bugün

görsel

Hediye edilen atatürk imzalı kalpak.

https://www.ensonhaber.co...aturk-imzali-kalpak-takti
Türkiye'de siyaset iyice kara komediye döndü. Şu tipe bak.
Başbakanlığı boyunca Atatürk hakkında içinden gelerek tek olumlu söz söylemeyen davutoğlu'nun muhaliflerin oyunu alma çabasıdır.
siyasal islamcıların ne kadar dönek olduğunu gösterir. bir siyasal islamcının kıblesi çıkar ve iktidar neredeyse oradadır.
izninizle ben gülüyorum Allah affetsin.
Atatürk imzalı kalpak mı geçirmiş kafasına, oyum küçük enişteye.

Davutoğlu'nun samimiyetsiz olduğunu gösteren kalpaktır. "Şüphesiz ki Atatürkçüyüm" diyen Ali Babacan ile yarışır.
Hiç şaşırıp kızmayın. Sözlükte bu herife laf söyleyen adamlar ileride en büyük Atatürkçü olacaklar. Bunların mayası böyle. En büyük dostları düşman olur, en büyük düşmanlarıyla da kol kola girerler.
Yemezler.
Bir gün herkes Atatürkçü ve Fenerbahçeli olacak, sözünün tezahürüdür bu fotoğraf. Yola geleceksiniz hepiniz. Öyle ya da böyle...
Ne demişler; "kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmazmış"
Dimi ahmet???
mansur aynı kalpağı taksa "oouvv cumhurbaşganım benim, garizma yauuvv, işte atatürkçü başgan" diye methiyeler düzecek olanların güldükleri kalpaktır.
kalpak değil , halıflexden yapılma külahdır . o kadar paranız var , gidin doğru düzgün
bir kalpak bulun veya hiç takmayın . hiç yakışmıyor o da başka mesele ....
--spoiler--
mansur aynı kalpağı taksa "oouvv cumhurbaşganım benim, garizma yauuvv, işte atatürkçü başgan"
--spoiler--
Lan gerizekâlı Mansur yavaş ile aşağıdaki gibi icraatları olan davidson ile eş mi ?

görsel
ahmet davutoğlu'nun yola gelmeye başladığını göstermiştir.
ama bana şov gibi geldi.
bu adamın başbakanlık dönemi çok eski değil biliyoruz.
(bkz: kalpakların maradonası)

sempati kazanmaya çalışırken antipatik olabilme yolunda biraz daha vites yükseltmiş sayın davutoğlu.

mesele kalpak takmak değil, o kalpağın girdiği kafanın içindekileri değiştirmek.

Takmak zorunda kalmış da olabilir, yani spontane gelişmiş bir akış temelli emrivàki durum da olabilir; öyleyse zaten değişen bir şey yok tabi.

ama her hàlükârda diyebiliriz ki;

kimler kimler takıyor bak işte kalpak;
imkânın olsa da çık gel atam, neler dönüyor bi' kalk bak!
https://www.youtube.com/watch?v=g_ZwR0v4DQQ

ahmet davutoğlu'na başbakanlık makamı peygamber efendimiz tarafından verilmiştir diyen bu şirk yuvalarına ne dedi?
bir şey demedi.
üstelik bu insanların oyları ile beslendi.

bu insanlar makam mevki oy için kafasına kalpak değil yahudi kipası bile giyer.
bakınız...
gerekirse papaz cübbesi giyerim diyenler.
neyse, bu insanların hepsi yüce divanda yargılanacak.