bugün

uludağ üniversitesi hukuk hocasıdır. bu sene doç. olmuştur konuşmasında hafif bir s bozukluğu olduğundan derstee gülen olduğunda hemen üstüne alınır, ne o bana mı gülüyorsunuz diye bir soru yöneltir ve siz kalırsınız. vizelerde hep kolay sorduğunu finallerde zorladığını iddia eder ama vizeler hiç de kolay değildir finalleri siz düşünün. soy adı gibi pek sevimli olmasada dersleri akıcı anlatır.
uludağdaki en artist öğretim görevlilerinden biridir.öğrencilerin birşeyler öğrenmeye teşvik etmek amacıyla sürekli bir aşağlama tavrı içindedir. şimdi siz bunuda bilmiyorsunuzdur bıdı bıdı şeklinde. haklısın be hocam bilmiyoruz ama bizde insanın bir gururumuz var ayıp ediyorsun diyesi geliyor insanın.yinede kendisi beni 55-25 lik notlar vererek geçirmiştir.birde hüseyin şahin vardır ki... (bkz: bir bağlaç olarak aq)
garip tripleri olan ilginç insan.
bu dönem anayasa dersini aldığım, karizmatik, şık, buram buran kaliteli bir yaşam tarzı kokan hocamız.
amma velakin; çok yavan ders anlatıyor. son derece sıkıcı, kuru kuru anlatıma sahip, "önümdeki notlardan okur giderim" havalarında.
beterin beteri bir de asistanı var. ilk derse o girmişti ve sanırım bizi ilkokul çocuklarıyla karıştırıp, önündeki notları aynen okuyup dikte ettirmişti bize.
umarım sınavları da ders işleyişi gibi değildir..*
uludağ üniversitesine istanbul üniversitesinden gelen sınfıtaki kızların hasta olduğu karizmatik başarılı hukuk hocasıdır ve vizesi de finali de gayet kolaydır abartılmaması gerekir.
hiç tahmin etmeseniz bile, eski rock'çılardandır. bunu öğrendiğimde kendisine olan saygım katlanarak arttı.
ayrıca son derece yakışıklıdır, şu erkek halimle kıskanıyorum kendisini.*
tam adı ahmet kamil sevimli'dir.derslere genellikle asistanı girer.
uludağ'ın en karizmatik hocalarından birtanesidir. hukukçuların içinde de en iyisidir.
genelde kolay sorular soran ender hukuk hocalarından bir tanesidir, değerini bilmek gerek.
biraz karışık anlatsada ve her ne kadar bizi aşalasada sevimli bir hoca. ayrıca çok yakışıklı.
twitter adresi için;

https://twitter.com/ahmetsevimli