bugün

bu kadar aptallaşmış bir toplum varken imkansızdır. hamdolsun di mi lan! denyo seni..
(bkz: Yok be inanmam)
fethullah gelir de parti kurarsa mümkün olan durumdur.
mümkün değildir. halkımız çok cahil. demokrasiyi anlayacak kapasitede değiller. bunlara demokrasi çok erken getirildi. sadece aydınlarımız oy verse ancak o zaman gerçek bir seçim yapılmış olur ve o zaman akp nin barajın altında kalması mümkün olabilir.
başlığı okumak bile güzel, gerçekleştiğindeki mutluluğumu ise düşünemiyorum.
kendini her akp'liden çok daha zeki sanan sol tayfanın halkın eğitim seviyesinin yükselmesi, toplum zekileşti vb. şekilde yorumlayacağı durumdur. lakin bu durum tayyip erdoğan'ın parti başkanlığını bırakması sonucunda oluşacaktır.
arkasında bu millet oldukça, başlarında da bu rte oldukça pek mümkün olmayacak durumdur.
tencere- kapak olayı bu. biri diğerine uyuyorsa sorun yok. görüldüğü üzere halkın geneli tencere olmaktan ve üstlerinde bir kapak taşımaktan gayet mutlular.
neden mi?
onlar da bilmiyorlar.
şuan ülkenin içinde olduğu durum da kapak olsun bu yönetime tencere olanlara.
bu ülkenin şimdikinden daha iyi bir halini gören varsa(sanki 1. dünya ülkesiydikte bu hale geldik), göt olup oturacağım ve ulan haklısınız bu akp halk doğru karar verdiği zaman düşecektir diyeceğimdir.
başlığı açan yazar tarafından 'her aklı başında insanın isteği' şeklinde izah edilen durum. yani burada yazarımız demek istiyor ki akp'yi destekleyenlerin aklı başında değil başka bir yerindedir. aferin lan tam da farklı fikirlere saygı falan diyorduk süper oldu aydın ve aklı başında insan.
(bkz: ütopya)

her an hersey olabilir sozune guveniyoruz, hadi hayirlisi.
bi uyandım kahkahalar atıyorum. ne rüyaydı yaa.
kiminin zihninde insanların yüzde 90 veya daha fazlasının (100-baraj) birden bire kemalist olması gibi anlaşılmaktadır. o artık yüzde 37 her partiye gider ama chp ye gitmez. unut sevme beni.
(bkz: sübaneke işalla yareppim işalla dinimiz amin)
elhamdulillah barajın altındayız. * *
mehmet ali erbil'in açlıktan ölmesi ya da yemekteyiz programı talep görmediğinden dolayı yayınlanmaması ile eş değerdir.

herkes umuyor, istiyor hatta akp'den nefret ediyor. bir kişi bile barajı aşamamasına "güldürmeyin beni tabi ki aşacak, koçum tayeap!" demiyor.

kim izliyor lan bu programları o zaman? kim padişah yapıyor lan erbil'i? kim 1 çuval kömüre, rte uzun boylu, cüsseli diye oy veriyor lan!
ülkedeki hain sayısının azalmasıyla gerçekleşecek durum.
ülkemizdeki kör ve saf insanların sayısını düşündüğümüzde imkansız gibi duran olaydır. keşke olsa o ayrı.
(bkz: başımıza taş yağacak)
(bkz: hayallerle yasiyor bazilari)
akp bu gidişle milletin altında kalacaktır. fakat daha da güçlenerek burdan çıkması ile esas korkulan hadise gerçekleşebilir, üç çocuklu akp ülkenin ve yaşayanları ile israil'in başına hepten bela olması...
muhalefetin anca rüyasında göreceği olaydır.
hamdolsun kurtulduk denecek vaka.
eğer işçiye, emekliye, memura %546352465465464 zam yapıp, her şeyi bedava yaparsa, ülkeye adalet, bereket vs. getirirse barajın altında kalması muhtemeldir.
akp'den nefret eden insanların akp'yi desteklediğini göreceğimiz günüdür. 28 şubat sürecinde milli görüşe savaş açanların bugün bu gruba kucak açtığını görüyoruz. muhtemelen akp baraj altında kaldığında, iktidarda akp sevmezleri çok daha fazla rahatsız edecek bir parti olacaktır.
bugünün şartlarında olması zordur. bunu isteyen o kadar çok kendini akıllı sanan salak ve beceriksiz varken çok zordur hem de.