bugün

ülkemizin cumhurbaşkanıdır. muhalefet partilerinin asgari ücreti arttırmak vaatlerini eleştirirken "bu rakam bu yıl itibari ile öyle zannediyorum ki heralde bin lira diyor"

bilmiyenler için; şuan asgari ücret haziran ayına kadar net 949 tl. hazirandan sonra bin lira olacak ama cumhurbaşkanının bu rakamı kendinden emin bir şekilde söylemesini bekliyor insan hele ki diğerlerini eleştiriyorsan..

ayrıca ekmeleddin ihsanoğlunu anımsatan olaydır o da ekmeğin fiyatını bilememişti.
Ekmeleddin ihsanoğlu ekmeğin fiyatını bilerek bageti akit muhabirinin gotune sokmustu. Karıştırmayalim.
https://twitter.com/searc...ilmeyenCB%22&src=tren an itibari ile twitter de ifşa ve rezil olan, hırsız ve din istismarcısı padişahtır. buna takmayan ülkemiz insanları benim asgari yerine askeri yazmama takmışlar. * gülüyorum
Arkadaşın klozeti bile 15 MiLYAR..
Nerden bilsin fakirlerin ne kadar asgari ücret aldığını! https://www.youtube.com/watch?t=20&v=HuDqv4pQAB0 aslında reis-i cumhurumuz böyle şeylere alışıkmış :D
tok, açın halinden anlamaz.
kendi paralı askerleriyle aynı maası zanneder.
Yuvarlak hesap söylemiş olduğu ifadedir. Cumhurbaşkanı halkın dilini çok iyi bildiği için halkın dilinden konuşur genelde. Günlük hayatta bin tlye yakın paranın küsuratını söylemezsiniz. O da öyle yapıyor işte.

Not:akp li değilim.
zennediorumki kelimesini emin olmak algılayan kişi düşüncelerinin dışa vurumudur. işte bunlarda oy kullanıyor ne yaparsın.
muhtemelen asgari ücreti tam olarak bilseydi, bu cumhurbaşkanı için övünülecek ve haber niteliği olacak bir beyan olurdu.
sarayındaki bir kadeh bile asgari ücretten daha fazla olan türkiye cumhuriyetinin sayın cumhurbaşkanıdır...
Kendisi Aylık resmi olarak 30bin küsur lira maaş aldiği için gayet normal(!) durumdur.
1000tl bardak,
10000tl klozet,
4000tlik çay ve 40000 tl lik elektrik kullananlar
949TL asgari Ücretiyle geçinen işçilerin Bayramını kutlamasın!
maalesef bu ülkenin cumhurbaşkanı'dır. yazıktır.

edit: bu entry'e eksi oy veren aktroll kardeşim sana sesleniyorum.

Öncelikle seni daha erken bekliyordum çok yavaşsın.

ayrıca, ulan adam bilmiyor işte açıklama ortada. tamamen bilgi amaçlı ve doğru bir entry'i eksilemek ne lan? kapasitesizler ya*
asgari ücret almadığına göre bilmesine gerek olmayan cumhurbaşkanıdır.

asgari ücretle geçinenler düşünsün efenim, onu da mı (hz) tayyip düşünecek? hayret bişeysiniz...
asgari ücretle çalışıp, götünün kılını yiyenlerden oy alan cumhurbaşkanıdır.
Lüksün içinde boğulunca böyle oluyormuş.
diktatör recep tayyip erdoğandır. saray da oturur ve çalar çırpar.
halkın dini ve milli hormonlarını gıdıklayıp, onları sömürerek kendisine saraylar ve villalar inşa eden reis-i cumhurumuzdur.
Asgari ücreti bilseydi aksaray da oturup milletin gözüne sokmazdi.
Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanıdır. 1 Mayıs 2015 tarihli konuşmada geçmiş olan cümlesiyle anlaşılmaktadır. cumhurun başkanından bu ülkede beklenecek şeydir.

"1000 lira mıydı ?" dediği para için 1 ay çalışıp bi de o parayla ev geçindirmeye çalışan insan sonra gelip cumhurbaşkanı unvanındaki şahsı savunuyor ya benim aklım dönüyor arkadaş !
rte'dir.

"heralde 1000 lira" gibi bir cümle kuramaz bu ülkeyi yöneten kişiler. 30 tl zam için haftalarca pazarlık edilen bir ücret söylenirken, rakamı yuvarlamak saygısızlıktır. aradaki 51 liranin işçi için önemini bilmeyen, halktan kopuk birinin lafıdır.
bilmem kaç sene evvel aynı kişi simit çay hesabı yaparak, işçiye reva görülen ücreti elestirmisti. şu anki durum ne?

değişmeyen tek şey kaypaklık.
Herhalde, zannediyorum ki, notlarıma da bakıyorum, sanırım türkiye cumhuriyeti'nin günümüz cumhurbaşkanıdır.
https://pbs.twimg.com/media/CD70eG0XIAEaYbJ.png bilememesi gayet normaldir. 949 tl onun için para bile değildir.
10 bin liralık tuvalete sıçıp, 1000 liralık bardaktan su içenin asgari ücreti bilmesini istemek gerizekalılık... Ha birde 40bin tl lik elektrik masrafı vardı değil mi? ya unuttum yine emine annemizin botoks masrafı var birde. off şu işçi sınıfı gebersin en iyisi.
bir milletin ne kadar algısı kapalı olduğunun bas bas bağırmasıdır.