bugün

(bkz: e okul)

ebemizi pipti bu, o ayrı. ama iyi. bir de dönemler arasındaki farkları falan yapsalar hoş dururdu. mesela karşılaştırma yapsaydık, matematik notumun yanında +56 yazdığını görseydim götüm çok feci tavan yapardı.

sallamadım abi, 2 puanla kapatmıştım en son dönemi.
meydan okumak..
one minute...
danimarkalı ş... hemen kabullenmeyip diğer ülkeler tarafından kabul ettirmeye çalışmalarıdır..
her insanını her hastaheneye gidebilmesi..
kitapların dağıtılması...
sürekli dışarı ile ilişkide olmak...
altında yatan yolsuzluklara rağmen metrobüs.
(bkz: Türk lirasından 6 * sıfır atılması)
''hepsinin bir sebebi vardır'' denilecek liste.
(bkz: metrobüs).
hani nerede?
düşüncesi bile güzel.
karşıyaka otobanı ve tünelleri. o otobanı kullanıp, tünelden her geçtiğimde bir kez daha şaşırıyorum. bir lazio'lunun sampdoria formasıyla lazio çarşısında gezmesi gibi bir şey.*

edit: niye kötülüyorsunuz lan, kıskanmayın kırk yılda bir yapmış adam amnıskm!
(bkz: kdv indirimi)
(bkz: ilaç fiyatlarının indirilmesi)
http://www.milliyet.com.t...0yutacak&kategoriid=3
(#6658897)
(bkz: akp döneminde yapılmış)
(bkz: akp nin yapmadığı iyi şeyler)
2001'de enflasyonun %60 seviyesinde olduğunu, çıkan bir kitapçık krizinde de gecelik faizin %200 olduğunu unutmadıysak yapılan iyi şeylerin başlangıcını anlatmaya gerek yoktur!

not: koalisyonlu günlere dönmek mi? allah korusun!
-aradığınız terimleri içeren herhangi bir belge bulunamadı.
öneriler: başka anahtar kelimeler deneyin.
eski nesillere oranlara daha yaratıcı küfürler edebilen bir nesil oluşmuştur.
sosyal güvenlik kurumlarının birleştirilmesi , gerçi memur kesimi ayrıcalığını kaybettiği için çok hoşnut olmasa da işçi kesimi oldukça memnun.
bu dönemde depremleri alkolik askerlerin, hızlı tren kazalarını makinistlerin, sel felaketini eski belediyelerin yaptığını öğrendik. dumansız hava sahası diye çıkarak kendini yırtanların dağıttıkları kaçak kömürlerle ankaranın havasını nasıl da 80(!) öncesine dönüşü başarabildiklerini farkettik. yatağan, dilovası ve seydişehiri dumanlı hava sahası olarak ilan ettik. ilk bu dönemde bir başbakan bir bakanına kameralar önünde benim adıma sen konuşma deme zerafeetini göstermiştir. şirin babanın camii'ye gittiğini de ilk bu dönemde öğrendik. ne diyeyim aklıma gelenler bunlar.
(bkz: aradım aradım bir şey bulamadım)
minik dualar grubu*
(bkz: metrobüs)
duble yollar ,
sigara yasağı (türkiyede sigara satışlarının %30 düşmesi)
genel olarak belediye hizmetleri iyidir. zaten de kim gelirse gelsin yapmak zorunda olduğu şeylerdi.lütuf değildir.

sülalelerini zengin etme çabası,
oy için pkk tabanına yılışma,
cumhuriyetin temel niteliklerini tartışmaya açma ve azerbaycanın kaybedilmesi gibi dış politikadaki saçmalıkları 3 yanlışın bir doğruyu götürmesine yol açmaktdır.
naylon fatura düzenlemenin suç olmaması, hatta maliye bakanı bile olunabileceği gibi çağ atlayıp el feneri ile değil deniz feneri ile soygunlar yapılmıştır, iyi bir şey yani.
paradan 0ların atılması, sosyal güvenlik reformu,
daha güçlü ve ekonomik olarak sağlam türkiye'ye zemin hazırlanması,
Toki projeleri,
Duble yollar,
Hızlı tren projeleri,
Eğitim hakkımızı genişletecek yasalar,kararnameler.
akepe dönemi kimin liberal kimin solcu kimin neoliberal olduğunu ; hep filmlerde gördüğümüz kadrolaşıp özgürlük adına dikdatörlüğü * getiren lider figürünü daha iyi anlamamıza yardımcı olmuştur.

onun dışında sözedilen enfalasyonun düşmesi kağıt üzerindeki (aslında önemli bir veriydi zamanında ama) göstermelik bir sayıdır. kimse sosyalizm gelsin demiyor ama kamu mallarının da hepsinin yok pahasına satımı , özgür piyasa yaklaşımından çok , devletin malı deniz yemiyen domuz yaklaşımına girmektedir.

metrobüs , iyi bir yatırım diye söylemişler ama otobüs yerine metro yapılamaz mıydı? belki kafası kopan vatandaşların sayısı çok olmadığından metrobüsün kötü olduğunu söyleyemeyiz. çelik bariyerlerle korunan metrobüs şuana kadar 3 kişinin kafasının kopmasına sebep olmuştur.

eğitimi geliştirecek yasalar ise imam hatiplilerin üniversiteye girmesinden başka ne işe yarar ? ya da üniversite harçlarına yapılan %500 e varan zamlar biz öğrencileri daha ne kadar zorlar? bunlar kişinin bünyesine göre değişir. zenginsen sana koymaz tabii.