bugün

herkes tarafından acımasızca eleştirilen kişidir. tamam benim de eleştirdiğim yanları var, özellikle maçı d-smart'a satması ve biletli taraftarın alınmaması çok sinirlendirdi beni. bazı yaptıkları gerçekten yanlış ama abarttığınız kadar da yanlış değil.
stad açılışında yaptığı recep tayyip erdoğan yalakalığının üstüne birde taraftarını satması ile gözümde düşen galatasaray başkanıdır.
başarısızlığı gün gibi ortadır. ancak bugün kesinlikle rezil olmayı hak etmemişti. galatasaray şaha kalkacağı gün resmen kendini rezil etti.
Fazla viskiden ses deformasyonu geçirmiş galatasaraylı yönetici.
ali sami yen'de kalması gereken başkandır. ayrıca taraftarı kadar da dik duramamıştır maalesef.
bunları yapan galatasaraylı değil demiş beyzadem. ulan ağzımı bozuyor bu adam benim. sen kimsin de galatasaray taraftarına laf atıyorsun ? ister ıslıklarız ister alkışlarız sonuçta siyasiler bunun için var. sen kim oluyorsun ? yalakalık yapıcam diye nasıl taraftarını satarsın ? dün ali sami yen ismini unuttun (!), tokadı yiyince çark etti ali sami yen spor kompleksi ya aslında rererörö dedin hadi olsun dedik. ama sen kimsin de o stadı dolduran galatasaraylıların galatasaraylılığına laf atıyorsun ? adamın biri çıkmış senin açılış maçında sana sallıyor, yönetime sallıyor, koskoca galatasaray'a hakaret ediyor çıkıp sen ne diyon lan tarram diyeceğine hala kıç yalama peşindesin. yeter artık adnan. defol git. ananı da başbakanını da adnanını sezginini de al git ! istenmiyorsun işte anla.

açılış maçı var taraftarı almıyorsun, illa gidin kombine alın olmadı gidin gsstore'dan alışveriş yapın öyle gelin diyorsun. yani napsam da şu taraftara soksam derdindesin. ali sami yen, sadece kurucu adı değil galatasaray için, bizim için. çok daha ötesi. sen onun ismini unutuyorsun, ali sami yen stadı'nın koltuklarını satmaya çalışacak kadar alçalıyorsun. ultraslan resmi sitesinden kazım transferi ile ilgili sana giydiriyor, hala çıkıp antremanda ilk golü kazım attı ahahaha diye espri yapıyorsun bu derece taraftarından kopuksun, futbol takımını içine soktuğun duruma girmeyeceğim bile. ve hala istifa etmiyorsun hala kendini haklı görüyorsun ya tebrik ediyorum.

neymiş rte neden protesto edilmiş de bu saygısızlıkmış da.. siyasetçiysen her an protesto edilme ihtimalin var. buna hazırlıklı olmak zorundasın. adam ol protesto edilme.

birileri bir şeyi unutuyor. söz konusu kulüp galatasaray güzel kardeşim. senin paran da makamında yetmez satın almaya. türkiye'nin en çok taraftara sahip olan ve en köklü kulübünden bahsediyoruz, kimse kendini kral sanmasın. ama en çok koyan bu gerçeği unutanlar arasında galatasaray kulübünün başkanının da olması. başkan olmuş ama farkında değil. başkanı olduğu kulübün büyüklüğünün farkında değil. tayyipler de gelir geçer adnanlar da geçer ama galatasaray hep olacaktır. galatasaray türkiye'dir diye boşuna demiyoruz.

adnan polat bir oturup düşünmeli, böylesine muhteşem bir stat açılışında dahi bu taraftar kendisini ıslıklıyorsa, hala kendisi istenmeyen adamsa bunun sebepleri olmalı.

bizi diğerlerinden ayıran bir özellik var güzel adnanım. bizi ne statla ne tesisle vs ile satın alamazsın. biz o stadı sen olmasan da yaparız. galatasaray'dan bahsediyoruz. galatasaray ilkeleriyle bağdaşmayan birisini başkan olarak tutmayız başımızda. değil elli bin yüz bin kişilik stat yapsa da düşüncemiz değişmez, messi'yi getirse de değişmez.
basketbol şampiyonasında rte'yi ıslıklayanları önce bulsun ondan sonra gelsin tt arenaya.ıslıklayanları galatasaray taraftarı olarak görmüyormuş adnan bey kendin bizzat davetiye yollamadınmı oraya gelenlere.ayrıca kendisine gerekli tepkiyi ultraslan vermelidir.
hakkında ilk entry "eski dönem galatasaray yöneticisi"dir. keşke öyle kalsaymış.
bugüne kadar desteklediğim başkandı. bugün taraftarı satarak gözümden düşmüştür. ayrıca bu gidişle düşkün de ilan edilme ihtimali yüksektir.
yanlış yapandır.
taraftara arkasını dönmesi ve erdoğan'dan özür dilemesi taraftara ayıptır.
özhan canaydın konusuna girmiyim bile...
galatasaray ve galatasaray taraftarına sırtını dönmüştür. artık benim başkanım değildir kendisi. hiç kimsedir.
protesto eden taraftarları tespit ederek gereğini yapacağını belirten bir tuvalet kağıdıdır kendileri.

len adnan, 50000 kişiyi tek tek mi tespit edeceksin.. he bir de hangi yasaya binaen gerekeni yapacaksın..
Tek kelimeyle bitmiştir.Artık ne adam akıllı gs tarihinde adı geçicek ne de gs taraftarı hatırlayacak bu ismi.Aslında şu güne kadar desteklediğim başkandı fakat taraftara sırtını dönüp ben onları ''gs li olarak görmüyorum'' demesi tamamen bitirmiştir gs başkanlık macerasını.

Papazın çayırında oynasaydı da gs orda izleseydik.
galatasaray spor kulübü başkanı. türk telekom arena nın açılış törenin de erdoğan bayraktar ın haddi olmayarak, küstahlığın son haddinde galatasaray spor kulübü ve başkanını olanca aşağılamasını değil, buna tepki gösteren galatasaray taraftarını eleştiren, galatasaray a yakışmayan başkan. ulan gözünün içine baka baka erdoğan bayraktar denen ucube kulübe ve senin yönetim kuruluna hakaret ediyor, sen ezilip büzülüp "özür dileriz" diyorsun yuh sana, yuhé!!
galatasaray'ı ve taraftarların durumunu göz önüne aldığımızda bunun sorumlusu olan sayın polata birinin artık "e sikeydin!" demesi gereklidir. öyle bir başkandır.
sanki taraftar onun sözüyle galatasaraylı olmuşta o diyince galatasaray taraftarı olmuyormuş denilesi galatasaray başkanı. bugünden sonra taraftara attığı kazıkla, başbakana olan yalakalığıyla herkesin gözünden tamamen düşen kişi. hayır insan orada olamayıp bir yuhda kendisi çekemediği için acıyor.
atatürk'e yapılsa idi görürdük başkanı eleştirenleri.
göklere çıkarılırdı, helal olsun denirdi.
ama bir sikten anladıkları yok, çünkü at gözlüklerini takmışlar, sadece tek yönlü düşünüyorlar.
akılsız mıdır bunlar, böyle bir empati yetenekleri mi yok? anlamadım abi...
bir insana küfürlü hakaret eden gerzekleri; ki bu başbakan olabilirdi, atatürk olabilirdi, açıkça hiç bir farkı yok!!! olay burada hakaret var mı yok mu olayıdır. işte bu gerzekleri gs'li olmamak ile suçlayan gs başkanı. haksızdır bence.
gerizekalı prostesto eden amip beyinli gs taraftarının bu aşağılık derecesindeki yuhalamasını ben gs'lilik filan değil, insanlıktan nasibini almamışlık olarak görüyorum.
sonradan görmüşlük olarak değerlendiriyorum,
görmemişlikte olabilir bu..

not: gs'liyim..
Ali Sami Yen'e, kendisine, yönetimine hakaret eden toki başkanının özür dilemesi gerektiğini söyleyeceği yerde, ıslıklayanları tespit edeceğiz şeklinde komik şeyler söylemiş, galatasaray'ımıza artık yakışmayan şahsiyet.
iki işçinin ölümünden bir haber olarak stadın çivilerini başbakan çakmıştır diyecek olan insan.

evet başkanım değil artık o sadece bir insan.
tt arena açılışında yaşanan protesto olayından sonra üzüntüsünü dile getirmiş bu sebeple eleştirilen gs başkanıdır.
ne demesi bekleniyordu? " başbakana yapılan protestoyu destekliyorum " mu demesi gerekirdi. bu kadar acımasızca eleştirenler o koltukta otursalardı şuan tayyip in altında inim inim inliyorlardı.
kendisine ve kendisinden önce galatasaray başkanlarına hakaret eden erdoğan bayraktar dan özür dileyen utanç kaynağıdır...
bir fenerbahçeli olarak galatasarayın başkanı olmasına üzüldüğüm başkandır. taraftar böyle yalaka bir başkanı hak etmemiştir.
sevgili başbakanının yanına gittiği yerde kalsın, bir daha da gelmesin. açılışı 2 sene öncesinden belli olan stadı yarım yamalak takımla aç, sonra başbakanın üzüldü diye peşinden git. yakışmıyorsun o koltuğa.
(bkz: başbakan gidince stadını terkeden başkan)
rte yalakalığı yaptığı için bazı götlek taraftarların takdirini kazanmış insan.
güncel Önemli Başlıklar