı. Kürtlere istedikleri haklar verildi. imralı canisi Kürtlerin doğal lideri kabul edildi ve cezası affedilerek hapisten çıkarıldı. Selahattin Demirtaş'ın istediği gibi barış sürecine katkısı nedeniyle AKP li bakanların dediği gibi de bölgeyi ve dengeleri çok iyi okuyan büyük bir lider vs olduğundan hareketle heykelini diktiler. Parlamentoda Kürt partisinin başına geçti. Her gün haberlere çıkıp Suriye'de savaşan kürt kardeşlerine destek olmamız gerektiği ile ilgili beyanlarını açıklıyor.

Ben yazarken tiksindim . Bunların hayata geçmesini düşünemiyorum bile.

Suriye savaşı bitti diyelim. Kürtlere bıraktılar Suriye'yi. Peki ondan sonra Türkiye'de öz yönetim ilan ederek imralı canisi liderliğinde örgütlenip güçlenmiş pkk gibi silahlı bir gücü bölgede asayişi sağlamak adına özyönetim güçleri diye korumuş bir oluşum, biz bu yeni Kürt devleti ile birleşmek için te ce ye savaş açıyoruz dediğinde ne olacak. Açık ve net söylüyorum adamlar birleşik büyük kürdistan kurmak için ülkenin belli bazı ilçelerini silahla ele geçirip savaşan gruplardan oluşuyor hani farkında olmayanlar olabilir batıda. Bunun şakası yok yani. Diyarbakır'ı tamamen ele geçirse orada kalacak mı sanıyorsunuz. Gülten kışanak diyor ki istanbul'un yarısı Kürt. Yani orasının da yarısı bizim diyor.
Saçmalık yahu ! Yuh !!! Bu ne erdoğan nefreti ?
https://scontent-lhr3-1.x...94d4c3fb0&oe=57409F75