bugün

hoş geldin harun abi.

(#23439192)

görsel
buralar çok değerlenir, şöyle bir rezervemizi yapalım dedirten yazar.
barbi bebekle büyüdüğü gerçeğini değiştirmeyen bir kullanıcı adı almış, hoş gelmiş.
görsel
buradaki herkesten daha üstün olan yazar. *
renktaş yazar.
Ali desidero nun eltisi.
kral fm dj'lerinden harbi kız'a özenmiş yazar. hoşgelmiş. aç sesini kardeşiiiim.

işte adı geçen gerçek harbi kız.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/harbi-kiz/
nesildaşım, harbi bir kız olan yazar. hoşgeldin.
bir yerde yanlışımı fark edip düzelttirmiştir. Sen olmasan o yanlış olarak kalabilirdi, artık düzeltildi.
#23593822 harbi kız' miş afferin sana doğru yoldasın.
Değerli bir Fenerbahçeli yazar. Birbirimizden haberdar olalım da gassaraylılara karşı yekvücut oluruz.*
futbol holiganlığı yapan bir zavallı, ekledim direk donuz listeme.

bir de dişiymiş. memelerinden utan be!
böyle bir radyocu vardı bir ara, kral fm'de olması gerek hala var mı bilmiyorum.
Lafını esirgemeyen insan evladı.
1 ay sonra nick altı 10 sayfa olacak fakedir.
denk geldiğim bir kaç entry ile 'harbi' olduğuna beni inandırmış yazardır, hoşgelmiş. aynı şekilde sürmesi dileğiyle.
sözlüğe isim yapmaya gelmiş vasat troll.
gerçekten tam bi kezban olduğu kanaatine vardığım yazar. * hatta kesin temizlik manyağıdır bu. böyle boş zamanlarında eline süpürgesini alıp kafasına yazmasını bağlayarak temizlik bile yapabilir. kezban yani.
başına yazma bağlayıp temizlik yapanların hepsinin kezban olduğunu göstermiştir. vay be...

o zaman hepimiz harbi kizız hepimiz kezbanız.
Harbi olması önemli değil barbi olması önemli.

Cirkinse terketsin hemen sözlüğü.
kızdır nihayetinde suanda ben dahil sözlük abazalarinin nick altına toplandığı yazardır.

yazar kısmıyla kimsenin ilgilendiğini sanmiyorum sonuçta kız amk yazdıkları kimin umrundaki.

iste buda acı bir uladag gerçeği.

edit: yanlışlıkla kendime de gommusum abaza derken hede hude ...
sözlük abazalarının nik altına toplanma sebebine man veremediğim kezban. *
aynı zamanda bana ergen demiş, kendi gibi veletleri yetiştirme uğraşı ile alakadar olduğumu bilmediğine veriyorum *
temiz kalpli yazardır.

uzun zamandır tanıdığım yazarlardan istesem yapmayacakları işi anında yaptı. boşuna harbi kiz nickini almamış. esaslı kız. sevdim.
(#23892371)

Feyk daha dogrusu fake degilse aşırı ironi yapan yazar.