bugün

manisa halkını büyük bir yıkımdan kurtarıp, depremi van'a öteleyen hoca efendidir.

http://alkislarlayasiyoru...a-depremi-engelleyen-seyh
iş bitirici şeyhtir. bizim de bi terfi işi vardı ama.
adam iyilik yapıp sizi kurtarmış siz hala dalga geçiyorsunuz kişisidir.

ne dedi acaba allah a

(bkz: geç otur bi konuşcaz)

tövbe estafurullah.
lan bir sürü şey yazdım sildim.

dikkat ettim de her dediğim günah oluyor.

adamda nasıl bir daşşak varsa , biz esprisini yapmaya tırsıyoruz adam bi de yaptım diye konuşuyor.
randevuyu nasıl aldığını merak ettiğimdir.
Ticaret işini ilerletmiş Allah'la ticarete girişmiş şeyh bozuntusudur.
magic mushroom kafası bu bana da oluyor bazen.
bunu bir de orada karşısına geçip ciddi ciddi dinleyen bir cemaati vesairesi vardır diye düşündürmüş olandır.
allahça bilen şeyh, o zaman demek ki, arapça ibadet etmeye gerek yok. adam türkçe konuşunca da allah anlıyormuş.
ve sonra allah'a dönüp didim ki; yahu bırak artık şu deprem işlerini, çok banal... hani şöyle bir meteor çarpsa dünyamıza, birsaz atraksiyon yaşasak.

allah'ın kankası, sözü geçen şeyh'tir.
Bi soraymış bu akşam ki bayern porto maçı ne olur ona göre kupon yapalım.
Kesinlikle din tüccarlığından köşeyi dönmüş insan müsveddesi.
Doğuya gitsin mi? Diye allah'ın (sözde) akıl danıştığı Şeyhtir.

Lan tam tövbe edeceğim, gülme tutuyor.
ben ki bu agnostik halimle bu kadar şirke bulaşmadım tepkisini verdiğim şeyh. üzücü olan bu adamın bunları söylemesi değil , buna inanacak kamyonla dangalağın bulunmasıdır.
mübarek bir bey amcadır.

rüyalarımıza gelip sayısaldan banko 3-4 numara verse, kalan 2-3 ünü nasıl olsa bir şekilde sistemle hallederiz.
Lan yine güldürdünüz beni abi ya öff (bkz: swh).
evet, kıyamet ne zaman kopuyor?
şeyh değil de şey olabilir bu amcamız.
akli dengesi yerinde değil sanırım. kendi kendine konuşuyor onu da allah sanıyor. şaka da yapmıyor sanırım doğaçlama salak.
AK Parti döneminde yaşanması manidar. Paralelin oyunları bunlar sizleri dinden imandan soğutmak istiyorlar.
Helal olsun denir. Ne nankörlük yapıyonuz olum?
Ancak ve ancak manisa halki gibi gereksizlere gore bir seyhtir. Hepsi ayni Bunlarin. Akil fakirleri.
cennet üzerine iddia oynamış şeyh amcadır.

Vuhhuuu halelujah!
bu kadar çok "ister inanın ister inanmayın" dediğine göre keriz siken şeyh hazretleridir.

allah'ın dengesizi, kendimi yücelticem, keramet göstericem derken koskoca allah'ı küçültmüş, bir cebine sığdırmadığı kalmış. nasıl bir allah ise o artık, kılları ağarmış bir herife "deprem gelsin mi?" diye soruyor. kahramanımız da büyük bir tevazuyla ve hikmetle (!) "siktirsin doğuyu yıksın amk, ne işi var manisada?" diyerek depremi doğuya süpürüyor. deprem de böyle karanlık duman şeklinde bi şey bu arada. (hayal gücüne sokayım senin)

bu hacı dayı bir dahaki sefere allahla konuştuğu zaman telefonu iki dakka bize de uzatsın. söyleyeceğim bir kaç şey var ona. özellikle yarattığı bazı kullarıyla ilgili. http://galeri4.uludagsozl...dakka-konuscaz_170406.jpg
Güler misin ağlar mısın, din kimlerin eline kalmış geldi sevinme tekke zaviyelerinin kaldırıldığına.Cumhuriyet nimet anlayana.