bugün

entry'ler (800)

amım var sendromu

'Cinsel açlığın Afrika'sıdır Türkiye' cümlesi erkeklerimiz tarafından yıllardır dogrulandıgından, kadınlar da bu zaafımızı kullanarak 'dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun' cümlesini aynı şekilde doğrulamaktadır. Ne yazık ki kadınlar kadınlığını kullanarak bir cok seyi halledebilirken erkekler için bu durum pek de öyle değildir.

fuat alarçin

Güzide okulumuzda Gemi insaati muhendisligi bolumunda Prof olan ayni zamanda istanbul buyuksehir belediyesinde cevre koruma daire baskani olan ama Ekrem Imamoglu'nun Kanal Istanbul icin CED raporuna onay verdigi icin gorevden aldigi tatlişko bir adamdır.

en son alınan iltifat

"Biraderim o göbek ney ya, sen böyle bir adam degildin, yenge seni ne hale getirmis" diye aldigim fakat bir yandan gömen bir yandan da mutluluk barindiran sozdur.

içki içen vs namaz kılan çalışkan öğrenci

Farkli bir versiyonu olan her boku yerim, zina ederim amma velakin icki icmem diyen tiplerdir, nedenmis icki icmezmis ? Cunku gunahmis, cayir cayir yanacakmissin, fakat zina eder isen seni gul bahceleri bekleyecek degil mi ? Bayilirim bu ogrenci tipine.

arif v 216

merakla ve 'acaba G.O.R.A gibi efso bir film olabilecek mi ?' sorusuyla beklenen son Cem Yılmaz filmidir, kanımca güzel bir film olacak fakat 'hemen bu filme gitmeliyim, oha şahane, über bir film' şeklinde olmayacaktır, fragmanda da anladığımız üzere bir kaç tane zorlama şakalar bizi bekliyor olacak.

entelektüel kızların çirkin olması

hepsinin çirkin olmadığı kızlardır, çirkin olanlar çirkin olduğunun bilincinde olduğu için ''amaaan bana kimse bakmaz, bari entel entel takılayım da bi boka yarasın'' derler, güzel olanlar ise güzel oldukları için ''bana göre kimse yok şu dünyada, çok güzelim zaten, biraz da bilgi katayım beynime'' derler ve entel kızlarımızı ikiye ayırmış oluruz.

arka cebine telefon koyan kız

genellikle siyah ve yüksel bel giyen kız tipidir, boy oranı genellikle 1.50 olup, götü olmadığı halde sanki günde 100 squat basıyomuş edasıyla götü çıkık bir şekilde yola yürürler, elleri 1.5 inç kullandıkları telefonlar en aşağı 5 inç, e haliyle göt cebine koymak zorunda kalıyolarlar, e birazda olmayan kasaya dikkat çekmek istiyolar, onlarıda anlamak lazım.

yeni nesil gençler

bazılarının gümbür gümbür geldiği, bazılarının da ne olduğu belirsiz 99lu ve daha küçükleri içine alan nesildir. kimisi iri yarı sakallı 2000li, kimisi 10 yaşında gibi 99lu, bunlar hep saçma saçma hayat düzeni ve beslenmeden kaynaklı sanırım.

aşti

Bufe yaninda ki merdivenli girisin kapatildigini yeni ogrendigim ankara otogaridir, neden kapatildigina iliskin hala bilgim yoktur.

snapchat de göğüs çatalını gösteren kızlar

bunlar özellikle göğüs bedeni küçük olup destekli sütyen giyen tiplerdir ve diğer genel bir özellikleri kendilerine güveni olmayıp, güzelliğin 'meme'lerde olduğunu sana kızlar, kızlarımız.

erkek adamın kızlarla ilişkisi olmaz

güldürdün piç denilesi ve bir kız gelip 'ah sana vermek istiyorum' dese hiç sorgulamadan üstüne atlayabilecek bir yazar beyanıdır.

küçükken yanlış söylenen kelimeler

televizyon-cecelon
kamyon-kaymon.

aldatan sevgiliye sorulacak sorular

Benden daha iyisini bulabilecegine emin miydin? Gibi bir soru olabilir.

on birinci nesilleri dövmek

özellikle 10. nesiller olmak üzere diğer eski nesillerin 11.nesillerle ne alıp veremediğini anlamadığım durum, zamanında 9. nesillerde 10. nesillere karşı böyle amsalak düşüncelere sahipti, 8. nesillerde 9. nesillere karşı bu böyle böyle gider, çözüm şart.

sözlük yazarlarının ilk telefonları

Samsung M620, tabi liseliler bilmez oks vardi o zamanlar, hediye olarak alinmisti.

hayatınız film olsaydı ismi ne olurdu

Ağır roman.

bir kıza edilecek en güzel iltifatlar

En sevdigim sarki senin ses tonun, bence gideri var aga.

tugay kerimoğlu nun basın mensuplarını trolllemesi

2016 yılının en iyi trolleri arasında kendine yer edinebilir, haykırdım lan resmen.

sözlük yazarlarının itirafları

şöyle bi anım var; kocaelinde bi arkadaşım eve çıktı, hayirli olsuna yanına gidecektim bir haftasonu, bi günde kadikoyde uc arkadaş dolaşıyoruz, X arkadaşım yerde kocaeli univ. Okuyan bi kizin akbilini buldu, hazırda gidecektim ya izmite hemen aldım elinden karti, ama ne umutlarla gidiyorum belki sevgilisi yoktur hesabı, neyse kıza faceten mesaj attık, surda su saatte bulusalim dedik, gittik arkadasla bi baktım yanında sevgilisi, kız hiç konuşmadı, bebe konusup durdu, "teşekkür ederiz, sizi de yorduk" falan filan dedi amin bebesi, ışte bu da böyle bi animdı, bu dramdir.

sözlük erkeklerinin mesleği ve maaşı

Profesyonel öğrenci-kyk kredisi.