bugün

yazarların komikli entryleri insanın gülme hissiyatını ortaya çıkaran sözlük.
http://armonik.sozlukspot.com/e/29978407/
(bkz: özenti)
inciden farklıdır. amacı inci kadar komik olup ekşi kadar bilgili olmaktır.
ismi çok tırt bir kere, baştan kaybediyor.
ilerde inci sozluk gibi bir efsane olamayacak sozluktyur. ama ıncedeki bu kargasa dewam ederse, adı duyulabilir
inciden sıkılıp seviye isteyenlerin oluşturduğu sözlük. birçok yan inci ürünü sözlük gördüm ama bunlarda ışık seziyorum gibi.
güzel bir oluşum olmasına rağmen, armonik nickli admin kişisinin, istediği gibi davranıp sözlük formatına uyup uymamanıza bakmadan sizi bir anda süresiz çaylak edebileceği sözlük. yazarları sıcakkanlı, hoş insanlar gerçekten. ancak adminleri kendi keyfine göre hareket ettiği sürece bu sözlük gelişemez.
başlık açmanın çok rahat olduğu yer. kafanıza göre yazabiliyorsunuz. saldıran yazar sayısı çok fazla değil.
arada boklukları olmasa tarafımca çok daha sevilecek olan sözlüktür.
ayrıca liseli tipler vardır bazı bazı.
ama kesinlikle inciden daha kalitelidir.
inci sözlükte reklam yapmaya devam ediyorlar hiç sevmem bu armonikcileri ama adamlar çalışıyor iyi reklam yapıyorlar.
kaliteli yazarların bulunduğu bir sözlük. yeni fakat hızla büyüyen oluşum.
inci sözlüğün en iyi olduğu zamanlardaki yazarların bulunduğu sözlük.
inci sözlüğün çakması.
taşınıyoruz diyorlar ama hayırlısı bakalım...
sanırım sözlük spot un sorunundan dolayı girilemeyen sözlük.
*
gerçekten farklı yürüyen sözlük.
'biz farklı yürüyoruz' diyorlar.
inciden sıkılıp yeni bir aryış içine girmiş olan yazarların yeni adresi.
inci kadar kalitesiz değildir herkes arasında bir ilişki vardır.
uludağ dan sıkılmış yazarlarında yeni adresi.
kendileri hakkında "mağaradan yeni çıkmış gibi davranma da, ne yaparsan yap" deselerde başka sözlükler hakkında en ufak bir yorum bile kaldıramayan sözlüktür. fuck the system yazısı yanlış olmuş.
incide devamlı reklam yapan sözlük.genelde 4. nesil yeni üyelerden yolluyorlar bir başlık açıp devamlı aynı metni giriyorlar.ardından doğal olarak uçurulup başlıkları siliniyor.liseliler yok diyorlar ama incide reklam yapmalarıda ayrı bir tezat.
isim babasının roman olduğu ihtimalini akla getiren sözlüktür *
Serbest çağrışım ; (bkz: harmonik)
(bkz: baskın basanındır)
inci sözlük özentisi.

o kadar düşük irtifada.
pek bir garip, tılsımlı ve efsunlu bir sözlük.

her şey bu sözlükle ilgili olumsuz şeyler yazmamla başladı. 'armonik sözlük laağğnn', 'armonik sözlük süper', 'armonik sözlük hebele hübele' gibi onlarca başlık sol frame'i doldurup taşırırken bu saçma sapan, bu laubali ve seviyesiz reklam çabasına tepki göstermek amaçlı 3 girdi yazdım. bunları yazdıktan saniyeler sonra uludağsözlük'ten bir anda çıkış yapmış gibi oldum. yeniden giriş yapmak için 'üye girişi!' butonuna tıkladım, kullanıcı adımı ve şifremi girdiğimde gördüğüm yazı beni oldukça sinirlendirdi: 'bu yazarın üyeliği kapatılmıştır'!!!

'acaba ne yaptım da üyeliğim silindi' diye düşündüm. ama hata yapsam da öncelikle çaylak olmam falan gerekirdi. birkaç dakika sonra yeniden giriş yapmayı denediğimde başarılı oldum, bir özel mesaj gelmişti. mesaj zall'dandı! evet evet zall'dan... mesajda aynen şunlar yazıyordu:

'selam umbrasword,

uludağ sözlük'te yazar olarak bulunmanın öncesindeki çaylak konumundasınız. bu süre zarfında yazdığınız entrylerin sözlük formatına uygunluğu moderatörler tarafından değerlendirip yazar olmaya uygun olup olmadığınıza karar verilecektir.

entry girmeye başlamadan önce sözlük formatı başlığını inceleyip, bunun yanında bir süre sözlük akışını incelemeniz tavsiye edilir. çaylaklıktan yazarlığa geçişteki kriter girdiğiniz entry sayısı veya üye olduğunuz tarihten itibaren geçen süre değildir. ancak yazarlardan en az 20 entry girmesini talep etmekteyiz. bunun yanında bu sayıdan fazla entry girdiğiniz halde yazar olmadıysanız, girmiş olduğunuz entryleri tekrar inceleyip sözlük
formatı dahilinde olup olmadığını kontrol etmeniz gerekecektir. entryleriniz tek tek incelenmektedir. ne kadar çok yazarsanız ve çaylaklık döneminde ne kadar çok online görünürseniz, yazarlık statüsüne geçmeniz de o kadar hızlı olacaktır.

ayrıca hatırlatmak isteriz ki çaylaklıktan yazarlığa geçen bir yazar sözlük formatına aykırı entryler girmeye başlar ve bu durum süreklilik arzederse tekrar çaylak konumuna getirilir.

çaylaklık süresince aşağıdaki başlıklara da göz atmayı ihmal etmeyin.

(bkz: çaylaksınız)
(bkz: sözlük formatı)
(bkz: sözlükten silinme sebepleri)

saygılar.'

yani yeni üye olmuş birisine gelen mesaj gelmişti bana.

neyse, silinmiş mesajlar arasında girdiğim tüm mesajlar görünüyordu ancak kontrol ettiğimde bunların aynen yerlerinde olduklarını gördüm. karmamda falan bir değişiklik yoktu.

şu an tek derdim gammazlama butonumun kaldırılmış olması. 'bir derdim var' aracını kullanarak derdimi anlattım, bekliyorum.

hasılı: benim için bu kadar sorunun müsebbibi olan sözlük. nasıl yaptı bilemiyorum ama yaptı işte.

düzeltme: gammazlık özelliğim geri verilmiştir. sözlüğün jet hızında çözüm mekanizması var, helal olsun.