asker ve polislerimiz tayyip için ölüyor

Olayları tersten düşünelim. Diyelim ki hükümet ile pkk masaya oturdu ve anlaştı. Yeni anayasa yapıldı. Kürtlere istedikleri haklar verildi. imralı canisi Kürtlerin doğal lideri kabul edildi ve cezası affedilerek hapisten çıkarıldı. Selahattin Demirtaş'ın istediği gibi barış sürecine katkısı nedeniyle AKP li bakanların dediği gibi de bölgeyi ve dengeleri çok iyi okuyan büyük bir lider vs olduğundan hareketle heykelini diktiler. Parlamentoda Kürt partisinin başına geçti. Her gün haberlere çıkıp Suriye'de savaşan kürt kardeşlerine destek olmamız gerektiği ile ilgili beyanlarını açıklıyor.

Ben yazarken tiksindim . Bunların hayata geçmesini düşünemiyorum bile.

Suriye savaşı bitti diyelim. Kürtlere bıraktılar Suriye'yi. Peki ondan sonra Türkiye'de öz yönetim ilan ederek imralı canisi liderliğinde örgütlenip güçlenmiş pkk gibi silahlı bir gücü bölgede asayişi sağlamak adına özyönetim güçleri diye korumuş bir oluşum, biz bu yeni Kürt devleti ile birleşmek için te ce ye savaş açıyoruz dediğinde ne olacak. Açık ve net söylüyorum adamlar birleşik büyük kürdistan kurmak için ülkenin belli bazı ilçelerini silahla ele geçirip savaşan gruplardan oluşuyor hani farkında olmayanlar olabilir batıda. Bunun şakası yok yani. Diyarbakır'ı tamamen ele geçirse orada kalacak mı sanıyorsunuz. Gülten kışanak diyor ki istanbul'un yarısı Kürt. Yani orasının da yarısı bizim diyor.