bugün

sekizinci nesil yeni bir yazar.
hoş gelmiş.
sekizinci nesil, eskişehirli gibi bir yazar galiba.
detayları ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğreneceğiz.
bir saatte girdiğim entry kadar toplam entrysi olan ve nickaltıma yazı yazabilendir. çok cesur...
hayatının tümünü bilgisayar başında geçirmeyip, bir saatte 150 tane entry girmeyen yazardır.
(#11538721) nickini görünce daha zıpır bir karakteri olduğunu düşündüren ancak nickinden beklenmeyecek kadar duygusal bir entry girmiş, bu entrye göre baya da hoşgelmiş yazar.
1 mayıs'ı kürtlerin neden kutladığını söylerek, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğunu göstermiş yazar.
sıcak kanlı, iyi hoş adamdır.
Gece gece güldürmüş yazardır. (#11644781). Nicki de iletisi de samimidir. Hoşgelmiştir.
an itibari ile 445/5 entry/inci sözlük ayarları oranı olan yazardır.

evet inci sözlükten geçiniyormuş.
(bkz: #11645005) güldürmüştür.
kardeş yazardır. severiz, sayarız kendisini.
(#11651610) akşam akşam yaran yazardır.
gece gece atasözleri hakkında beyin fırtınası yapmamıza vesile olan hoş sohbet yazar.
nicki yaratıcı yazarlarımızdandır.
haxballda güçlü rakiptir.
sen kültürlü bir arkadaşa benziyorsun dediğim yazardır. hoş gelmiştir bu arada.
umarız en kısa sürede, istediği mesleğe geçebilir.

birbirimize yardım etmeyeceksek, ne diye varız ki?
nickine bakınca oda güzel dedirten nesildaş yazar.
matraxçı olması muhtemel yazar. nicki, matraxta sık sık çalınan egeli teyzelerin söylediği türkünün adıdır.
--spoiler--
yazdığı entrylerin arkasında durup cevap vermeyen yazardır.
--spoiler--

bana böyle diyen bir yazar.
ulan ben 24 saat internet başındamıyım ede? haftada 1 veya 2 defa girer bakınır, bir şeyler yazar çıkarım.

zamanlaması kötü olan yazar. dakik ol biraz, haftaya cumartesi gireceğim o zaman mesaj atarsın.
yaş günü yazarı.
mahkemeduvari ile aynı günde doğmuşlar. bu vesile ile ikisinin de yaş gününü kutlar; ''bugün benim doğum günüm'' dememelerini salık veririm.
doğum günü, doğduğunuz gün. bugün sizlerin yaş günü.

öptüm ikinizi de.