bugün

entry'ler (46)

atatürk dönse beklenen manşetler

şimdi işimiz daha zor

radikal gazetesi

geri dönmesiyle tüm dünyayı şok eden ve milletini sevince boğan atatürk, kendilerine kemalist adını veren ve atatürk yolunda ilerlediklerini dillerinden düşürmeyen güruhla alakasının olmadığını beyan etti ve yapılan yanlışlıkların düzeltileceğini aktardı.

akp nin seçimlerde barajın altında kalması

bugünün şartlarında olması zordur. bunu isteyen o kadar çok kendini akıllı sanan salak ve beceriksiz varken çok zordur hem de.

2009 un en üzücü olayı

laik, ilerici, vatansever hürriyet okuyucuları için bekir coşkun ve ertuğrul özkök'ün hürriyet'ten ayrılmaları.

glasgow rangers glasgow celtic kardeşliği

rangers'ın 1972de aldığı kupa galipleri kupasını celtic'e hediye etmek istemesi ile oldukça romantik-fantastik bi dönem geçirmiştir bu kardeşlik geçmiş bi zamanda.celticliler ''yok hacı, alamayız biz bunu. bu sizin, şımartıyorsunuz ama bizi'' diyerek kibarca almayı reddetmişlerdir kupayı.

sözlükte boş başlıkların daha çok dikkat çekmesi

boşluğa olan rağbeti gösteren durumdur.bu durum çok can sıkar.donanımsız bir ortam oluşur böyle durumlarda.kurtulmak ister insan bu durumdan.bu durum da iyice içinden çıkılmaz hale gelmeden boş işleri bırakıp fevkalade durumlar oluşturmak gerekir. herkesin de bu duruma bi el atması lazımdır.

aşil tendonu kapalı kıçı açıkta kalmış yazarlar

aşil tendonunun önemimi kavrayıp, o kısma konsantre olmuş yazar(lar)dır.göt unutulmuştur.*

glasgow rangers glasgow celtic kardeşliği

patagonya'da gördüğüm kardeşliktir. rangers gol atar, celticliler sevinir.celtic atar tersi olur, gül gibi geçinirler. ama insanoğlu inanmış bunların düşmanlığına dikkatle bakın patagonya'ya bu dostluğu siz de göreceksiniz eminim.

dinci pkk lı kardeşliği

(bkz: glasgow rangers-glasgow celtic kardeşliği)

başı kapalı fakat beyni açık kızlar

bu ülkede çoktur bunlardan.örtülü başlarıyla her şeye karışmaya her yere girmeye çalışırlar.sistemin ihtiyacı başı açık beyni kapalı olduğu için arızadır bunlar.

kardan adama sorulacak tek soru

-avrupada feneri tanırlar mı?

-rajfbgjrbfgjydrbg*

avrupa da fenerbahce yi tanimazlar

alıngan fenerlilerin ortaya çıkmasına sebep olmuş açıklamadır. ''ben bu lafı çıkarıcam'' deyip yırtınmaya lüzum yok, durum sadece volkan'a göre böyledir. rahatlayın, artık geçti.

robert pattinson

mümkünse benzetme yapmasın zira mal olduğunu ele veriyor hemencecik.

Soru: ilk başta San Diego Comic-Con’a geldiğiniz için sizlere teşekkür etmek istiyorum. Burada gerçekten sizin gelmenize gereksinim duyan binlerce insan var. Sorum, sizler bu olan biten herşeyden ne kadar faydalandınız? Yani, Edward Cullen olmak seni güçlendiriyor mu?

Rob: Hayır güçlendirmiyor, demek istediğim, günün sonu geldiğinde, o sadece bir rol olarak kalıyor. Sen o rolün içine giriyorsun, kötü bir benzetme olacak belki ama, sanki bir caddede yürüyorsun, küçük bir taşa basıyorsun, ve o taş uçmaya başlıyor ve sen üzerinde durduğun taşın nereye gittiği hakkında hiçbir fikre sahip değilsin. Ve sonra sadece boğulmamaya çalışıyorsun. Evet böyle. Bu benim hayatım… (güler) Gördünüz mü, bu gerçekten korkunç.*

16 mart 2027 sakaryaspor barcelona maçı

2012 de maya takviminin bitmesi ve kıyametin kopması sebebi ile cehennem arena'da oynanacak maçtır.girişler ücretsiz lakin su fahiş fiyattan satılmaktadır.

16 mart 2027 sakaryaspor barcelona maçı

şampiyonlar ligi 2.tur olmadı en fazla çeyrek final maçıdır. zira her şey olur martta şampiyonlar ligi finali olmaz.ayrıca bu yılla beraber bucaspor arka arkaya 15. kez bu kupayı kaldıracaktır.

fenerbahçe

galatasaray ile aralarındaki maçlarda üstün olan takım.

ayrıca ezeli rakibi olarak gördüğü galatasaray ile galatasaray'ın misyonu gereği rakip olamayacak takım.

''Amacımız ingilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak. Türk olmayan takımları yenmek''

dünyadaki tüm sözlük yazarlarının aseksüel olması

(bkz: ekşi sözlükteki eşcinsellik furyası)

soda şişesiyle fantezi yapan talihsiz adam

fantezi yaptığı soda şişesinin markası büyük ihtimalle kuladır. kula sodalarının şişesi ince ve uzun olduğu için söyledim bunu. şişesi ince ve uzun olan yani göte girmesi daha kolay olan başka bir marka da olabilir. yok ben sarıkız olabileceğine ihtimal vermek istemiyorum.

http://www.eturkuaz.com/images/srkz.jpg

http://images.gittigidiyo...61/tn9/21617840_tn9_0.jpg

sözlük yazarlarının itirafları

nasıl söylesem bilemiyorum. benimki anlık fakat büyük bir gafletti. evet geçen gün yılmaz özdil'in yazısını okudum.hem de yarısına kadar!

taraf gazetesi okuyamayan insan

hürriyet gazetesi okuru ve yılmaz özdil hayranı olabilir. evet okuyamaması bu nedenden olabilir. okumayı denediğinde kafası karışabilir ve anlayamayabilir de.

trabzonspor

zannedersem 10 gün içerisinde aynı futbolcuyu önce kadro dışı bırakmış sonra da takım kaptanlığına getirmiş kulüptür.