bugün

eski sevgili ile arkadaş kalma durumudur.
ve zordur vesselam.
artık arkadaştır. olmazmış gibi gelir ama yapılınca olur. yaptım oldu.
ayrılalım ama kenarda dur, ihtiyaç anında camı kırarım alt metnini barındırıyor. saçmadır dolayısıyla.
Ayıdan post olduğuna delalettir. (bkz: ayıdan post eski sevgiliden dost olmaz)
yeni sevgiliyle sorun yaşamanıza yol açar.
(bkz: ex ten next olmaz)
"bana böylesi de denk gelmedi" dediğim, evlendikten sonra hiç denemediğim, evlenmezden önce de beceremediğim sosyal ilişki türüdür.
Uzun süre çıkmışsınızdır*.Sevgiliden öte çok yakın arkadaş olmuşsunuzdur.Sorunsuz ayrılmışsınızdır.işte o zaman olabilitesi olan durum.Çok az rastlanır o ayrı.
öyle bir dünya yoktur. aksine ileride yine barışacaklarının göstergesidir bu hareket, bağlarını koparamayan hala beklentisi olan insanlar yapar bunu.
toz pembe bir dünyada olası efem, lise zamanları sanıyorum, daha önce de olabilir bu zaman..*
imkansızdır. daha da bir şey demem.
genelde geniş mezheplilerin yürütebildiği ilişkidir.
olabilitesi çok düşük bir durumdur çünkü sizin ayrıldığınız kız arkadaşınızla tekrar arkadaş olmanız demek olayın tekrar en başa sarmış olması anlamına geliyor madem arkadaş olmak istiyorsun demekki aranda bir sorun yok e ozman niye ayrılıyorsun be kırık ve sonuç olarakta böyle saçma bir döngü etrafında kalma sebebidir.
dalgınlıkla 'aşkım, sevgilim, bitanem' tarzı bıdı bıdıların yapıldığı kişidir. içimizden geliyor arkadaşım!
pek tutmuyor bu hikaye. karşılıklı olup bitenleri unutma çabaları cevap verirse azıcık ucundan yakalanan bu kavrama sarılmış öyle veya böyle birbirinizin hayatından çıkmamışken siz bir anda şeytan dürtüyor ve "lan ne bu rahatlık. niye yaşadığımız her şey hiçe sayıyorsun lan g*t! evet yeni halini hiç sevmedim. en iyisi bir daha görüşmeyelim." kafasına da gelebiliyorsunuz.
bağımlı olan tarafı parmağında oynatmaktadır.
eski yapılan yanlışlar arada güzel güzel yüze vurulur.
Bir süre yaşanan güzel paylaşımlar sonucu ayrılık sonrasında da bu arkadaşlığın sürdürülmesi ve iki tarafında birbirini daha iyi tanıyıp, daha iyi bilmesi açısından güzel bir ilişkidir.
başkasıyla yattığı gerçeği ortada durmaktadır.
yoktur böyle bir şey. bir zamanlar beraber özel şeyler paylaştığın insanla karşılıklı oturup sanki hiçbir şey yaşamamış gibi medeni bir şekilde arkadaş olunamaz. eğer ki arkadaş olunmak isteniliyorsa o eski sevgili artık sevilmiyordur, sıradan bir insandır.
pek mümükün olmayandır. ilk başlarda karşılıklı laf sokmalar olur. bi süre sonra sürekli yakınlaşmaya çalışılır. sevgiliniz olduğu zaman kıskanmalar başlar. kendisini yeni sevgilinizle kıyaslar. en sonunda da arkadaş kalamayacağınızı anlayıp arkadaşlığınızı da sonlandırırsınız.