bugün

imla kurallarını bilmeyen kızdır. büyük ihtimal de bağlacını ayrı yazmıyordur. cahildir ve utanmadan tespit yapmaktadır.
(bkz: artık sende herkez gibisin seni herkez gibsin)

öehh amk, herkezmiş.
Şiirlerden çalıntı yapıp artistlik yapmayı bilen ama koskoca 'herkesi' yazmayı beceremeyen, bu mesajdan sonra muhtemelen 'eski' olmuş sevgilidir.
aklınca ayar vermeye çalışan** ve bakınız vererek cevaplanması gereken sevgilidir.

- artık sende herkez gibisin!
+ (bkz: herkes)
"yalnız o, z değil s olacak ayrıca "de" ayrı yazılmalı şekerim" şeklinde cevap verilerek dumur edilmesi gereken sevgilidir.
herkes olacak hayatım yazıp gönderirim.
"bana da herkese verdiğin gibi verdiğin için mi?" gibi sığ bir cevapla deli edilebilir.
toplu mesaj olmalı...herkes herkes gibi olduğunun farkına varsın.
önce herkes yazmayı öğren denmesi gereken sevgilidir.
Kendisine acilen bir imla kılavuzu hediye edilmesi gereken insandır.
-artık sende herkez gibisin
-siktir lan! önce doğru yazmayı öğren ondan sonra gel. Herkez ne mınakodum
16 yaşındaki sevgilidir. 26 yaşındaki hatun yapmaz bunu. o değilde 16 17 18 19 20 21 22 23 yaşında kız mı olur lan. kız dediğin en az 24 en fazla 45 olandır. ha kadın da olsa olur o yaş ta, o ayrı. eksileyen arkadaşların yaş gruplarını da böylelikle uludağ istatistik kayıtlarıma ekliyorum ki yaş grubu belli olsun.
(bkz: belki de tasinir bu baslik)
(bkz: artik sen de merkez gibisin diye mesaj atan polis memuru)
güzelim şiiri triplerine alet etme diye cevaplanması gerekir.
herkez gibidir.
"sayemde nazım hikmet şiiri okumuşsun işte öküz, daha ne istiyorsun" şeklinde cevaplayacağımdır.
herkesin nasıl yazıldığını bilmeyen sevgilidir. olmasa da olur.
sende herkes gibi olmuşsun ki herkesin kurduğu cümleyi bana söylüyorsun denilecek sevgilidir.
En yakın zamanda imla kılavuzu hediye edilmesi gereken sevgilidir.
Eski sevgili olmasi gereken kisidir.
herkes kim ? cevabı verilmelidir. harbiden kim lan bu herkes. herkes, herkes diyor kim bunlar lan.
artık sen de herkez, herşey yolunda merkez. daha düzeltilememiş merkez. merkez dahi düzeltemez yeri gelince dahi anlamındaki de nin dahiyane kullanımını...
şiirin tamamını soruyordur belki de. hemen ters yapılmamalı, tamamı yazılıp cevap gönderilmeli.

eğer durum farklıysa cevabını misli misli almış olur.*
'herkez değil, herkes olacaktı o' diye son bir cevap atılabilir bu dil bilgisi özürlüsüne.
imladan habersiz sevgilidir, yazık.