bugün

3. nesil yeni yazar arkadaşımız. ne yazık ki kendisini tanıma gafletinde bulunmuşumdur.* 24 saat içme potansiyeline sahip, yemek yemede sınır tanımayan bir bünyeye sahiptir. 6668 tarikatının bonus kafalı zebanisidir...**
tiyatro ve edebiyata gönül vermiş, sanatın her dalıyla ilgilenen, müzik zevkini ayrıca takdir ettiğim hukuk öğrenimi gören yazar kişisidir.* * *

(bkz: iyi insan)
müzik içerikli entryleriyle sözlüğün müzik konusundaki bilgi açığını kapatacak gibi gözüken yazar. sözlüğe verdiği emek takdir edilesidir. * * *
bonus kafasıyla ve aç kalmasında yemeklerimizi yemesiyle altunizade yurdunun 6668 tayfasının koca oğlanıdır....
aerosmith ve led zeppelin hayranı olduğunu düşündüğüm yazar. müzikten anlıyor galiba...*
GüneşdoğuyorGüneşbatıyorGündönüyorSabaholuyorBenuyuyorumBenuyanıyorumAkşamoluyorBengüneştenkaçıyorum..*
muazzam tespitleri olan, insanın yüzüne baktığında ne demek istediğini anlayan yazar..
seklen biraz masum turker'e benzeyen yazar.
falıma bakan yazar. bakalım 20 gün içinde dediğin olucak mı? dediğim ve yanında kendimi komplekste hissettiğim yazardır. * *
marmara hukuk mezunu olmasına ramak kalmış yazar bünye.
sohbetine ve samimiyetine teşekkür edip kahve falı için ayrıyaten öpücüklerimi gönderiyorum efendim.
(bkz: ulusözlüğün ulu falcısı)
eğer onunla beraberseniz ya uyursunuz..ya yemek yersiniz..yada geyiğin dibine dibine vurursunuz...
gecenin bir vakti beraber sigara tüttürdüğümüz, beni yatıştıran, güzelce sohbet ve geyik yapan ayrıca çok güzel bira içen arkadaş. yaptığı hareketler ile sonsuz saygımı, minnetimi ve dualarımı kazanmıştır.
geldiği zaman en boy hatta ifade açısından bu abi acaba kaç yaşında diye düşündüren, ulan iyice yaşlanmışız diye hissettiren heavy metal gibi hiç sevmediğim bir müziği yalayıp yutmuş yazar..
heavy metalin en tırt nokataları konusunda yüksek lisans yapmış insansı dev varlık okusanı yazar.
kodumu otutacakmış gibi duran bir fiziki olmasında rağmen nazik, kibar ve sevecen bir adam.
yine kodumu oturtur o ayrı bir husus.
metalci pelin, pardon zeppelin.* sıkı muhabbetli yazar arkadaşımız. iyiki gelmiş zirveye.
(#1236563)bu da böyle bir anımdır..
içine sinmeyerek bana bütün led zeppelin albümlerini saymış yazar. *
doğum günü kutlu olsun insanı..
doğum günü şerefine 2'nin 2'sini kendisine armağan ediyorum. doya doya kullansın..
şahsi yorumlarını saygıyla dile getirmesine rağmen alınıp alınmadığınızı soracak kadar kibar yazar.

tüpçüye, sütçüye ve kapıcıya dikkat etmesini dilediğim. yine de değmez, elini kana bulama!
bir satrianiseverdir.
kendine iyi bak deyince, gözünü aynaya diken, bedenine sürekli işkence çektiren insan. kendinden başka herkese düşünceli ve iyi niyetli yaklaşan yazar. bana hem tamirci buldu, hem moral oldu sağolsun...
akşam yatmayı bilmez sabah kalkmayı bilmez uuser.*
yardimsever 3. nesil yazar kardesim. an itibariyle sevaba girmis, verdigi taktiklerle su vurgun yemis yazar kardesinin yarasina bir nebze derman olmaktadir. ayrica doom gunu cocuguymus. gec olsun guc olmasin diyip yeni yasini ictenlikle kutluyorum. *