bugün

sevgilisine düz cevaplar verip her şeyi yolunda düşünürken arayı soğutan ve ilişkinin bitmesine sebep olan adamdır.
ilişkinin bittiğinden sonradan haberi olur.
ve kurtarmak için bir çaba sarf etmez çünkü net insandır.
efendi olduğunu sanır, bir nebze öyledir ama sonuçta düzdür.
+ aysel ilişkimiz bitmiştir.

- ama böyle olmaz ki murat.

+ konuşma ülennn!

- ühüüü ühhhhüüü!
http://uludagsozluk.com/s...p?sa=yzr&y=georgebest budur efendim. * * *
bu yapmış olduğu ani bitirme ile karşı taraftaki hasarı minimize ettiğini sanır lakin yanılır. ama sonuç odaklı çalışıp oyalama faslına girmemesinden ötürü takdiri hakeder.
sami abi.
-devre yapalım devre.. devreli olsun ilişki.
+ay ne diyorsun sami, ara mı verelim ilişkimize?
-hah ara verelim.
+peki bu kadar kolay mı böyle çekip gitmek?
-meydandan dolmuşa binicem işte.
karşısındakini bezdirme yoluna gidip, can sıkıcı olaylara sebbebiyet veren, karşısındakinin kendisini terk etmesini sağlamaya çalışan adama yeğ tutulur.
ben onları ölmek için ıssız yer arayan köpeklere benzetirim. sessizce ölmek ve ölüşünü göstermemek için sessizce giderler.
Asla lap diye bitirmemiştir. Muhakkak sebepleri vardır. Laf anlatmaktan yorulmuştur artık löp diye lafı koyup gitmek istemiştir. Düz adamdır ama hoş adamdır.
duvara çarpma etkisi yaratır.
yaşattığım her şey için özür dilerim der ve gider.
uykusuzdan otisabi aklıma geldi bir anda. Erkekler çabuk sıkılan insanlardır. Birçok sebebi olabilir ama insanların en çok hata yaptıkları yer şu noktadır. Karşı taraftaki insanı tam tanımadan bir ilişkiye başlamak. Başladıktan bir süre sonra aslında o kişiyle hiç bir alakası olmadığını anlayabiliyor insan. Bunu bayanlarda yapıyor erkeklerde. Diğer sebepler ise ya sıkılmıştır ya karşı taraftaki çok boştur... tabi bunlar çoğaltılabilir.
sorun sende değil bende zırvalıklarına da değinirse tam püsküllü bi ayrılık şekli olur.
bundan sonra arkadaş kalmak istiyorum der ve gider...