bugün

25 yaşını geçmişse ve hala öğrenmek için çaba harcamıyorsa hayatında bir şeyler hep eksik kalacaktır.
özürlü muamelesi göreceğinden haberi bile yoktur.
büyük bir keyfi kaçırır. bunu hız yapmayı bilmeyen erkek için de düşünüyorum.
başlığı okununca bile gözden büyük oranla düşen erkektir.
Medcezir izliyordur.
Ama bu cidden onun seçimi değildir. Bir erkek nasıl bilmez nasıl. Metroyla mı gidiyorsunuz nonoşlar diye hitap etmek istiyorum.
Küçükken araba yerine barbi bebeklerle oynamıştır , net ılıktır , insan hiç mi heves edip öğrenmeye çalışmaz.
Sayıları o kadar çoktur ki... Birde hepsinin altında son model arabalar bankadan krediyle aldıkları...
öğrenmeye fırsatı olmamış erkek olabilir. babamı 25 yıldır tanıyorum ve sadece 2-3 ay arabası vardı. o arada da öğrenmek için uğraştım. en azından çalıştırmayı kalkış yapmayı falan öğrendim. kazık kadar oldum ehliyetim yok işe almıyorlar amk. benden minimum 4-5 yaş küçük kuzenlerimin ehliyeti var kızlı erkekli, bende hala ehliyet yok amk.
erkek kelimesini hak etmeyen erkek.
bu erkek istanbul da yaşıyor ve ömrünü uzatmak istiyorsa araba kullanmamalıdır. anadolu için aynı şey geçerli değildir.
Araba kullanmayı bilmeyen erkek yoktur, araba kullanmayı sevmeyen erkek vardır.

biz manuel takılmaya alışmışız arkadaşın aldığı son model otomatik vitesli araca bindim geçen. Dedim hacı nabıyoruz? Şu an ileride sadece gazla kardeşim dedi. Çocukken BINDIGIm üç tekerli bisikleti kullanmak daha zordu yeminle.
sevgilisine araba alacak erkektir.
(bkz: benim bu)
evli ve çocuklu iseniz eksikliğini öyle bir hissedersiniz ki...
tavsiyem evlenmeden önce araba alın.hatta ev almadan önce araba alın.

ama önce araba kullanmayı öğrenin. benim gibi araba almak isteyip de araba kullanmayı bilmediği için araba alma konusunda sürekli git-geller yaşamamak için öğrenin şunu.

araba kullanmak, panik atağımı yenmek için neler vermezdim.
Kafası rahat olan erkektir saçma saçma şeylere sinirlenmiyen erkektir.
Araba kullanmamış erkektir. Sadece bir gün altına ver arabayı hiçbir şey öğretme yarin yanlayarak yanınıza gelir.
araba kullanmayı öğrenebilecek erkektir. araba kullanmayı erkeklik sananlardan daha zekilerdir.
ılık erkektir. evlenip barklanmasın.
gitsin emzik alsın.
imkanı olmayabilir. Herkesin durumu her şeye el vermeyebilir bazen.
18 yaşın altındadır.
nasıl erkek? gerçekten erkek? yok öyle erkek.
Büyük konuşmak gibi olmasın ama ben onu döverim.
Yemek yapmasını bilmeyen kızla evlendir gitsin.
30+1 yaşındayım. arabam var. uzun yola çıkmadım. trafikte oldukça tedirgin oluyorum tırlar vs.. birçok kaza gördüm. demek ki bilinç altına atılmış...

önerisi olan varsa üstadımdır. selektörü çakabilir.