bugün

entry'ler (96)

elektrikli süpürge ile sevişmek

damacanaya şükrettiren başlık.

ilgi orospusu

kendine başka bir isimle facebook hesabı açıp her fotoğrafına canım çok güzelsin ya gibi mükemmeliyeti çağrıştıran kelimelerle yorum yapanları da vardır. inanması güç. sahte profilden kendine ilgi gösteren orospu çeşidi.

araştırma yöntemleri

çalışmaya başladığınızda hepsini biliyorum ya dedirten sınavda afallatan ığdının dığdısı ders.

bu gece erken yatacağım

sabah çalışacağım. nah çalışacaksın. yat uyut vicdanını.

sevgilinin diz kapağının arkasını öpmek

suyunu çıkartmaktır.

25 yaş

50'nin yarısı. Olgunlaşmaya başlayan meyve tadında.

milli günlere alerjisi olan başbakan

amacı gayet belli olan bir şeydir. Bakan demeye hele BAŞbakan demeye dil varmaz. Saygı denen olaydan tamamen yoksun, yetiştiği toprakların kazanıcısına, bir kurtarıcıya; en vasıfsız bir insanın bile yapmayacağı şeyi yapan ve bununla gurur duyduğunu fotoğraflarındaki pozlarıyla açık açık belli eden bir şeydir. Olmasa da olur.

kültürlü orospu

kime göre neye göre.

kilo almak vs kilo vermek

o değil de çatlak yapar.

türk domatesi vs hristiyan domates

böl bakalım şunu ikiye. Ortasında haç varsa almam arkadaş.

boğa burcu

şeker gibidir ama kızdırmamak gerekir. bir anda tek bir davranışınızı bile size zehir edebilir.

eski sevgiliye beddua etmek

bittiğini kabul etmeyen, ortak hatıralara saygısızca davranmaya devam edene beddua edilir.

galatasaraylı kızların itici olması

kime göre neye göre?

ortaokul öğrencilerine sorulan kıl sorular

matematiğin kaç bakayım senin? Niye çocuğu sıkıntıya sokuyosun ki. sen matematik profesörü müsün kardeşim ?

uykusunu alamamış insanın ruh hali

her şeye isyan eder. saçma sapan bir surat ifadesiyle dolanır durur.

cumartesi günü çalışmak

öğleye kadar acaba cumartesileri neden çalışıyorum diye beynini yediren, öğleden sonra da mesaiyi bırakırken ''ee bunun için mi uyandım erkenden'' dedirten saçma sapan bi şeydir.

ben ülkeyi terk etsem

kimse yas tutmaz. benim için de iyi olur.

arkeolog

türkiye'de hemen hemen herkesin okumak istediği ama okumadığı bölümdür. değeri bilinemeyen, hor görülen bir meslektir. tonlarca bilgiye sahip olunan fakat bilginin para etmediği bölümdür. sevmeyenin yapamayacağı bir iştir.

falcının söylediklerine göre yaşayan insan

o değil de ''burcuna göre yaşayan insanlar'' da var.

hafıza kartı

o bilgisayardan o bilgisayara virüs taşıyan bir gereç olabiliyor bazen. hiç beklenmedik anda ''biçimlendir'' uyarısı vermesi de insanı deli eden sebeplerdendir.