bugün

Başlık sıçmayı az önce başaran 8.nesil yazar.
" anne koş başlık açtım " yazarı. hayırlısı bakalım.
kucuk apo, sevimli apo, apocuk.
zeki bir yazar olduğu izlenimini veren yazardır.
benim entrylerimi anlayabilmek için çok çaba sarfeden yazar...
yazık zaman kaybı...
oysa ki bişey yazmıyorum...
yazıyor muyum yoksa???
(#13715249) yazarlığıyla ilgili şimdilik bir şey diyemem ama, içinde merhamet belirtileri olan bir insan.
galatasaray'lı yazar.
(#13715249) gerçekten de hayata dair ve üzücü belki de ironi, iyi ki yazmış bunu ve bizde okumuşuz.
antipatik nickli yazar ne zaman görsem kusmak istiyorum lan .
Hayattaki güzel yazarları keşfedemediğimi düşünen -bir entryden bunu çıkaran üstelik(!)- yüzeysel düşünen yazar.Hayatta başarılar dilerim.
Hakkımda Dedikodu Yapıp boş KonuşanLar! Devam Edin RekLamın iyisi Kötüsü OLmaz.
(bkz: (#14012625)) yarmıştır.
(bkz: 6 milyon liraya bir erkekle yatarım)

başlığına yazdığı entryden sonra bir hayli cahil olduğunu düşündüğüm şahsiyet. o lafı diyen kız değil birader eerkek, erkek... *
bluevelve nin eski başlıklarına entry girerek canlandıran yazar. bluevelve nin fake hasabı olabilir. ama kesinlik yok.
yerinde bir uyarının eğlenceli bir diyaloğa dönüşmesini sağlayan temkinli ve dikkatli bir yazardır. Hoşgelmiştir nesildaşım.
kendini dünyanın en iyisi sanan yazar.
muhabetti can alıcı, insanı mutlu eden, ileride tanışmak istediğim, harika insan.
(bkz: #14227242) beni güldürdü sabah sabah.
(#13715249) agzima sicti sag olsun. gercek olmasa bile boyle olaylarin olabilecegini bildigimizden, harbiden hayata dair uzucu bir detaydir. asil sorun da bizim detayimiz, baskalarinin hayati. neyse içlendim baya yani* .
#14253259 ile kusma torbamı aratırmama vesile olmuştur.
(#14221031) ve (#14252883) ile girdigi entrylerin kalitesinin biraz altında kalmıştır sanırım

(#14253999) entrysi ile din ile insanlık arasında ki bağlantıyı tam olarak dile getirmiştir. gerçek müslüman olanlar insan ki gerçek müslüman ve gerçek müslüman olmayana nasıl karar verilebiliyorsa veya buna hangi yetki ile karar veriyorsa sayın yazar, olmayanlar insan değildir sonucu gerçekten düşündürücüdür.
fena yazmayan yazarlardan, lakin nicki insanda antipati yaratıyor. sonu can olsada apo dan ne kadar can olur bilemedim ben onu.

adamın şu entrysini millet eksilemiş ya, helal olsun içimizde kimler var (bkz: #14254919)
(#14256892) entrysiyle ilgimi çekmiş yazar iyi yazıyor olabilir.
kızlar arasında bana karşı kullanılan hitap şekli. aynı zamanda 8. nesil bir nesildaş yazarım.
(bkz: #14345365)nolu entrysiyle güldürmüş fakat nicki çok antipatik olan yazar.