bugün

yaptığı hizmetlerdir. teşekkürler akp.

görsel
(bkz: hortumlanan parayla neler yapılabilirdi)
bütün vesayetlerden birbir kurtularak ilk defa halk iktidarı eline geçirmiştir. ve bırakmayacaktır.
evladım olsa sevmem hadi sevdim eldivenle filan sebep ise yoktur efendim.
-halkı düşünmeleri, onları ön planda tutmaları.
-gerçekten halkın içinden gelmeleri ve üst zümredenmiş gibi davranmamaları.
-gerçekten laf değil de hizmet etmeleri.
-her daim samimi olmaları.

bu dört sebep her dönem seçilmelerini ve rakiplerini ezici bir oranla yıkmalarını sağlıyor işte.
diyanete ayrılan bütçeyeyi de bi ekleyelim oraya. . 132 katına çıkan bütçe hani.

he bi de 114 milyar dolar olan dış borç 400 milyar doları gördü onu da eklersek güzel olur.

he bi de bi de toki var orada. toki kamu yararına mı ev yapıyor halka beleş mi dağıtıyor da orada anlamadım ben onu pek. bildiğin hayvan gibi fiyatlardan ev satıyolar amk.

cari açıktaki artışı da bi yazarsak çok iyi olur ihracat verisi girilmiş ama ithalattan pek bahsedilmemiş ondan dedim.

ona bütçe buna bütçe yazmışsın da bir de nüfus artış oranını yazarsan güzel olur.

haa şey vardı bir de asgari ücret ile yoksulluk sınırı oranını da yıllara göre versen süper olur.

bir de zamlar var zamlar. misal mazot neydi ne oldu. sigara alkol zamları falan. mesela ekmek fiyatındaki artış ile asgari ücretteki artış oranı aynı mı?

götü yiyen akp li verir bunları da bakalım.

iyi geceler bebeklerim hepinizi seviyorum. ama tayyip amcanız daha çok seviyo sizin onu da söylemeden geçemicem çünkü tam istediği gibi insanlarsınız.
hizmeti demiyorum bile ama asıl neden recep tayyip erdoğan.
marmaray'da sevilmesine bir örnektir.

(img:#568392)
(bkz: recep tayip erdoğan)

yeter sanırım.
türk ırkından nefret etmesi.
(bkz: stockholm sendromu)

(bkz: 4 s kuralı)
(bkz: deveye diken insana siken)
bedava alınan kömür, makarna ve 30 tl...

meee! meeee!

malum 30 tl sözlük savunucuları için iyi bir rakam...
Kemalist tahakkümü yerle bir etmesi.
ateistlere kemalistlere mehepoşun köpeklerine pabuç bırakmadığı için.
hırsız şempanzeler insanlara her zaman sempatik gelmiştir.
ama abi başbakan cidden inandırıcı değil mi? arada ben bile inanıyorum, ailesi chpli bir insan olarak. adam süper yalan söylüyor cidden lan.
(bkz: deveye diken göt kılına siken gerek)
kemal k. dır.
diğer partilerin, halkın olaylara ideolojik bakmayan kesimi tarafından benimsenmemesi, sevilmemesidir.
ak partinin sevilme nedenleri başlığı altında bu partiyi kötülemek, sizi tatmin etmeyecektir.
okuyunuz, siz de seveceksiniz.
http://uludagsozluk.com/e/11767186/
ak partiden başka vizyonu olan parti olmadığı içindir.
(bkz: nobrain)
ak partinin iyi olmamasına rağmen tayyip hayranlarının onun izinde olması durumudur.

yakın tarihte daha iyi yönetmiş bir partinin olmamasından da kaynaklanıyor olabilir.
(bkz: recep tayyip erdoğan)