bugün

artık bu şey bitsin lan yeter amk diye isyan ettiğimiz durumlardır.
edit: anca bi laf sokma çabasında bulunan kişilerin girdiği entry lerdir.

--spoiler--

şu tarz başlıklardır.
(bkz: ama yeter artık amk dediğiniz durumlar)

--spoiler--
al abi bi snickers ye dediğim anlardır.
şu tarz başlıklardır.
(bkz: ama yeter artık amk dediğiniz durumlar)
(bkz: unutma beni dizisinin hala devam etmesi).
insanların sosyal medya bağımlılığı ve elitler.

ama yeter artık amınakoyim, eskiden ne güzel muhabbetler edilirdi günümüzde "ay bebeğim ben de galaxy s5 bilek edişyın aldım" diye saçma sapan muhabbetler kuruluyor.

1-2 saat beklemeyi anlarım, ama amerikada insanlar apple store un önünde bükülen bir telefon için günlerce bekledi hatta sıra tutmaları karşılığında birbirlerine para bile verdiler.

ne hale geldi insanlar ya. ama yeter amınakoyim ya.
Yav etrafta hep düz saçlı kız görmek.

Bide konuştuğun kızların düz saçlı olması

Ama yeter amk kıvırcık saçlı bulalım artık.
finaller bitecek gidiyoruz derken kar yağışı nedeniyle 5 gün tatil olması ,

tatil bitti finallerde bitecek gidiyoruz derken 2 günde hocaları bekleme tatili edilmesi ,

hocalarıda bekledik finalleride olacaz aha bitti bitecek sabır derken elektrik kesilmesi ,

ulan neyse sabret hadi 4 gün kaldı yarında elektrik açılacak derken suların kesilmesi,

ama yeter artık amk. true story.
Beni saçlarımdan dolayı yargılayan tiplere diyordum 1 yıl önce.
Heee maviydi. Nooldu uzaylı mı gördün?
ama yeter amk göte çalış birazda.
alplerin geçildiği sırada büyük bir kaya parçası yüzünden ilerleyemeyen hanibalin ordusu gibi devamlı sikici sorunlar çıkması ve halletmeden ilerleyememek.
2yıldır bu meslekte olan meslektaşım(!) tek başına bi b*k becerememesi
habire 'harbi kiz bana şurda yardım eder misin? bana burda yardım eder misin? bu nasıl yapılıyor?' diye sorup duruyor.

Bıktım lan!
Evet, kocaman bi 'yeter amk!' Diyorum!
vericeği halde naz yapan kızın saçma sapan cilve yapmasıdır, vericeksen ver vermiceksen siktir git dedirtir adama dumur eder.
kısaca rte.
Guneydoguda kuyrugunu kistirip batida aslan kesilen polislerin varligi.

Lan oglum korkudan degil, devlete saygidan o, bu ne havalar?
komiteden 4 aldığım şuandır. 4 ne amına koyayım 4 ne nasıl bitecek bu siktiğimin fakültesi hiç bilmiyorum.
Şanssızlık kısmetsizlik efendim. En son bugün ikea'da indirimde olan lamba meger indirimde degilmis kasada farklı fiyat çıktı. * fiyat indirimli fiyatın 4 katı olunca tabi iade etmek zorunda kaldım.
insanlar usta, böyle karaktersiz insanlarla dolu hayata yeter artık.
Sol framedeki azman yazarların başlıkları.
Kendini çok zeki über insan filan gibi etrafa satmaya çalışan bir çocuk var fakültede. işte onu hemen hemen her dakika görmek bu ama yeter artık blabla dediğim durum.
Görme engeli bulunan arkadaşa amfideki basamakları indiği sırada sağ yap, sol yap, dümdüz yardır filan dediğinde yüz kişinin içinde, o espri filan olmuyor arkadaşım. Bunu bir kafana sok mesela.

Çok sinirliyim sözlük. içimi döktüm gidiyorum.
istanbul trafiği. yeter artık amk. illa helikopter aldıracaksınız sonunda!
şaka lan şaka.
Bu hafta sonu tarafımdan siktiri yiyecek olan cüce patronumun herşeyden habersiz hede hödö yaptığı durumlar.
Dizi izlerken videonun sürekli donması. Tam ''Oliver You have failed this city'' diyecekken donup kalması mesela'dır.
otobüste teyzenin dayaması.
Üç deda kontrole gelen hastanın her seferinde bir danarının daha tıkanmış olmaşı. Yeter be gebericeksin.
babayla edilen kavgalar. haftada 5 6 kez olunca bitse de sussa dememek elde degil.