bugün

fetö cü köpeklerin duasıdır.
evet, mantık şu;
"bir terör örgütü, türkiye nin iyiye gidişatından rahatsız. bombalar patlatıyor ki türkiye dursun, laf dinlesin. o zaman bende bu örgütlerin dediğini yapacağım ve oyumu akp ye vermeyeceğim. evet, çok mantıklı. hatta hdp ye vereyim onlar yere çöp bile atmıyorlar hem"

diyor, ya da demelerini umuyorlar.
ben söyleyeyim kardeş.
şu bombalardan 50 tanesi patlatılamadan engellendi.
yine olacak böyle saldırılar ama bu saldırıların son bulmasının yöntemi pkk lı itlerin cenazesine giden chp li ağzıyla konuşmak değildir.

1000 tane daha da patlasa türkiye bölünmez. bu böyle biline.
sanırım yoktur, olsa her gün her dakika ülke daha yaşanmaz bir yer olurken burada gelip hüloğğ çekmezlerdi, aynı çizgilerinde devam ediyorlar maalesef, yazık.
Oy vermediği için bin pişman olanlar kadar değildirler. Milyonu da bulmazlar ayrıca.
temel bir gün yürürken yerde muz kabuğu görmüş, demiş "eyvah yine düşücem".

Edit: şimdi bütün millet ebesininkine katlanmış faturaları bilimum sosyal medya hesabında yayınlayıp "bu ne yhaaa" demekten geri kalmamakla birlikte birçoğu (tanıdığım için söylüyorum) 1 kasım seçiminde akp'ye oy vermiş insanlar. Ama zammı yapanın paralel olduğunu düşünüyorlar. Vay amk.
2015 genel seçimlerinde hdp ye oy vermişlerdir. canlarım benim.

sözlükte emoji falan olsa şuraya bir kalp bırakırdım.
asla pişman olmayan milyonlardır. 12 yıldır elde ettiklerini veya kaybettiklerini hesaplayamayacak kadar sersem değildirler elbette. fakat bu saadet zinciri düzeninin çok ama çok acı bir sonu olacağını göremeyecek kadar sersemdirler. en büyük problemleri 12 yıl önce yaşadıklarının kendilerinde marazi bir korku yaratmış olmasıdır. sanıyorlar ki akp giderse yine aynı sorunları yaşayacaklar. asıl akp daha fazla kalırsa 12 yıl önceyi mumla arayacaklar, haberleri yok...
"kardeşlerimiz" dediklerini "yahu bunlara demokrasi lazım" diye yerinden, yurdundan, canından, malından eden, buralarda aç sefil sürünmelerine sebep olan milyonlardır. pişman filan değildirler.

bunlar ne diyorsa tam tersi geçerlidir. "israil'e düşmanız" derler, israil'in baş düşmanı suriye'nin işini bitirirler. cemaatçilere "kardeşlerimiz" derler, sonra yapmadıklarını bırakmazlar (hoş cemaatçiler de onlar gibi ve hatta daha da beterdirler ama neyse...). "manevi kalkınma" derler, gırtlaklarına kadar faize batarlar (bkz: faiz helaldir).

tüm bunların sorumlusu iktidar değil, iktidarı destekleyen cahil cühela milyonlardır.
pek ihtimal vermediğim teoridir, zira pişmanlık bir beyin fonksiyonudur. akplilerin tamamı olmasada %49u aşkın kısmı düşünmeden hareket etmekte.
Hatalarından ders almadiklarina gore bir mallik var denilesi milyonlardir.
ve buna rağmen hala oy vermeye devam etmektedirler.
Olmayan milyonlardır. Her sefer oy oranı artan akp değil mi? 12 yıldır kabus şiddetlenerek büyüyor.
olmayan milyonlardır. her an ak partiye oy vermenin gururunu bir daha yaşarlar.
Chp linin hayalindeki milyonlardır.
2009 da yapılan tespitin hala geçerliliği olduğunu sananlardan daha azdırlar. ulan üzerinden bir seçim birde referandum geçmiş ve akp yüzde 57 ve yüzde 50 almış. ne diyorsunuz.
chplilerin olsun istediği ama olmayan insandır.
yoktur, akp'ye oy veren herkes, tayyip erdoğan'a farkında olmasa bile tapmaktadır, bu gözleri tamamen kör eden bir aşktır, akp'liler, sadece akp'ye oy vermekle kalmayıp, akp'li bakan ve belediye başkanlarının her sözünü de doğru kabul edip onların saçmalıklarına kılıf bulmakla lanetlenmiş kişilerdir. onları kimse kurtaramaz, akp var oldukça, onlar adeta programlanmış robotlar gibi akp onlardan ne düşünmelerini istiyorsa onları düşünecek, neye düşman olmalarını istiyorsa ona düşman olacak, neyi savunmalarını istiyorsa onu savunacaklardır. hiçbirinin kişisel iradesi kalmadığı için, pişman da olmayacaktır. tek bir oy bile kaybetmeyecektir akp.
azınlıktadır. ne hikmetse her laikçinin etrafında 15-20 tane var maşşallah ama benim yılların ülkücü bozkurtu dayım bile bu gezi olayları yüzünden artık tayyipi destekleyeceğim diyor. o hariç bizim bölümden bile 7 kişi* akp'yi gezi olaylarında haklı bulduğu için oy vereceğini söyledi. siz direnmeye devam edin %60 geliyor sayenizde.
Tekrarlamamasını umduğum insan...
boğazından geçmez o makarnalar.
uludağ sözlükteki bazı şakirtler hariç. artık milletin yavaş yavaş uyandığının göstergesidir.
mahallede, en son ahmet atakan davasına tanıdığım 15-20 kişi uyandı.

(bkz: geç oldu ama)
Bir an 2011 demiyiz lan yine mi aynı başlıklar dedim sonra farkettim bugünmüş*
oy kullanmamış olan insan bundan daha pişmandır. oyunuzu kulllanın, vatandaşlık yan gelip yatma yeri değildir.
Her kemalistin etrafında 20 tane bulunan.
bu zamana kadar kafan nerdeydi diye sorduran insan.
güncel Önemli Başlıklar