dinler arasında kuralları açısından uyulması kolay bir dindir.
1. yalan serbest.
2. iftira serbest.
3. yetim malı yemek farz.
4. devlet malı yemezsen olmaz.
5. kul hakkı yemek şart.
6. 20 kişi bir olup bir çocuğa tecavüz serbest. yeter ki grup oluştur.
eee! bir cumaya gittin mi tamamdır.

hal böyle olunca disiplinli islam dini yerine tercih edilendir. neden koyunların vazgeçmediği ortadadır. dinde kolaylık budur. yaşayan peygamberleri de varken şefaat kolaylığı da içerir.
torpil yolu ile adam yerleştirmek günah değildir.
ayrıca faiz yemekte farzdır efendim.
ösym'de hak çalmak soru servis etmek , kul hakkı yemek ve yedirtmeye müsade etmek bu dinde geçerlidir.
haşa allah ın dini var, ama akp nin kendi dini şudur : 3 çocuk vacip. ona buna bok atmak sünnet. yetim hakkı yemek farz. devleti hortumlamak farz.
bu dinde müninlerin ayaklanması veya muhalefet etmesi suçtur.
bu dinin yöneticilerine muhalif olanlar dine muhaliflik yapmış sayılacakları için verilen her ceza müstahaktır ve yetersizdir.
ibadetler başbakana dokunarak gerçekleştirilir, başbakana dokunmak mümkün değilse başbakanın mehdi olduğunu beyan eden bir tweet atılabilir.

http://www.posta.com.tr/s...ttir_.htm?ArticleID=80856

(#14173096)
kıvırmanın ne kadar zor olduğunu bilmeyen kişi söylemidir. kolay değil aksine çok zordur. büyük düşünür serdar ortaç'ın dediği gibi binlerce dansöz olsa bile. *
cenazelerde; makamlar, mevkiler, dünya malı boştur hepimiz geçiciyiz, yalan dünya, fani dünya deyip burda her türlü dünyalığı, gemicikleri, milyon dolarları, allah kuruşlarını, usa dolarlarını hamdolsun diyerek kenara depolamak, mevki köşklerine yayılmak, o fani makam ve mevkilere yandaş doldurmak, kadroları kurmak. komplo kurmak, aleyhte yazanları yıldırmak "ekmeğinden" etmek.
bu dine göre inanmak da o kadar önemli değildir.
zira hiçbiri inançlı insanlar değildir.
göstermelik inanç yaşarlar.

çalıp çırpmak, üste geçirmek, satmak, sattırmak, yalakalık yapmak, altına yatmak gibi belli kan bozuklukları içerir.
mücadeleci değil müzakereci olmakta, bu çakma dinin vaciplerindendir.
akp dininde her yol mübah.
hep bana hep bana.
sınavlarda yancılık yapmak farzmış deyollaa.
namaza gidip gelirken fotoğraf çektirmek ve filme almak. ( öbür dünyada manitularına ispat için )
gariban parasıyla las vegas'ta kumar oynamanın sevap kazandırdığı dindir.
rektörlere çocukların parasıyla lüks arabalar aldırtan dindir. allah kabul etsin hoca, tatlı tatlı yemenin acı acı osurması olur haaa !
(bkz: kolay bir din olarak kemalizm)

hemde belkide birde karıda bulabilirde sikedebilirsinizde...
bir, kemalizm dini degil ama.
devletin malını peşgeş çekerek sevap kazanılan dindir.
güzel ahlaklı bir insanın asla kıvıramayacığı dindir. zira bu öyle fırıldak bir dindir ki başınızı döndürür ahiretinizi-dünyanızı şaşırttırır.
Düşünmeye sorgulamaya gerek yoktur . sürüye uyun yeter.
işte budur: http://video.uludagsozluk...erzak-paketini-kap-72729/
cami avlusunda dahi oy istemek için propaganda, politika yapma bu dinde mübahtır.
kameralar karşısında ağlamak en büyük ibadetleridir.
sadece ben dindarım demek yeterlidir. bu öyle bir dindir ki yalan söylemek, iftira atmak, kul hakkı yemek gibi eylemler + sevap point kazandırırken düşünmek, düşündüğünü dile getirmek, hakkını aramak gibi son derece insancıl eylemlerde kati suretle günahtır.