bugün

Ahlak yoksunu dindir , ahlaksızsınız tutarsızsınız erdemleriniz yok gururlu olamazsınız,dolandırıcısınız. Bu noktada dinden bahsetmenin anlamı ne? insanları sömürmek.
hırsız ol,

kötülük yap,

öldür,

sadece kendi çıkarların için yaşa,

insanlara saygı duyma,

para için her kötülügü yap,

türban takıp insanları kandır,

ibadeti göstere göstere yap,

bakara makara de.
bayram namazlarının çok önemli, hatta seçim once cuma namazlarinin sevabinin iki kat arttigi dindir. ne kadar çalsanda, yolsanda benim için çalmıştır diyen akperestler inanır.
Benjamin Franklin motifli camiler ve seccadelerin kullanıldığı tek ahlaki kuralın mini etek giyilmemesi olduğu cahilliğin ısık olarak görüldüğü ön lisans mevzunu bir de peygamberi olan mantıksız din.
peygamberi de, tanrısı da, taptıkları da aynı kişi olan din.. tayyeap dini, ak din.. aynı zamanda şakirt dini, şirk koşan dini, malı götürme dini..
işçinin emeğini vermez can güvenliğine dikkat etmez ama ölen işçilerin yetimlerine büyük bir gösterişle devlet kesesinden bakar.
http://www.uludagsozluk.com/e/22970769/

ben demiştim demek istemiyorum ama;

http://www.milliyet.com.t...e-konustu-gundem-1924064/
yahudi olduğunu itiraf etmeye korkan müslümanımsıların dinidir.
tanrısı "allah'ın tüm vasıflarına haiz" bir şahıs,

http://sozcu.com.tr/2014/...-vasiflari-varmis-442353/

peygamberleri akp milletvekilleri:

(bkz: düzce milletvekili hazreti ibrahim)

evliyası reza zarrap, papazı kuranla "hakara, makara" diye dalga geçenler olan dindir.

söz konusu dinde faiz helaldir (bkz: faiz helaldir).

söz konusu dinin ne olduğunu en iyi tarif eden başlık: (bkz: domuzlarımız islami usüllere uygun kesilmektedir).
ÇalarAk zenginleşen ,SayarAk bitiremeyen ,KandırarAk yükselen ,SusturarAk konuşan Yeni modern Dindir.

(bkz: Tayyipizm de denir)
müslümanlık kisvesi altında birçok haksızlığa göz yuman, yandaş doyurmayı hak gören, haksız kazancı benimseyen, sadece baş örtüsü ile müslüman olunabileceğini savunan anlayış. ve birçok kişiye de 'bunlar müslümansa ben değilim' dedirten bir topluluğun kendi çıkarı uğruna çıkardığı inanış.
faizin helal sayıldığı dindir (bkz: faiz helaldir).
yolsuzluğu ve hırsızlığın serbest olduğu din.
geceleri helvadan put yapıp sabah kahvaltıda onu ekmekle yiyorlarmış.
akp bayramında, rte' nin öfkesini dindirmek için koyun kesiyorlarmış.
2002 yılında ortaya Çıkan ve lideri rte olan güncel dinlerdendir. bu dinde genel olarak tecavüz ve dolandırıcılık günah değil en büyük ibadetleri yol ve köprü yapmaktır.
şu şekilde özetlenebilecek durum ;

bir devlet bankasına gidip euro(avro) hesabı açmak isteyen bir arkadaşımın başına gelmiştir.

- vadeli mi vadesiz mi diye soran bankacıya - hayır vadesiz istiyorum, faiz istemiyorum - dediği zaman o zaman hesabınızdan 1 avro para kesilecek ama vadeli yatırırsanız 4 avro kazanıyorsunuz.
bu nasıl müslümanlık hani faiz haramdı?

- zinayı suç kapsamından çıkaranlar kimlerdi?

-önceden bir sayılsal felan varken şu anda şans oyunlarının sayılarını söyleyebilir misiniz? En büyük kumarı devlet oynatıyor.

vs vs gibi durumlarla açıklanabilecek bir sürü durum mevcuttur aslında.
Cuma gunu namaz kilip salı günü para sıfırlamasi caiz olan dindir. Tanrısı tayyip, oğlu ise davutoğludur. Kutsal ruh ise bu dinin ta kendisidir dedirtir.
-Erdoğan, Allah'u Tealanın bütün vasıflarını sahiptir. (AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan) ( -yuh- kelimesinden başka yorum bulamadığım söylem )

-Başbakanımız bizim için adeta ikinci peygamberdir. (AKP Aydın il Başkanı ismail Hakkı Eser) ( yorumsuz )

-Erdoğan, insanların arasından çıkmış göklerden beklenen ve hadislerde geçen kurtarıcı Mehdi'dir (Başbakanlık Danışmanı Akif Beki)

-Erdoğan'a dokunmak bile ibadettir (AKP Bursa Vekili Hüseyin Şahin)

-Erdoğan, orada doğduğu için Rize mübarektir (AKP'nin yolsuzluk soruşturmalı Bakanı Egemen Bağış)

-Kur'andan atıyorum nankörlük. Kur'an'da bilmem ne diye search yap hepsi çıkıyor. Oradan bir tane salla gitsin… Bakara,
makara (AKP'nin yolsuzluk soruşturmalı Bakanı Egemen Bağış).

-Her kim ki Egemen Bağış'ı sevmez, Allah en kısa zamanda onun belasını verir. (Metehan Demir)

-Peygamberimiz Mekke'yi fethettiğinde kendine pay çıkardı, gururlandı, ikaz edildi; biz gururlanmadık, yaptıklarımızdan kendimize pay çıkarmıyoruz. (içişleri Bakanı Efgan Ala) ( düşünün ne kadar üstün bir şey olduğunu? )

-Domuz eti kasaplık hayvan etidir. (Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Türk Gıda Kodeksi - 2006). ( açıkça belirtilmiş haram bir malın kesimini serbest bırakıyoruz ve müslümanız demek nasıl birşey? )

-Yolsuzluk hırsızlık değildir (Yenişafak yazarı hayrettin Karaman). ( tabi değildir. hak yemek de günah değil zaten. )

sanırım bu partimizin din anlayışını açıkça gözler önüne seriyor bu cümleler.
varlığını sonunda emine şenlikoğlu'nun da kabul ettiği nevzuhur dindir.

http://odatv.com/parti-ka...igi-gitti-1210151200.html
görsel
hipopotamya nın özel dinidir, araplar bunları görünce kafa bulup, dalga geçiyorlar
bunlar arapların dini yeterince bilmediğini iddia ediyor, böyle bir garabet
ayrıca benim tuvalet kağıdının markası.
(bkz: kolay bir din olarak akp dini)
Islamı kendi çıkarlarına göre
kullanan riyakar yobazların dinidir.
Allah kitap üzerinden prim yapıyorlar.
AKPKK tarikatının ürettiği dindir. Goyuna taparlar!
chp nin dinsizliğinden yeğ imiş. evet chp yi sevmiyorum ama akp dini yeğdir diyerek adam kendine ait saçma sapan bir inanış olduğunu kendi kabul ediyor zaten.