bugün

entry'ler (102)

zencifil

uludağ üniversitesi öğrencilerinden oluşan, heavy metal & hard rock çalan müzik grubu. çok piyasa şarkıları çaldıkları gibi, az bilinen şarkıları çalmalarıyla da gönlümü fethetmişlerdir.* şimdiye kadar maalesef resimli denen leş mekanda çıktılar ama yakında başka mekanlarda da çıkacaklarından şüphem yok. solistleri oldukça karizmatiktir.*

justin bieber hayrani fenerli

trollüğün ne olduğunu bilmeyen ilgi manyağı. kendisine troll diyemeyiz, çünkü gerçekten trollük bu kadar basit değil.

vicdani ret çıkarsa tayyip erdoğan ın elini öperim

tayyip erdoğan ve akp hükümetinden nefret eden benim bile yapacağım eylemdir. bunu uygulamak bir tarafa, bugüne kadar hiçbir hükümet gündeme getirme cesaretini dahi gösterememişti ve gerçekten insan haklarına ve insan olmaya hiç bu kadar yaklaşmamıştık.

trollerin başlıklarına entry yazmama kampanyası

pek işlevi olamyacak kampanyadır.

(bkz: troll başlıklarına sekizinci nesillerin atlaması)

hbbia ya sempati duymak

(bkz: troll başlıklarına sekizinci nesillerin atlaması)

tiago manuel dias correia

kendisine 10 numaralı forma verildiğinin ertesi günü sezonu kapatarak yarmış, kahkaha attırmıştır.

(bkz: daha karpuz kesecektik)

13 yaşında olup hiç sevgilisi olmamış insan

yaşıtlarına göre hayatı geriden takip eden insandır. günümüzde ilkokul 5. sınıfı bitiren hemen hemen herkesin bir sevgilisi olmaktadır.

troll başlıklarına sekizinci nesillerin atlaması

doğrusu, troll başlıklarına atlayan yazarların genellikle yedinci ve sekizinci nesil yazarlar olması olacaktı, ama karakter sınırı sağolsun.

bu tarz başlıklara yazan yazarların künyelerine bakınca bariz şekilde göze çarpan gerçektir. geriye kalan sözlüğün kaşarlanmış yazarları tecrübeleri sayesinde bu tarz başlıklara iyi veya kötü yorum yapmamakta ve troll yazarlara prim vermemektedirler ki bu durum bana göre trollerin canını sıkıp eğlencelerini baltalamaktadır.

şükrü dokur

serkan is my girl'deki tolga'nın tıpkısının aynısıdır sima olarak. her aklıma geldiğinde yarılıyorum.
inanmayanlar için; http://www.youtube.com/watch?v=me_gnpMTAdo

sabri aydın

charlie bit my finger'deki charlie'ye acayip benziyor kendisi. inamayan izlesin;
http://www.youtube.com/watch?v=_OBlgSz8sSM

bağımsız milletvekili adaylığı kaldırılmalıdır

her ne kadar demokrasi adına verilen tavizler hükümetin suçu olsa da, bağımsız adayların kendilerine uygun parti bulamadığı için bağımsız olduklarına inanmak çok daha saçmadır.

şimdi 35 tane bağımsız pkk yandaşı meclisimize girecek ve pkk/bdp grubunu oluşturacak. yani bağımsız adaylık ''bireysel katılım hakkı'' amacının dışında kullanılarak teröre çanak tutacak. bu durumda sokayım ben böyle demokrasiye.

meclise otuz beş pkk lının girmesinden sonra daha da desteklenmesi gereken önermedir.

pkk yandaşlarını, aşiret reyislerini mecliste bir araya toplamaktan başka bir işe yaramayan bu uygulamaya karşı aklı başında herkesin desteklemesi gereken önermedir.

kız doğurdu diye karısını döven adam

haklı adamdır. şimdi siz bir kola makinesine bozuk para atıp kola düğmesine bastığınızda makine size ayran verirse o makineye bir tekma atmaz mısınız?

özpaş

görükle'deki en kazık markettir. karşıdaki seyhanlar'la fiyat farkı hemen farkedilebilecek kadar fazladır.

takıl bar

geçende önünden geçerken the cranberries'den i can't be with you çalıyordu. kulaklarıma inanamadım. ama birkaç dakika sonra serdar ortaç'lı playlist'lerine döndüler, o zaman hızla yürüyerek kaçtım oradan.

ibrahim canbolat

(bkz: sabri aydın)

sabri aydın

yanılmıyorsam ibrahim canbolat'ın asistanıdır.
şeker mi şeker bir adamdır, çok da yardımsever ve pozitiftir. danışman hocamın asistanının bile sallamadığı bir konuda, bana çok büyük bir yardımı dokunmuştur.

diğer asistanlar gibi bir yerleri kalkık değildir, umarım değişmez...

müjde gürel

seyyar motto nick'li yazarımızın en büyük hayranı olduğu, heptatlon dalında faroe adaları adına yarışan, rekortmen sporcu.

seyyar motto

müjde gürel'in en büyük hayranıdır kendisi.