bugün

entry'ler (254)

ne güzeldi

http://www.youtube.com/watch?v=64DlRxtLgFI

notalarını bir türlü bulamadığım şarkı. allahını seven üstüme nota atsın!

leyla ile mecnun

hidayetin ve erdal bakkalın sahnesiyle yine ağlatmıştır. zira ne mecnunun ne yavuzun ne de ismail abinin artık dokunmadığını onlar da farketmiş zannımca

klasik gitar

kendisiyle alakalı pek fikrim yoktur ama sağ elle sadece aşağı yukarı yaparak çalanların gitarist olarak görülmediği hatta küfür derecesine varacak derecelerde sevilmediği ortada. yakında eğitimini almaya başlayacağım ama umarım iki üç defa tıngırdatıp kenara atanlardan olmam.

öss birincilerinin pratik zeka seviyesi

Var olan zeka seviyesidir. Çünkü o soruların hiçbiri ezberlenerek çözülmez, mutlaka sınav anında, stres altındayken yanlış yola girdiğinde pratik zekaya sahip olmayı gerektirir. Her soru ezbere bilinmez bazen yorumlaman, kendi stilini oluşturman gerekir. Bu yüzden de var olan zeka seviyesidir.

mangalda tuvaletten daha çok bakteri var

Hayvan yağıyla yakılan mangalda mikropların öldüğü gerçeğini göremeyen bilim insanının açıklamasıdır.

izmirlilerin her boka farklı ad takması

denizi olmasa şehir anlamında bir boka benzemeyen bir yerleşim yerinin insanlarının yaptığıdır.

izmirlilerin her boka farklı ad takması

bütün egede böyle diyenler de yalancıdır. ben doğma büyüme denizliliyim çiğdemi 19 yaşımda duydum ilk kez, churchill'i de.

kendilerini özel, farklı gösterme çabalarından kaynaklanır. aman götüm, orta anadolu da sizi çok seviyordu zaten. izmirliler büyük şehiriz, özeliz, şampiyonuz diye dolaşır ortalıkta ama şehircilikte, kültürde 500 bin nüfusu olan denizliye yaklaşamaz bile. bir şehrin yolları, kaldırımları bile köy yerinden kötüyse isterse bırak farklı isimler takmayı yabancı dil konuşsa fayda etmez.

abdullah öcalan eve gelse yapılacak yemekler

haşkarya.

bir insan neden komünist olur

nazım hikmet hapishanedeyken bir eleman gelip ona komünizmi sorar, o da cebinden 2 tane 5 kuruş çıkarıp birini verir ve der ki komünizm budur, benim olan ne varsa aynı zamanda yarısı da senindir. bir hafta geçer bu konuşmanın üzerinden ve eleman bir gün nazımın yanına gelir ve hiçbir şey demeden nazımın cebinden çok daha büyük bir meblağ çıkarır, tam yarısını alıp gidecektir ki nazım öyle bir tokat atar ki feleği şaşar. o günden sonra da zaten o ortamda komünizmin k'si edilmez.

artık sende herkes gibisin mesajı atan sevgili

-artık sende herkez gibisin
-siktir lan! önce doğru yazmayı öğren ondan sonra gel. Herkez ne mınakodum

23 nisan 2013 bayern münih fc barcelona maçı

aykut kocaman olsa sonundaki röportajda messisiz oynamayı öğrenmeliyiz diyeceği maçtır.

çocukken ağladıktan sonra gelen uyku

sabah uyanınca kirpiklerin birbirine yapışmış olmasından mütevellit bir saat kadar gözlerini açamamaya neden olacak olan uykudur. Bunu hayatımda bir kez yaşadım, başka yaşayanı da duymadım ama oldu bu. Sabah gözümü açamadım.

cl çeyrek finalinde 3 gol yiyen takım

real madrid, malaga ve galatasarayın dahil olduğu takımlardır.

hayvanogullari beyligi beyi

sabah sabah kahkaha attırmıştır. bu nasıl beylik lan...

türk takımlarındaki sağ bek ve sol bek ihtiyacı

Denizlispor'dan yetişme, şuan da Rizespor'da oynayan Oğuzhan Berber'in çözüm olacağı ihtiyaçtır.

leyla ile mecnun dizisinin bitmesi gerekliliği

(bkz: yasık)
(bkz: yazık)

23 mart 2013 kayseri erciyes çaykur rizespor maçı

ligin kaderini büyük ölçüde belirleyecek karşılaşmadır.

keman

öğrenmeyi istediğim ama yazılanları okuyunca korktuğum tereddütte kaldığım müzik aletidir. ikilemde kaldım, denemeli miyim yoksa çok sabırsız birisiyimdir hiç bulaşmamalı mıyım bilemedim.

25 kızı aynı anda idare eden erkek

Allah yardımcısı olsundur. Tiyatroda 5 10 dakikalık doğaçlamada 7 sevgilisi olan çapkını oynamıştım orada bile yorulmuştum, gerçek hayatta kim bilir nasıldır.

denizli

metrobüsünü herkesin eleştirdiği şehirdir. ancak şunu unuturlar, metrobüsteki anlam belli bir sabit güzergahı olan ve orada gidip gelen dönüş yapmayan büyük toplu taşıma aracıdır.