bugün

Çok ayıp eden erkektir. Ya babana anana bir şey olursa ambulans beklemen çok riskli bir durumsa.
ayak tırnaklarına itina ile ojesini kendi sürebilen erkektir.

edit: ojeden fırsat bulan yazarlar eksiliyor sldknsdld
(bkz: Devlet memuru)
imkansızlıklar dolayısıyla öğrenemeyen erkektir.
abartmayın.
Benimdir . Arabamız yok e haliyle öğrenme imkanımda olmadı . Hoş zaten motor sürmek daha keyifli .
Zorunda değildir.
seneye öğrenir mutlaka.
Düz Vites kullanmamis otomatik vitesli kullanmaya alismislar da bu kategoriye dahil edilebilir.
Zengindir şoförü vardır.
öğrense iyi olur dediğim erkek tipidir.
evet benim soruları alayım.
Araba sabibi olmayan, olamayan ehliyet kursunda cacık öğrenemez. Al otomatik bak keyfine.
imkanı olmamıştır vs gibi nedenleri olmuştur belki ama araba kullanabilmek keyif değil elzem bi durumdur bence, o yüzden bilmiyorsa da öğrenmesi gereken erkektir.
Hayat bu, iyi günü var kötü günü var, kısacası bilmekte büyük fayda var..
Bide biliyomuş gibi yapıp park edemeyen erkek vardır allah muhafaza.
Sırf erkek olduğu için iyi araba kullandığını sananların, yağmur çiselese kilit ettiği trafikte sürücü olmamakla hiçbir şey kaybetmiyordur.
Öğrendiğim an elimin ayağımın titrediğini, kısa süreli bir şok ile inanmamak istediğimi anladım...
Şimdi trafikte kavga da etmemiştir, hız yapıp ufak korkutma şakaları da yapmamıştır.
Hayır başıma bir şey gelse, beni acile götürmek için otobüse mi bindirecek acaba?
taksi onun için daha kolaydır.
gece hayatına düşkünlüğü varsa tedbirli olan erkektir . malum kaza geliyorum demez şanslıdır.
Turk kizinin komikligini gozler onune sermis erkektir.
Araba kullanmayı bilmek zorunda olmayan erkektir. Araç lan bu adı üzerinde. Amaç değil araç olmalı.

Not: ben biliyorum lan kullanmayı, şahitlerim var.
Ayıp etmiş erkektir.
Bu zamanda...
Marsa toplu konut projeleri konuşulurken...
Fred Çakmaktaş bile araba kullanmışken...
herkesin hayatı standart gitmiyor arkadaşlar. Bir hastalığı olabilir, fırsat bulamamış olabilir. Ehliyete ya da kursa vereceği parayı başka yerlere yönlendirmek zorunda kalmış olabilir.

Emin olun eğer imkanı olsaydı inatla hayır ben istemiyorum demezdi.

Boşversin zamanı gelince, kendi arabasını alınca belki ya da işler daha müsait konuma gelince öğrenir. Araba kullanmak çok da zor bir şey değil.
(bkz: Scheat) hiç merak etmedim hoş imkan da olmadı. Motosiklet daha güzel.
Zamanla öğrenir.
Zamanla öğrenir.
Bir yanı eksik olan erkektir.