bugün

bence yadırganmaması ve ayıplanmaması gereken durumdur. baskı pek çok şeyi cazip hale getirmektedir ve bu asansörde insanların o an yaptıkları şey sadece ihtiyaçtır. onları bu hallere düşüren insanlar utanmalıdır.
yüksek hızlı motordur.
DERHAL KANALIMA gelin....

TESETTÜRLÜ kızlar deliler gibi sevişiyor...

Gelin kanalıma izleyin.
RenginKasimpati 1 day ago

yorumuyla yarmıştır.

bu arada bize ne lan napıyorsa yapsın belki kocası amk adam böyle fantezilerden hoşlanıyorlar sanane amk.
hiç bir insan evladından farkı olmayan türbanlıdır.
(bkz: deliler gibi)
asansörde deliler gibi sevişen "başı açık" kızdan herhangi bir farkı yoktur. ne yani türbanlılar aseksüel midir? ya da öyle mi olmalıdır.
asansörde deliler gibi sevişen "başı açık" kızdan farkı vardır tabi ki. o başörtüsü pardesünün üstüne iyi gidiyo diye giyilmiyor neticede.
açık giyinen kadınlara muntazaman saldıran şakirt sözlük yobazlarının izlemesini ısrarla istediğim türbanlı. ahahaha. gülmekten ağladım lan ağladım. *
şimdi bu yorum yapanların hepsinin ananesi babanesi so cool,oceli falan teyzeler mi yağğni? çok güldüm ben buna.
eğer değillerse aynı durumu onlar içinde düşünmeli miyiz? eylem bir olduktan sonra açıklık ya da kapalılık farketmez, hata hatadır. ki bu hatunun eşi bile olabülü. bilmeden konuşmasanız artık sayın bireyseller?
--spoiler--
elim sikimde kaldı devamı yok mu
--spoiler--

yorumuna yarıldığım video.

tanım: videodaki türbanlıdır.
--spoiler--
asansörde deliler gibi sevişen "başı açık" kızdan herhangi bir farkı yoktur. ne yani türbanlılar aseksüel midir? ya da öyle mi olmalıdır.
--spoiler--

o başında taşıdığı kur'an-ı kerimde ne ismi ne yeri olmayan paçavranın bir adı da hicaptır. sırasıyla şu manalara gelir;

perde. örtü. hâil.

utanma. kendini kusurlu bilip insanlar arasından çekilmek.
men'etmek. (nazardan, bakıştan)
allah ile kul arasındaki perde.
setretmek. gizlemek.

bu bacım onu, kendini fazlasıyla iffetli ve erkeklerden sakınan biri olarak değerlendirdiği ve bir anlamda topluma da bu mesajı vermek istediği için takıyor. felsefesinin karşıtındaki başı açık kadın da örtünmeyen ve kendini erkeklerden sakınmayan kadın oluyor. kapiş?

bu durumda bu da "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" oluyor...

her orta yere gelip sıçana "aa canım haceti gelmiş" demek değildir özgürlükçülük ve demokratlık.

bazen de göte göt demek ve yapanı kınamaktır.

çalıştırın şu kafalarınızı azıcık.

not: örtünün kürtçü-nurcu mezhep açısından anlamı irdelenmiştir. islamiyette öyle bir şey yok.

(bkz: başörtüsü farzdır yalanı)
türbanlıların kanat takıp uçtuğunu sanan dini kemalizm olan putperestin gizli görüntü almasıdır.

nasıl ki her başı açık oruspu olmadığı gibi başıkapalı her kes namuslu değildir.

bunu genelleme yapmaksa ancak bir malın işidir.
en sevilen türbanlı. evlenilir mi bununla ?
kime ne durumudur.

e o zaman niye türban baskısı olmasın okullarda şurda burda giyilsin yaygarası koparıyorlar diyorsanız. insanların ne giydiği ne giymediği kimseyi ilgilendirmemelidir. isteyen türbanla isteyen başı açık olsun kendi tercihidir. insanlara görev yüklemeyin.türban kullanırsa şöyle olmalı kullanmazsa böyle olmalı gibi sınıflandırmalar, görevler yanlıştır.

türbanlı kızlara yapılmaması gereken görevler yüklediğinizde, yani türbanlı günah işlemesin kötü, türbanlı sevişmesin ayıp, şunu yapmasın bunu yapmasın bunlar kötüdür dediğinizde otomatikman başı açık olanları kötülüyor orospu yerine koyuyorsunuz.

madem günah işleyecek türban yaygarası koparmasın, kendi sorunudur. inandığı dinin bir gereğini yapıp bir günahını işliyorsa ve inandığı tanrı varsa (ki var olduğuna inanıyorum, sizin deyiminzle varsa diyorum) zaten ikiyüzlüğünün cezasını çekecektir.

başörtüsü olanların hepsi böyledir genellemesi yanlıştır. ha bir de görüntüsü olan belki evlidir? o zaman ne olacak?
son derece başarılı bir video.

yalnız o kafasında türban olan şey insan mı yoksa türban bağlanmış elektrik süpürgesi mi lan?
o nasıl vakumlamaktır. bi de süpürgenin fişini prizden çekersin de aninden durur ya, herifi bırakması da aynı öyle işte. sonra da tekrar prize takar gibi aniden abanıyor.

vööey.
türbanını kendisini kamufle etmek için kullanan kızdır.
Bunları konuşturup dinlersen senin benim ahlakımı beğenmez, anlattıkları sözüm ona yüksek ahlaklı davranışlarıyla mangalda kül bırakmazlar. Bir Allah dostunun yolunda olduklarını falan söylerler... Ama kamera, icra-i muhabbeti yakalayıverir.
Daima namussuzlar, namus bekçisi rolündedir.
--spoiler--
sevişmekle kalmaz elleşirler.
--spoiler--
burda şaşırmamız gereken durum asansörde sevişmek mi yoksa delilerler gibi sevişmek mi veyahut türbanlı bir kadının sevişmesi mi .burada anlatmak istediğin şey nedir aslan parçası amacın ne .bu ne mallık nasıl bir sığırsın sen .
HAHAHAHAHAHAHHAHA DiYE GÜLMEME SEBEBiYET VEREN GÖRÜNTÜLERDiR. ALLAH BELAMI VERSiN UZUN ZAMANDIR BU KADAR GÜLMEMiŞTiM. LAN TÜRBANLI

yadadeğil zerre sikimde değil komik olan bir çok filmde şehvet ve inanılmaz bir estetikle yapılan şu asansör içi sevişmeleri, bizde

nasıl bir antilop avına dönüşmüş ona takıldım ben.

karı dilini çıkarıp gidiyo lan adamın üstüne, hele karıyı mıncıklayan lavuğa ne demeli? yazık lan seks tabu olsun iffet namus falan tamam da bu daha büyük bi sorun değil mi?
(#13025899)
sevişme demiyoruz sokakta düzüşme diyoruz...
(bkz: azından mı öpmüş)
bir asansörü bile çok gördüğümüzün ispatıdır.
asansörde sevişen türbanlıdır. türbansızından bir farkı ya da eksiği yoktur. tek problem öpüşmeye başlamadan dilini susamış köpek gibi sarkıtmasıdır.
kelime anlamıyla; değerlerin, yaşayış tarzının ve kültürde negatif yönde değişimin yani yozlaşmanın en güzel örneklerindendir. vahdır vahlardır. ne kadar iyi niyetli olursanız olun; dinden imandan çıkartmanın en vahim örneklerinden bir tanesidir.

ha bir de şehitler var ulen bunlarla kafanızı yormayın diyerek rota değiştirmeye çalışan sözlük kullanıcıları ne işiniz var la sözlükte diyesim var sizlere de.