bugün

(#16329527) hoşgelen emre seven dokuzuncu nesil yazar.
sözlüğe hoşgelmiş pıtır yazar.* Yeni tanıştığım ve 40 yıllık gibi tanıdığım* ışık gördüğüm yazar. Koştursun efenim adliyede.*
Idari bilmem ne sinavi beklediginden Iyi gececek olan yazar.
bir cami duvarı değildir.
Hem de yaş günüymüş bugun.
Kutlu olsun!

Edit: yarin *
yaş günü kutlu olasıca yazar.

24 saat geçmeden nick altına 3. uğrayışım. ben yazarı gözünden tanırım heheyytt.
doğum gününü kutlayanlara çok çok teşekkür eden yazardır. sağolun varolun*
doğumunu kutladığım yazardır. mutlu yıllar.
Mahkeme duvari diince neden aklima dersane hocasi sukru hocasinin surati gelio.
at koştursun efendim sözlükte.. ben diycektim bunu ama buralar hep entry dolmuş...

şakası bir yana eski oda arkadaşım, iron maiden gecelerinin fatihi, en güzel hali bana kızıl hali olan müstakbel hukukçu kardeşim.*
sözlüğün en mübarek yazarlarından bir kardeşimiz. allah razı olsun yaptığı hizmetlerden ötürü. pilavlı sohbetlerin gözü yaşlı müdavimi. maklubeyi dürüme sarıp yiyenlerden.
(#16576923) bunu sevdim sayın yazarımız.
(#16736145) ile müzik zevkine hayran olduğum yazar.
sözlükte sevdiğim yazarlardandır. aynı zamanda nesildaşım hoşgelmiş.
(#16942496) kuzum senle olan ilişkilerimizi bir kez daha gözden geçirelim. sen de ne cevherler varmış maşallah maşallah.* Öyle bir anlatmışsınız ki şuanda o kolyeyle dolaşıyorsunuz gibi geldi efenim. tırstım.*
2 gündür sözlüğe de uğramamış başına bir hal gelmiş olabileceğini düşündüğüm yazar. Neredesin firuze?
(bkz: elizabeth hurley)
yeni yaşının şu ana kadar mutlu geçmiş olmasını ve bundan sonra da mutlu geçmesini dilediğim yazar.
kaliteli yazar; okuyan, nadir bulunan.
hukukçu olduğunu belli eden borçlar hukukuna getirdiği yorumla beni güldürmüş yazar.
http://www.uludagsozluk.com/e/17485443/

harika bir benzetme yapan yazardır. elleri dert görmesin.
(özür dilerim ulu yazarları normalde başlığımın altına entry girmeyi sevmeyen biriyim ama kendimi tutamayacağım. üst entryyi takiben) o zaman cilalı taş devrinde olan yazardır laf atan yazarın karması düşünülürse (zeka sorunu var) hallicedir.
kendisi benimle bir saat önce civarı atışmaya girdi. ne yazık ki talihli bir seçim olmadı bu kendisi için. gerek özel mesaj yoluyla yalvarmalar olsun gerek dava açarım tarzı tehditler olsun beni yıldırmadı ve ona gerekli cevapları osmanlı tokadı gibi yüzüne çat çat çat yapıştırdım. hayır önce yalvarıp sonra tehdit etmenin mantığı nedir ? biraz daha yalvarsa belki üstüne gitmeyecektim. neyse kendisini ezim ezim ezdim ama öyle böyle değil baya bir ezdim yani ez ez ez böyle içi çıkmış hamam böceğine döndü felan. sonra yani diyeceğim o ki adam olun.
ağır abi. yani karması.
yarından itibaren ne yazık ki ''hayatımda olmayan ve olmayacaklar'' listesine adını yazdıracak olan sözlük yazarı. kendisine ve fenerbahçe'ye hayatta başarılar diliyorum.
#21647246 'ya ithafen;

''beni tanıyan herkesin size söyleyeceği gibi, makbul biri değilim. kötü adamı sevdim hep, kanunsuzu, hergeleyi. iyi işleri olan sinek kaydı tıraşlı, kravatlı tiplerden hoşlanmam. ümitsiz adamları severim, dişleri kırık, usları kırık, yolları kırık adamları. ilgimi çekerler. küçük sürpriz ve patlamalarla doludurlar. adi kadınlardan da hoşlanırım; çorapları sarkmış, makyajları akmış, sarhoş ve küfürbaz kadınlardan. azizlerden çok sapkınlar ilgilendiriyor beni. serserilerin yanında rahatımdır, çünkü ben de serseriyim. kanun sevmem, ahlak sevmem, din sevmem, kural sevmem. toplumun beni şekillendirmesinden hoşlanmam.''