bugün

eski dönem galatasaray yöneticisi.
(bkz: ibrahim polat)
erzurumlu iş adamı.
galatasarayi duzluge cikarmak icin yirtinan eski gs yoneticisi.
baskan olsa da bu dertlerden kurtulsak -ozellikle de özhan canaydin'dan- dedirtmistir.

edit: başkan olsa da bu dertlerden kurtulsak? dilim tutulaydı da konuşamasaydım, açsaydım kollarımı bööööle de gitme deyuverseydim. ve bir kez daha allah rahmet eylesin.
an itibariyle ntvde ropartaj veren gs başkan yardımcısı, taraftarın sevgilisi.* *
galatasarayın son umudu eger buda tutmazsa galatasaraya tmsf'nin el koyması kesindir.
öyle bişey oldugundada aziz yıldırım galatasarayı satın alıp,mısırda bir petrol seyhine satar kazı işlerinde kullansın elemanları diye.
dilenci galatasaray ın para işlerinden sorumlu yöneticisi
iş yapmasından korkan diğer takım taraftarlarının kara para aklayan, kaçakçılık yapan yöneticilerini görmezden gelerek ağızlarına geleni söyledikleri galatasaray başkan yardımcısı.

(bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
fortis türkiye kupası 2. ayak sami yen'de ki maçtan çıktıktan sonra, ayaküstü sohbetimizde ben ve arkadaşlarıma "asıl acı olan ne biliyor musunuz arkadaşlar. bu ibneleri yenmemize rağmen, elenmiş olmamız." diyerek gözümde ki değerini yerle bir etmiştir. bir yöneticinin böyle konuşması çok yanlıştır *. Ha birde canaydın bu saatten sonra galatasaray takımının onursal başkanı gibi bir şeydir. Tüm yükler ve her karar adnan polat'ın olmuştur. bazı kağıtların altında canaydın'ın imzası olduğundan ve yarım kalmış, para harcanmış projeler olduğundan canaydın bir şekilde başkanlığına devam ettirilmesi gerekiyordu.
1996-97 sezonunda galatasarayda yöneticilik yapmayan işadamı (#165446)
galatasaray'a gelmesiyle tüm sarı lacivert bünyelerin alev almasına sebebiyet vermiş aynı zamanda ege seramik ve polat renaissanceın sahibi. aziz ağanın sahada kazanılmayan maçları masada kazanması olaylarına taş koymasıyla fenerbahçeli yöneticilerin de müthiş çıkışlarıyla nasıl sıkıntı içine soktuğu anlaşılan galatasarayımızn patronu.

yani aziz yıldırım bundan sonra adım atarken adnan polatı da düşündüğü için fenerli olan herkesşin gıcık olduğu galatasarayın en önemli simalarında birisi.

ahhh bir de ergun baba yurdaşen amca abdürrahim abi de olsaydı yanında....
erzurumlu alevi olan erzurum ve istanbul daki polat renaissance otellerinin sahibi zengin ama ağırbaşlı işadamı,harbi insan ..
trabzonu ve trabzon taraftarını fenere karşı gaza getirmeye çalışan kimse..
Bir zamanlar Beşiktaş-Galatasaray şampiyonluk mücadelesinde Ankaragücüne teşvik primi veren takımı Ankara'da 8 tane golü atarken(satın alırken), aynı gün inönü Stadı'ndaki Beşiktaş-Gençlerbirliği maçı sırasında tepede helikopterle gezen Galatasaraylı yöneticidir.
erzurumlu olmasına rağmen yakında biz cocukken bizim oralarda hamsi tutardık diyerek sempati toplamasından korkulan şahıs
yıldırım demirören'gn açklamasından sonraki ılımlı tavırı ile takdirimi toplayan ancak;

Tarihi yenilginin faturası üstlenmek yerine başkalarına mal eden uefa kriterlerine uygun ve son dere konforlu olan misafir taraftar tribününü kafes olarak adlandıran, bazı kişilerin rüyalarında konforunu bile göremeyeceği, samiyen deki loca dan kat kat üstün olan tribünü beğenmeyen, trabzona gazvermeye çalışan, alisamiyende fenerbahçe maçı oynanmazken bile başkanının merhum annesine toplu halde küfür edilirken bunları dikkate almıyıp 22 nisandaki talihsiz pankartın tantanasını koparan kişidir.
özhan canaydın ın listesinde seçime girerek galatasaray ın önünü birkaç sene daha tıkanmasını sağlayan,borca borç katacak yeni yöneticimiz;gizli başkanımız...tam bir şov adamıdır kendisi.
eski chp istanbul büyükşehir belediye başkan adayı
ayrıca son dönemde yaptıgı açıklamalarla yöneticiliği unuttugu açıkça görülüyor. ts-fb maçı öncesi ben fblilerin trabzonu küçümsediğini duydum. trabzonlular buna en iyi cevabı sahada verecektir gibi ucuz laflar tecrübeli isime yakışmadı
fener macı oncesi trabzona ara gazı vermistir olmusmudur yakısmısmıdır bir galatasaraylıya
fenerbahçenin kalan maçlarından dolayı bu hafta da 'galatasaray camiası olarak kayseride en sevdiğimiz takım kayseri erciyestir.kayserisporun renkleri sarı kırmızı olmasına rağmen biz senelerdir kayseri erciyesi daha çok severiz.' demesi,haftaya da horozların en sevdiği hayvan olduğunu belirtmesini beklediğim yönetici.

(bkz: kayseri erciyesspor)
(bkz: denizlispor)
en gereksiz zamanlarda karnı acıkan yönetici.
yıldırım demirören olmadan yemek yiyemeyen galatasaray yöneticisi.
(bkz: tesadüfün böylesi)
(bkz: biz sadece arkadaşız aramızda birşey yok)
maçtan çıkıp "fenerlilerin trabzon hakkında ileri geri konuştuğunu duydum" diyerek kendi takımına veremediği gazı trabzon'a vermeye çalışmış ezik yönetici. galatasaray gibi bir takımda bu şekilde yöneticilik yapılıyor olması gerçekten üzücü. adnan polat emin olmalıdır ki, galatasaray maçından önce de fenerbahçeli yöneticiler galatasaray hakkında ileri geri konuşmuşlardır. o zaman neden kendi takımına gaz vermeye uğraşmamış, galatasaray'ın şansı olmasa tarihi farkla bitecek maçı önceden farkedememiştir. özhan canaydın'ı tamamen devre dışı bırakıp yıldırım demirören ile ittifaka girmesi ise yöneticilik anlayışının göstergesidir.
aldığı eleştirilere bakıldığında diğer takım yöneticilerinin ve başkanlarının centilmenlikte tavan yaptığı bir dönemde olduğumuz hissini veren yönetici. murat özaydınlı, nihat özdemir, yıldırım demirören, aziz yıldırım gibi ileri seviyede temiz ve centilmen yöneticiler düşünüldüğünde taşlanması bile gerekebilecek kişi.
haftalardır şampiyon galatasaray demiş yöneticimiz.
güncel Önemli Başlıklar