bugün

hoşgelmiş yeni yedinci nesil yazar.
ayni is yerinde calistigimiz kankam.
(#9550095) partizanlığın bokunu çıkarmak ahan da bu oluyor. chp seni kutsasın yavrum, amen.
adil gür olduğundan şüphelendiğim yazar. paso anket yapıyor aga. bi' taraftan da iş görüşmesi yapar gibi bi' havası var.
güzel nick. hoş gelmiş.
penguen, vakit ve cumhuriyet karışımına sıcak bakmayan inanılmaz, güzel nicke sahip yazar.
nickine 10 bin lira peşin vererek sahip olmak istediğim yazar.
bir gün oturduğu yere en yakın markete 10 şişe bira ve bilimum şeyler alacak kız yollayacağım.
bir şey deniyorum. bilimsel araştırma diyelim.
adamın 10 şişe biralı değişik bir fantezisi var lan!
(#9854596)
(#9854656)
hoş gelmiştir. apartman, rezidans herneyse buradaki kariyerini tamamlamış belli ki. sözlük CEO'su olması dileğiyle. Orada zall var ama entarilerinle kariyer yapabilirsin. *
tespitleriyle olayı bitirmiş yazar. nerden buluyorsun kardeşim bütün hatunlar üzerne yaftaladığın iğrenç tespitleri.
başlık sıçmakta tüm yazarlardan kendi deyişiyle "on kat" daha başarılı yazardır.
(#10272479)
her sözlükte bir adet bulunan yazar.

ya da o da benim gibi her sözlükte aynı nick ile takılmaktadır.
nickni beğendiğim yazardır. (bkz: verdim şukunu piç)*
belden aşağı vurmasa daha iyi eder diye düşündüğüm yazar. Güzel yazı yazabilecek ve yorumlar yapailecek durumdayken böyle dikkat çekmek istercesine neden belden aşağı vurmayı tercih eder bilmem.
özledik kendilerini yazarı. *
(#13378322)
(#13378221)
(#13378241)
sol tarafı ankaraya doyuran yazar.*
entryleri örselenmiş, ama derin bir hayat tecrübesini yansıtan okuması keyifli yazar. nickiyle müsemma ise, oturduğu apartmanın yöneticiliğini yapıyor olması da mümkün.
(#13741829) geleceğe yönelik yaratıcı bir bakış açısı olan yazar.
karma yurt konusundaki entryleriyle kırmış geçirmiştir.
ilgiyle takipteyim.
4 levent başlığında bulurum deyip, beni şaşırtmayan yazar.
yaratıcı ve güzel nick sahibi yazar kişisi.
kızlarla problemi olan takip edilesi yazar.
girdiği entrylerin tamamına yakını, kendi açtığı başlıkları canlandırma amaçlı olan yazar kişisi.
şu sıralar kafayı 5 kavanoz balla birşeyleri kıyaslamaya takmış yazar.
(bkz: 5 kavanoz bal mı 1 kilo pekmez mi sorunsalı)
(bkz: 5 kavanoz bal mı 1 kilo zeytinyağı mı sorunsalı)
(bkz: 5 kavanoz bal mı 1 kilo portakal mı sorunsalı)