bugün

düzenli ve bilinçli bir şekilde oy kullanmaları.
dürüst olmalarıdır.

yani daha birçok vatanseverlik, dürüstlük, saflık, tertemiz bir hayat, ahlaki değerlere olan bağlılık, kahramanlık, ulu önder tayyip erdoğan için kendini yakabilecek kadar da cesur olmalarıdır.
(bkz: aradığınız kritere uygun sonuç bulunamadı)
cehalettir. (bkz: cehalet mutluluktur)
götlerinden kan alsalar bildiklerinden vazgeçmemeleri. burda akp' lileri aşağılama gibi bir derdim yok, zaten etrafımda da saydığım sevdiğim ve akp' ye oy veren insanlar var ama aralarında öyleleri var ki başbakan tecavüz edecem dese donunu indirmek için bir an düşünmez.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
(bkz: yok lan olamaz)
acitasyon yapmaları.
mutlaka aralarında hile hurda yapanların çıkması.

--spoiler--
izmir'de AKP'li sandık görevlisi AKP'li müşahitlere mükerrer oy kullandırırken yakalandı.
--spoiler--

http://haber.sol.org.tr/d...en-yakalandi-haberi-43494
yobazlıklarıdır efendim. bilgisizlikleri cahillikleri.
ha birde at gözlüklerine hayranım onların.*
404 not found
(bkz: ülkeyi satması)
kışkırtmaya çalışanları s.klemeyip onları çıldırtmaları. *
feysbukta karşıt partiye oy verenleri gerizekalılıkla, vatan hainliğiyle itham etmemeleri, özelden taciz eden siyasi mesajlar atmamaları, genelde sessiz sedasız olmaları.
Belediyecilikleridir.
hizmettir efendim hizmet.
en belirgin özellik bilinçsizlikleridir.

hayran olunacak özellikleride dünya umurlarında değil.
tek hayranlığım 80 darbesinden sonra ellerine geçen imkanları en güzel şekilde kullanıp bu zamanlara kadar gelen ve sağlam alt yapıyla gelen cemaat. baştaki isimler önem arzetmiyor. adamlar 30 yıldır yılmadan çalışıyorlar. helal olsun demekten başka bir şey demiyorum. aydın tabakası sadece teorik ilerlerken adamlar gidip fakir çocukları okutup edip en sonra kendi çıkarları doğrultusnda kullandılar. tabiki doğru bir şey değil alçakça ama bu cihad politikası sonuç veriyor.
laikliğe karışı olmaları.
bir düşünceye hiç araştırmadan bağlanabilmeleri. *
bir sürü yalan söyleyip, söylediklerine kendileri de inanmaları. hayran olmamak elde değil.
(bkz: badem bıyık)
(bkz: poşet verin hele bi kusuyum)
ülkenin kurucusundan hem nefret edip hemde bir o kadar korkmaları.
herşeye rağmen sakince yollarına bakmalarıdır. muhalifler ne kadar ağız bozsa olmadık hakaretler etsede görüşünü bildirmeye çalışan insanlar olmalarıdır. nelerle itham edilmezler ki; dogmatik olmakla, yobazlıkla, cehaletle, antilaik olmakla, atatürkçü olmamakla. zaten sadece kendileri muhteşem eğitim ve kültür seviyesine sahip, muhteşem bir yorumlama ve düşünebilme yeteneğine sahip, sadece kendileri atatürkçü ve laik. gerisi afedersiniz orospu çocuğu sanki. düşünebilen bir zümre olsalardı izmir ka dönem üstüste sol belediye çıkartabilir miydi? şimdi birkaç arkadaş küfür eden akp lilerin entrylerini gönderecek bana. bizde yedik zaten.
beyinlerini daha az kullanmaları.
oh ne güzel lan düşünsene. ben de öyle olmak isterdim.