bugün

tamam aferin gençler iyi yaptınız güzel yaptınız, gençsiniz kanınız kaynıyor, ettiniz sözlüğün içine. fakat gelmiyoruz kusura bakmayın. şimdi sol frame den çekilirseniz işimiz gücümüz var. s. gidin. * *
istenmediğiniz yerde durmayın arkadaş. gidin işte.
buraya saldırıyolarmış falanmış filanmış o yüzden yazmıyorum bu yazıyı. ben de incide yazarım ve bunlar inciden çıkmış, liseli olmayan bir oluşum. kabul fakat girdim sözlüklerine defalarca hemde ama bir türlü eğlenemedim yani. küfür yasak yahu. ben küfür edemiceksem o sözlüğün uludağ sözlükten tek farkı tanımdır. bu da çok saçma. ki bu sözlüğün yani armoniğin reklamı aylarca yapılıyor ama durum hep aynı.

online sayısı 50yi geçmiyor. nedenini bir düşünün sıkıcı amk!
yav arkadaş şu 8. nesiller komple silinsin, hepsi ergen bunların
şöyle bir şeydir: günaydın abicim, kahvaltını yap, ilk dersine geç kalma. yazılına da iyi çalış. hadi güle güle.
modlarına piç diyebilecek kadar cesur insanlar topluluğu.
(bkz: bütün mallar toplanmış)
-armonik sözlük?
- burdaaa.
- beyefendi siz gavat mısınız? demin dışarı gönderdiğim uludağ sözlüğün yazarları, sizin kız yazarları tuvalette sikiyor. hem de ne biçim? am deliğiyle göt deliği arasındaki mesafe kadar ar kalmamış millette...
alıntı ve uyarlama: veli toplantısı.
inci nin çakması bir sözlük jargonlar entry leriyle inci çakması
(bkz: inci de bir şeye benzese bari)
güzel bir sözlüktür. yazarları kalitelidir. fakat sözlükspot tarafından ebesi ile hunharca cinsel ilişkiye girilmiştir.
ben bukadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. çok kafa sözlük.
gülmekten sıçırttıran sözlük.
okan reklamından sonra liseli kaynayan ancak belediyenin calismalari sonucu temizlenen sözlük.
şuan için çok ılımlılar ama ilerde nasıl olur bilemem.
kısa film çekmişler. eğlenceli.
http://vimeo.com/22834939
an itibariyle sözlükspot yüzünden erişime kapali sözlük.
neymiş ne değilmiş diye incelemek için giricektim sözlüğe ama açılmıyor sayfaları açılasada yarım saatte anca başlıklara arasında geçiş yapmanızda bir yarım saat alıyor.şu sorunları çözseler budur diyebilicem.
tutulmayacak bir sözlük, demedi demeyin.
hızla büyüyen sözlük. eğlenceli ve seviyeli bir platform.
hesapların anlamsız bir şekilde silindiği bir sözlük.
sabah sabah sol framein içine edebilecek yazarlara sahip sözlük.
adı gibi harmoniye sahip sözlüktür.
komedi bir sözlük. bugün üye olmama rağmen 2 saat sonra yazar oldum.
yazar olmak için 1 entry girip 5 dakika beklemeniz yeterli olan sözlük.
üye çabuk alınır ama moderasyonu çok iyi çalıştığı için sıkıntı yaratanlar da o hızla silinir.
sözlükten bir alıntı:

başlık: uzun süredir başlık açmıyordum

1) bu geceye nasipmiş
(ablaaa bii miiyooonn parcalar ?, 22.06.2011 01:56)