bugün

galatasaray'da karl heinz feldkamp ve rainer hollman dönemlerinde yardımcı antrenörlük yapan, şu sıralar eskişehirspor teknik direktörlüğünü üstlenen teknik adam.
karl heinz feldkamp'ın yardımcısı ve tercümanı, galatasaray antrenörü.
yöneticilik denen kavramı en ufak bir hata yapan oyuncuyu ispiyonlamak olarak algılayan ve galatasaray'a kesinlikle yakışmayan adam.
19 aralik 2007 galatasaray austria wien macinın son 5 dakikasında "topa basın kontrollü olun" tarzı süper müdahalelerde bulunan sağlamcı antrenör.hayır ben bunu yıllardır tercüman zannediyordum antrenör olarak saha kenarında görmek oldukça ilginç oldu.
bence fenerbahçe de zico'nun tercümanı olan o gençten geveze çocuğu bazı maçlarda teknik direktör olarak denemeli.maksat türk futbolu yeni değerler kazansın.
karl heinz feldkamp'ın yokluğunda galatasaray'ın başında şu ana kadar toplam 4 maça çıkmış antrenör.

(bkz: 19 aralık 2007 galatasaray austria wien maçı)* maç sonucu: 0 - 0
(bkz: 23 aralık 2007 gb oftaş galatasaray maçı)* maç sonucu: 0 - 0
(bkz: 15 mart 2008 ankaraspor galatasaray maçı)* maç sonucu: 0 - 1
(bkz: 19 mart 2008 gençlerbirliği galatasaray maçı)* maç sonucu: 1 - 0

göze çarpan detaylar:

* 4 maçın 3'ü ankara'da oynanmıştır.
* galatasaray bu maçlarda çok kötü oynamış ve gol yollarında problem yaşamıştır.
(bkz: ahmet çakar) *
galatasaray yönetiminin feldkamp'ın istifasını kabul ederken bunu da yanında götürmesini isteyip, görevine son verilen antrenör.
şu sıralar orduspor' un teknik direktörü.
trt spor'da ali gültiken ile beraber dünya kupası karşılaşmalarını yorumalayan teknik adam.
aspor denen sıçmık kanalda tesadüfen denk geldiğim (copa america izlerken uyumuşum sabah uyandım bu herif vardı) saçma sapan yorumlarını karşısındaki gerizekalı moderatöre onaylatıp ardaya laf söyletmeyen ikide bir ben eğitimciyim falan diyen mal, kesin akplidir yoksa silktin sene bu adamı kimse tv de konuşturmaz.
Fatih terim vatan haini mi niye bu kadar eleştiriyorsunuz şeklinde bir açıklama yapan garip kişi. iyi oldu o zaman bundan sonra bir spor musabakasinin ardından başarısızlığın sorumlusunu eleştirirken vatan haini olup olmadığına dikkat edeyim.
galatasaray ın alman teknik direktörü jupp derwall'e mustafa denizli ile birlikte yardımcılık görevi yürütüyordu. köln futbol akademisinden mezun ve sular seller gibi almanca bildiği için gazetecilere verilen demeçlerde ve basın toplantılarında tercümanlık görevi yürütüyordu. bu yüzden ismi tercüman ahmet'e çıktığı için antrenörlük alanında fazla öne çıkamadı.