bugün

bok birisine soylenebılecek tümce
travestilerin çoğunun sinirlendiklerinde falçatalarını çıkarmadan az önce söyledikleri cümle.
(bkz: osman baydemir)
bir arkadaşımla kedimin doğum yapışını heyecanla izliyorduk.iki yavru doğdu merakla bekliyordum kaç yavrusu olacak diye...kediler 15-30 dk. arayla doğum yapıyorlar.o kadar duygulanmıştık ki ilk iki yavruyu görünce..onları yalıyor,temizliyor.yavrular kapalı gözleriyle annelerinin memelerini bulmaya çalışıyorlar..muazzam bir şeydi..derken büyük bir "zoooooooooooooorrttt..." sesi bütün büyüyü bozdu..şaşkınlıkla izledik.sesle birlikte bir yavru doğdu.üstünde dumanı tütüyordu..tam da o zamandan kalma bir repliğin tekrarıydı bu işte..anan seni doğurmamış sıçmış aaartıı hayvansıınn...
(şimdi o yavrularda yavrulamıştır heralde ,kimbilir)
orjinali neyzen tevfike ait sözdür.aynen şöyledir:

tanrı senin hamurunu necasetle * yoğurmuş,
anan seni sıçarken yanlışlıkla doğurmuş..
(bkz: klişeleşmiş travesti sözleri)
bu aralar counter strike serverlarında hilecilerin çoğalmasıyla birlikte , bazı oyuncuların çok tüketir olduğu , ana tüketim mallarından...
Bir çaybahçesinde*izlediğim beşiktaş-galatasaray*maçında arkamda oturan bıçkın delikanlının beşiktaşın efsane topçusu ali eren beşerlere ayağa kakıp bağırarak sarfettiği hoş olmayan ibare..**
bir travesti deyimi, falçata savrulmadan önce söylenir.
insanın aklına geldikçe gülmesini sağlayacak yaratıcı küfür.
(bkz: seni anan benim için sıçmış)
okul wclerinde yazan söz. *
(bkz: seni anan doğurmamış adeta sıçmış artı hayvansan)
(bkz: senin anan seni sıçarken ishalmiş galiba)
ancak ve ancak bok bir adamın kendisi gibi birine söyleyebileceği cümledir. zaten normal akıl zeka ya da ahlağa sahip birinin bu cümleyi kurması düşünülemez.
(bkz: seni mng kargo göndermiş)
(bkz: seni yurtiçi kargo göndermiş)
(bkz: seni aras kargo göndermiş)
Bir insanın bi boka yaramadığını açıklamak için kullanılan en güzel cümledir
budur;

http://tinyurl.com/dcqnug
(bkz: bok herif)
(bkz: zenci klişeleri)
bazı sözlük yazarlarına söylenen küfürdür.
kızmış yaşlı teyze/amca söylemi. yanın da "tüüü" şeklinde efektler de kullanılırsa tadından yenmez.
(bkz: bok gibi kokuyor) **
bir civcive söylediğinizde gözlerinden gelen yaşlarla gusül abdesti alabileceğiniz cümle.
hamile olduğunu ailesinden sakladı, sancısı tuttu, tuvalette doğurdu haberlerinden anlaşılabilecek olay.
travesti atasözüdür.